Podloga za WC-dasku!

blizance

Ističe se
Poruka
2.391
Ako neko moze da mi pomogne,gde mogu da nabavim/kupim,papirnu podlogu za WC-dasku?Vidjala sam ih u boljim hotelima i restoranima pri upotrebi toaleta.Obisla sam vecitnu hiper-marketa,apoteka,prodavnica ali nema.
 
ja bih potrazila u nekoj radnji za profesionalce,ovde je to metro(ima sve sto je potrebno jednom ugostitelju npr) ne znam kako je kod vas
ili nek poredja toalet papir,ili flasicu nekog dezinfekcionog sredstva pa nek obrise(sve ovo je isto komplikovano kao i postavljanje tog papira)
 
To sto si vidjala u hotelima ili restoranima i boljim kaficima kupuje se u specijalizovanim firmama koje prodaju taj wc materijal,npr.Tork.Ja kod njih kupujem ubruse i tecni sapun za radnju...Moje dete se sece na te papirne podloge i ako to nema u kaficu..mislim...necemo nikada vise tamo:roll:
Da li se to moze kupiti na komad..mislim da ne moze,vec na pakovanje...i to od 250 komada.
Ja sam moju naucila da poredja toalet papir a u vrticu to ne dozvoljavaju(mislim i razumljivo je!)ali koliko vidim i cisto je...:)
 
ali kako bi ga zajebavala druga deca..

Ајд то, него ако случајно упишки тај додатак, па га онда рукама носи и враћа у ормарић...и још га хвата за онај део који је био на ве-це шољи...:roll:

ahahahah...o tome nisam razmisljala...istina...ahahha...ali isto ga moze zadesiti i sa podlogama za dasku ...mislim dajte se uozbiljiti i poradite na higijeni vrtica koliko je moguce, a ne traziti alternativna resenja...sve to posle izadje mnogo komplikovano...
 
29vz4f8.jpg
 
Aj aj deder cemu takva panika. Svi smo isli u skole i vrtice pa smo svi zivi i zdravi. Mislim sto ovako odlican obrazovni sistem da se menja, mislim pocev od predivnih od bacila, virusa i gljivica bogatih toaleta pa preko vaspitacica koje piju kafu 5X na dan, pa onda profesora kod kojih ocena zavisi od toga da li se lepo pozdravio sa zenom ili ako je profesorka sa muzem. Gomili dece su se ojedale guze, pa sta ima fali sada? gomila je dobijala gljivicna oboljenja, sta im sada fali?

samo nesto kukate

ojed na guzi jaca coveka
 
Sta se vi cudite, pa najnormalnija stvar je da majka ne zeli da joj dete seda na wc solju na kojoj je ko zna ko pre toga urinirao. Jel vi sedate na daske po restoranima, kaficima, granicama? Mada naucno je dokazano da je ta daska cistija od recimo rucke za pustanje vode, cesme, kvake al to nije tema. Kad sam bila bas mala, toliko da nisam mogla da cucim prilikom koriscenja wc solje uvek sam stavljala kilo tolet papira na nju, pa na papir sedala i obavljala sta sam imala:-D Tako da primenite savet koji ste ovde dobili-neka dete obrise vlaznim maramicama dasku a onda stavi tolet papir. Naravno ukoliko ne uspete da pronadjete podlogu.
 
To sto si vidjala u hotelima ili restoranima i boljim kaficima kupuje se u specijalizovanim firmama koje prodaju taj wc materijal,npr.Tork.Ja kod njih kupujem ubruse i tecni sapun za radnju...Moje dete se sece na te papirne podloge i ako to nema u kaficu..mislim...necemo nikada vise tamo:roll:
Da li se to moze kupiti na komad..mislim da ne moze,vec na pakovanje...i to od 250 komada.
Ja sam moju naucila da poredja toalet papir a u vrticu to ne dozvoljavaju(mislim i razumljivo je!)ali koliko vidim i cisto je...:)

Znam da su u vrticu rigorozni za slaganje papira po solji ali njih je 26-oro na jednu wc solju i vec po drugi put za 6 meseci dete je dobilo bakterije na polnom organu.Meni na oko solja deluje ok ali mi dete prica kako decaci nece da podignu dasku kad piske i eto ti zla...dovoljno je da sedne posle nekoga pa makar to bila i kapljica a po prirodi je osetljiva.Hvala na informaciji za mesto kupovine meni potrebne potrosne robe pa makar kupila i kilo.
 
veltrgovine za nabavku hotelske galanterije..........misim, koopiš jedno ...koliko ti treba tih papira..i kad nisi kod kooće ..svooda svoj papir.....2 miliona papira...do kraja života....... sooper tema...
Znas li naziv neke od tih veletrgovina za nabavku hotelske galanterije?Nadam se da nam nece trebati SAMO ta dva miliona papira ...bar dok porastemo i naucimo da koristimo toalet kao odrasli,stojis,piskis i centriras.
 
ahahahah...o tome nisam razmisljala...istina...ahahha...ali isto ga moze zadesiti i sa podlogama za dasku ...mislim dajte se uozbiljiti i poradite na higijeni vrtica koliko je moguce, a ne traziti alternativna resenja...sve to posle izadje mnogo komplikovano...

Kad bi ja imala uticaj na higijenu toaleta u vrticu sigurno bih nesto preduzela ovako....sta da radim,snalazim se i dovijam kako znam i umem.
 

Back
Top