Pletenje
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Pletenje

Nov član
    Učlanjen
    26.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Red face Pletenje

Zelela bih da naucim plesti, pretrazivala sam internet i mogu se naci neki korisni saveti ali meni je malo teze da ih prilagodim sebi jer sam levoruka tako da, dok obrnem, obicno nesto i pogresim... Koliko vidim niko ne organizuje kurseve pletenja... a meni bi bas to trebalo. Ukoliko, dakle, neko zeli da se bavi pedagoskim radom neka mi se javi pa cemo se o uslovima dogovoriti. Moja lokacija je Zemun:-(

Ističe se K aja (avatar)
    Učlanjen
    15.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

Podrazumevano Re: Pletenje

Nabavi neku knjigu o početnom plenju sa slikama, slike skeniraj pa ih obrni horizontalno. Mislim da će ti tako biti najlakše pošto si levoruka.
    A zašto ti treba pletenje? Da li te BAŠ interesuje, ili kao terapija (strašno smiruje), ili želiš neku trikotažu a ne možeš da nađeš u prodaji?
    Ako ti treba neki savet ili pomoć - oglasi se ili pošalji PP. Ja sam pletač po profesiji, znam i ručno pletenje, ali je to već davno prevaziđeno pa ništa ne pletem.

Iskusan taote (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

Smile Re: Pletenje

Citat Original postavio K aja Pogledaj poruku
    Nabavi neku knjigu o početnom plenju sa slikama, slike skeniraj pa ih obrni horizontalno. Mislim da će ti tako biti najlakše pošto si levoruka.
    A zašto ti treba pletenje? Da li te BAŠ interesuje, ili kao terapija (strašno smiruje), ili želiš neku trikotažu a ne možeš da nađeš u prodaji?
    Ako ti treba neki savet ili pomoć - oglasi se ili pošalji PP. Ja sam pletač po profesiji, znam i ručno pletenje, ali je to već davno prevaziđeno pa ništa ne pletem.
    Ručno pletenje je voma cenjeno, samo zavisi ko ima dobre ideje za model. Nikako nije prevaziđeno. Ako je za smirenje ili za ličnu upotrebu, najbolje nađi neku babu da ti pokaže osnovno, pa tek onda kupi knjigu, bolje ćeš razumeti. Tako uvek možeš imati što niko nema.

Zainteresovan član kod958 (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano Re: Pletenje

Ručno pletenje je već nekoliko godina pravi svetski hit. Kod nas je prevazidjeno.

Kod nas je sve prevazidjeno8)

Slične teme

1. PLETENJE
    Autor Milanche.at u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 05.02.2009., 16:02
  2. pletenje
    Autor Odri u forumu Razno
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 05.09.2006., 11:24

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu