patriJote se prave Englezi

Gold Fish

Zainteresovan član
Poruka
366
Jedini član (k)radikalske bande koji se oglasio posle zahteva da se dokaže poreklo imovine jeste drug Sad Face lično. Umesto da odgovori kako je sticao stambene kvadrate dok je država bila bombardovana,a narod stradao,Nikolić je našao za shodno da nam dokazuje poreklo svojih sinova,snaja i unuka.

"Zaista živim izvanredno. Zabrinut za Srbiju, ali u kući i u porodici, potpuno mirno. Ja sam stvorio izvanrednu porodicu. A moje imovinsko stanje je bolje verovatno od mnogih građana Srbije, ali je potpuno u skladu s onim što sam mogao da zaradim i što je posle svih troškova moglo da mi ostane. Nemam biznis, nemam fabrike, nemam ušteđevine, imam stan, imam auto, imam suprugu, dva sina, dve snaje, troje unučadi i najjaču stranku u Srbiji"
 
Jedini član (k)radikalske bande koji se oglasio posle zahteva da se dokaže poreklo imovine jeste drug Sad Face lično. Umesto da odgovori kako je sticao stambene kvadrate dok je država bila bombardovana,a narod stradao,Nikolić je našao za shodno da nam dokazuje poreklo svojih sinova,snaja i unuka.

"Zaista živim izvanredno. Zabrinut za Srbiju, ali u kući i u porodici, potpuno mirno. Ja sam stvorio izvanrednu porodicu. A moje imovinsko stanje je bolje verovatno od mnogih građana Srbije, ali je potpuno u skladu s onim što sam mogao da zaradim i što je posle svih troškova moglo da mi ostane. Nemam biznis, nemam fabrike, nemam ušteđevine, imam stan, imam auto, imam suprugu, dva sina, dve snaje, troje unučadi i najjaču stranku u Srbiji"



mozhda danas pred TV kamere izadje Musavi...sa uMusanom face...da nam objasni kako je njegov mali...josh u majchinoj utrobi...9 meseci nosio gajbice...i skupio kintu za stan od oko 200 kvadrata u YU Biznis Centru...dok ovi drugi...lopuzhe...majku im ....:lol:
 
Na proslim izborima je prijavio da ima dva stana,sad je jedan pojela maca,sto ne kaze gde je ,da ga mozda nije sinu poklonio ,gde mu zive sinovi u cijim stanovima ,sta mu je sa kucom u Bjacetini (selo pored KG iz kog se dovukao u "veliki grad" kad je poceo da lize "ljubu" V.Seselju),procitao sam negde da ima ustedjevinu od 165 000 hiljada EUR-a ,sta je sa tim ,kako je moguce da jedan bilmez iz malog sela kod KG zaradi toliku imovinu za 15 god. ,kada pocetkom `90.god.nije imao nista od imovine osim male porodicne kuce ??????

Ima stotinu pitanja na koja bi Toma "grobar" sa zavrsenom srednjom tehnickom skolom morao da odgovori,a nece....fuj...te "patriote" puste za sto vise natrpati u sopstvene dzepove.:thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:
 
Jedini član (k)radikalske bande koji se oglasio posle zahteva da se dokaže poreklo imovine jeste drug Sad Face lično. Umesto da odgovori kako je sticao stambene kvadrate dok je država bila bombardovana,a narod stradao,Nikolić je našao za shodno da nam dokazuje poreklo svojih sinova,snaja i unuka.

"Zaista živim izvanredno. Zabrinut za Srbiju, ali u kući i u porodici, potpuno mirno. Ja sam stvorio izvanrednu porodicu. A moje imovinsko stanje je bolje verovatno od mnogih građana Srbije, ali je potpuno u skladu s onim što sam mogao da zaradim i što je posle svih troškova moglo da mi ostane. Nemam biznis, nemam fabrike, nemam ušteđevine, imam stan, imam auto, imam suprugu, dva sina, dve snaje, troje unučadi i najjaču stranku u Srbiji"


A kad ce Ceda da dokaze kako je iz starki za par godina uleteo u dzipove...njegov primer je najdrasticniji...sto ne znaci da i drugi ne treba da dokazu svoje (moram odmah da napomenem, znajuci teletabise... )
 
Одакле израз "правити се Енглез" у значењу "правити се луд"? :confused:

И да ли је тај израз шовинистички?

Ма јок, ТО ЈЕ ГОВОР МРЖЊЕ... :lol::lol::lol::lol::lol: и има да се избрише из свих књига, приручника или уџбеника, али и романа и из осталих родова књижевности... као и оно буба-Шваба - не смемо нашу браћу Германе да шовинизирамо јер је то најодвратнија кућна буба на свету........:lol::lol::lol:
 
Kada vec napadate Nikolica za stan,recite a odkuda vama stanovi?
Stanujete pod satorima,jel?
Za Milosevica vakta,pokupovali ste stanove za 2-3 hiljade maraka a sada glumite cistunce.
BANDO CRVENA!!!

Ovi napadi su samo odgovor na napade radikala, shvati! Da na konkretnom primeru vidite kakva je to besmislica. I sad ti daš odgovor upravo onakav kakav dobiješ, međutim ti si i sad u pravu? I sa identičnim pitanjima i sa identičnim odgovorima.
Smešno je. Ali samo na prvi pogled. Posle je mnogo crnje, samo ako se malo udubimo u celu priču.
 

Back
Top