vruci profesori
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: vruci profesori

Ističe se pile_babino (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano vruci profesori

Evo prisecam se, sa zgrazavanjem, u zadnje vreme, mojih fakultetskih dana i svih neprijatnosti prezivljenih od strane profesora...nepolozenih ispita, trljanje od moj sto u amfiteatru, nepristojno udvaranje itd...jednostavno receno sexualno uznemiravanje bre...prisecam se i nemocnosti jedne studentkinje (mene i drugih) na takvo bahato ponasanje...jer jednostavno zastita za studente ne postoji...mi smo ti koji trpimo i cutimo i sve to zarad lakseg prolaska i brze diplome...naravno da ne pricamo o profesorskoj solidarnosti i kako je prosto nemoguce isterati pravdu...osecala sam se ugrozeno...i ko zna koliko cura se tako oseca...i niko ne odgovara....ko o nama brine???...da li se radi nesto po tom pitanju...nikakve asocijacije i udruzenja ne postoje koje se bave tim skakljivim pitanjem, koliko ja znam...kako se zastiti??...u kakvim ste situacijama vi bili???
    ne znam da li se pricalo na ovu temu, ali bi trebalo da pocne da se prica i dela...sta vi mislite???

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Podrazumevano Re: vruci profesori

Znaš kako, sve dobro što proistekne u vidu nekih zakona, pravila, pa i formiranja organizacija (možda pogotovo toga) ljudi su našli način da zloupotrebe, pa bi se desilo vrlo brzo da masa profesora budu optuženi jer su neku studentkinju "čudno gledali", pipnuli u prolazu i ne znam šta još..... a sve to jer ona ne može da položi ispit kod njih.
    Dakle, pitanje je kako formirati nešto potpuno nezavisno, a da to nešto bude i ostane dovoljno objektivno?

Znam i sama par devojaka koje su bile, manje-više uznemiravane..... mene je samo jednom smarao jedan, ali ništa explicitno, ionako smara sve i jednu enivej, to se od strane muških kolega tumači kao "šta ima veze, devojke ionako lakše prolaze"..... e sad, da bismo prošle izgleda treba da se qrvamo, a ako to ne učinimo (a sve čine ) onda baš bolje i lakše prolazimo ono..... baš :|
    Janidebi

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

E sad..... postavlja se pitanje zašto je na fakultetima 90% profesora muškog pola..... to je pitanje za sebe, ali usko povezano sa tvojom temom. Doduše, ne znam, možda na ekonomiji i pravima nije tako, ali ja sam imala jednu profesorku, i ta je bila asistent (meni) dok nedavno nije doktorirala.....

E lažem, zaboravila sam Zagu.

Uglavnom, u školama (srednjim i osnovnim) je odnos potpuno obrnut.
    Janidebi

Učlanjen
    17.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

pa lexa sve je izlozeno zloupotrebi tako da ostaje samo niko nije kriv dok se ne dokaze suprotno (na srecu ili zalost)...ali da bar postoji nacin da se zastitimo...mislim kako uopste pravno resena ova krupna zackoljica...verovatno kao i svako drugo sexualno uznemiravanje, ne?...
    sto se tice pitanja velike kvalitativne razlike slabijeg pola na faklutetima reci cu da je ta statistika pristutna na svim znacajnijim funkcijama i to cu pripisati seksizmu i diskriminaciji koja je jako prisutna narocito i i dalje na tim prostorima...
    ima mnogo zackoljica na fakultetu...vecitih asistenata etc etc...i tako
    nego da se ne rasplinjem puno...

Aktivan član
    Učlanjen
    08.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Kako mislis da zavrsis drzavni fakultet a da te ne jebu u zdrav mozak, to je sve test da se vidi koliko si izdrzljiva za buduci posao.

Aktivan član
    Učlanjen
    08.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Posoje predstavnici studenata koji bi kao trebali da se bore za studente, koji su se sami kandidovali svojom voljom, na svakom fakultetu postoje studentske organizacije, ali im je uglavnom glavni cilj da sebi sredjuju ocene, i slihtaju se profesorima. Znam nekoliko takvih. Koji su se guzili u prve redove da ih izaberu a cim su "polozili ispite" odma su zaboravili na sve. Samo kako su neki od njih za mesec dana naucili tri ispita od kojih se svaki sprema po 3 meseca to mi jos nije jasno.

A i studenti su picketine i to teske. Gde se bilo gde u svetu profesori ponasaju ko kod nas ne bi bilo dobro digla bi se halabuka. Nase studente mozes da samaras, da ih karas u mali mozak ima da cute ko poslednje pickice.

Učlanjen
    17.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Citat Original postavio Aca_Banovani Pogledaj poruku
    Kako mislis da zavrsis drzavni fakultet a da te ne jebu u zdrav mozak, to je sve test da se vidi koliko si izdrzljiva za buduci posao.
    Citat Original postavio Aca_Banovani Pogledaj poruku
    Posoje predstavnici studenata koji bi kao trebali da se bore za studente, koji su se sami kandidovali svojom voljom, na svakom fakultetu postoje studentske organizacije, ali im je uglavnom glavni cilj da sebi sredjuju ocene, i slihtaju se profesorima. Znam nekoliko takvih. Koji su se guzili u prve redove da ih izaberu a cim su "polozili ispite" odma su zaboravili na sve. Samo kako su neki od njih za mesec dana naucili tri ispita od kojih se svaki sprema po 3 meseca to mi jos nije jasno.

A i studenti su picketine i to teske. Gde se bilo gde u svetu profesori ponasaju ko kod nas ne bi bilo dobro digla bi se halabuka. Nase studente mozes da samaras, da ih karas u mali mozak ima da cute ko poslednje pickice.
    dobro Aco i kad stavimo svu tvoju depresiju na stranu mogu da te shvatim...i dobro...i sta dalje...studentski savez i njihovi se bore za povoljnosti koje se ticu ispita, fakultetskog kluba i nekih drugih slicnih zackoljica...ja jos ni u jednom nisam cula pricu na ovu temu...hm...a i ne bih nazvala studente tako kako ih ti nazivas, jer to ne bi bili da imaju mogucnost izbora...i dalje stoji pitanje kako bi se mogao resiti taj problem...i stvarno bih volela da cujem jos necija iskustva...

Aktivan član
    Učlanjen
    08.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio pile_babino Pogledaj poruku
    dobro Aco i kad stavimo svu tvoju depresiju na stranu mogu da te shvatim...i dobro...i sta dalje...studentski savez i njihovi se bore za povoljnosti koje se ticu ispita, fakultetskog kluba i nekih drugih slicnih zackoljica...ja jos ni u jednom nisam cula pricu na ovu temu...hm...a i ne bih nazvala studente tako kako ih ti nazivas, jer to ne bi bili da imaju mogucnost izbora...i dalje stoji pitanje kako bi se mogao resiti taj problem...i stvarno bih volela da cujem jos necija iskustva...
    Nemaju mogucnosti?
    Da blokiraju nastavu na jedno godinu dana da obore budzet fakultetima pa da vidimo malo??? Znas kako bi se zapitali. Kad im se ne slije novac, pa nema para za plate profesora, pa niko ne kupuje knjige pa nema ni od knjiga love. Pa nema ko da ide asistentima na privatne casove. Zna kako bi poceli da postuju studente kad bi svatili da zive od novca tih studenata.

Slične teme

1. profesori
    Autor markoimarijana u forumu Muzika
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 28.06.2008., 19:16
  2. vruci sex
    Autor milosevic s. u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 27.06.2008., 16:37
  3. Profesori iz XV-e ...:)
    Autor mikica_ u forumu Škole
    Odgovora: 78