Zene dustveno priznatih lopova

Da li biste trosili muzevljev "prljav" novac?

  • Ne bih se bunila i trosila bih novac

  • Rekla bih mu da to ne radi i odbila bih taj novac


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Truman

Elita
Poruka
22.709
Sta mislite o zenama ljudi koji su se na neposten nacin obogatili, a da nisu uhvaceni na tome? Znaci mislim na zene raznih politicara, funkcionera, biznismena i drugih koji su se obogatili preko masnih provizija ( koje su naravno zabranjenje zakonom ), korupcije i na slican nacin sto prolazi lako u nasoj zemlji. Da li biste se bunili ili ne biste pitali muzice odakle mu pare nego biste uzivali u njima? Jako me zanima kako biste se poneli, ali zamolio bih samo iskrene komentare inace ova tema gubio smisao. I da li zene koje to prihvataju osudjujete kao nepostene ili smatrate da je to ok?
 
Pa sta da mislim...
Navikle zene na muzeve celog zivota..Poznato je da zene tesko raskidaju i veze, a kamoli brakove..S obzirom na to da zivimo u ovakvoj drzavi, vlada besparica, narod zeljan svega - svi samo jure za novcem. Na zalost, kod nas je od 1990-ih godina uvedeno (u potpunosti) ono pravilo "Vredis koliko imas para"...Ne cudi me sto zene takvih muskaraca zazmure i prave se lude...Kao one ne znaju...Ono sto je zanimljivo je da vecina tih zena kad se naviknu na velike pare, uljuljkaju se, pa vremenom umisle da su mnogo vrednije nego sto jesu, pa hoce i da budu veci kriminalci od muzeva..E kjad udju u tu fazi postaju drustveno opasne...Secate se kako je Ceca govorila "Opasnija sam od Arkana"?
 
uf ne volim da trosim tudj novac prihvatam to vise kao neko medjustanje. a ono kao da l bi pristala da me vodi na sok za prljave pare pa ne znam... sto sam s njim ako mi se ne svidja njegov posao makroa
ne znam nisam 100% poshtena i to principijelna u zivotu mozda to i nije tako bitno. n ekad je i to hladno.
joj dobro pitanje. mozda ne bih ako je tako neka pronevera ako bi mi rekao. a opet on mi se tu otvorio a ja tako. ali onda bih bila saucesnik
zavisi mozda se sad treba okrenuti temi FATALNA PRIVLACNOST onda je mozda svejedno pale su norme poshto me je probudjena divlja strast i tako
mislim ovi ljudi koji se vode ko krimosi imaju zenu i decu
ali gde pocinje prljav a gde cist novac, mozda je nekom gadno ako im je muzh marketinshki strucnjak i smislja glupe reklame

haha a je l biste prijavile muzha/zenu ako koristi krekovani softver
 
Sta mislite o zenama ljudi koji su se na neposten nacin obogatili, a da nisu uhvaceni na tome? Znaci mislim na zene raznih politicara, funkcionera, biznismena i drugih koji su se obogatili preko masnih provizija ( koje su naravno zabranjenje zakonom ), korupcije i na slican nacin sto prolazi lako u nasoj zemlji. Da li biste se bunili ili ne biste pitali muzice odakle mu pare nego biste uzivali u njima? Jako me zanima kako biste se poneli, ali zamolio bih samo iskrene komentare inace ova tema gubio smisao. I da li zene koje to prihvataju osudjujete kao nepostene ili smatrate da je to ok?

Pa ja bih uvek pitala odakle ti lova frajeru, odakle ti lova?
Naravno da bih se bunila kada bi moj (hipotetički) muž dovlačio kući novac koji je zaradio na način koji se meni ne sviđa.
Po toj logici, mogao bi da bude i profesionalni ubica, samo nek se ima.
Ali mislim da bih svakako bila upoznata sa njegovim namerama pre nego što bi taj novac počeo da pristiže, tako da bi moja "pobuna" nastala već u tom periodu.

Ali šanse da se nađem u braku sa nekim ko je toliko različit od mene su...nema ih.
 
Povod za ovo pitanje je to sto znam licno vise parova ( prijatelji od roditelja ), a i svi znamo za javne licnosti gde je muz iskoristio poziciju da se bogati, a zena ne pita odakle mu pare nego lepo trosi. E pa mene zanima koji procenat zena bi moral stavio u drugi plan zarad materijalne sigurnosti i ispunjavanja sopstvenih prohteva. Pri tome nisu to neke fufice, sponzorusice nego vrlo cesto pametne zene sa fakultetima koje imaju svoj posao itd. ali valjda zato sto zivimo u maco drustvu nisu se popele na vrh drustvene hijerarhije kao njihovi muzevi.
 
Povod za ovo pitanje je to sto znam licno vise parova ( prijatelji od roditelja ), a i svi znamo za javne licnosti gde je muz iskoristio poziciju da se bogati, a zena ne pita odakle mu pare nego lepo trosi. E pa mene zanima koji procenat zena bi moral stavio u drugi plan zarad materijalne sigurnosti i ispunjavanja sopstvenih prohteva. Pri tome nisu to neke fufice, sponzorusice nego vrlo cesto pametne zene sa fakultetima koje imaju svoj posao itd. ali valjda zato sto zivimo u maco drustvu nisu se popele na vrh drustvene hijerarhije kao njihovi muzevi.

Pa to što žena ne pita, ne znači da nema predstavu o tome.
Samo što je boli dupe za to, i verovatno bi i sama to radila da je u poziciji da može.
I nema to veze sa fakultetima, pameću ili fufičanlukom.
 
Ko smo mi da komentarisemo zene drustveno priznatih lopova???
Pa to mi sve lici na trac !!!!
U redu je anketa....sta bi smo mi uradili na tom mestu....
Ali morate priznati da ni sami ne znamo odgovor dok se ne nadjemo u toj situaciji!!!
Mozda nisam u pravu, ali to je moje misljenje!!!
Zapitajte se da li ste ikada rekli za nesto da to nikada ne bi uradili....a posle se uspostavilo drugacije!!!
Nemojte me pogresno shvatiti, ja ne branim te zene, niti sam ja jedna od njih!
 
Sta mislite o zenama ljudi koji su se na neposten nacin obogatili, a da nisu uhvaceni na tome? Znaci mislim na zene raznih politicara, funkcionera, biznismena i drugih koji su se obogatili preko masnih provizija ( koje su naravno zabranjenje zakonom ), korupcije i na slican nacin sto prolazi lako u nasoj zemlji. Da li biste se bunili ili ne biste pitali muzice odakle mu pare nego biste uzivali u njima? Jako me zanima kako biste se poneli, ali zamolio bih samo iskrene komentare inace ova tema gubio smisao. I da li zene koje to prihvataju osudjujete kao nepostene ili smatrate da je to ok?

Meni ta dilema uopste ne moze da se dogodi, ja sam iz izuzetno - samoubilacki - postene kuce, i nisam u stanju da se zaljubim u osobu koja nije ista takva. Tako da nema sanse da ja pored mafijasa, lopva, lazova ili politicara resavam sta cu sa parama... Cak ne mogu ni da zamislim situaciju u kojoj se ispostavi da je moj muz lopov.

Tek sada vidim da si pitao i sta mislim o tim zenama. Nista. Isto sto i o njihovim muzevima. To su neki ljudi sa kojima se ne srecem, niti se dovodim u vezu...
 

Back
Top