Jos samo ovo i zatvorite slobodno

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

UAR

Zainteresovan član
Poruka
126
Jos jedno na temu Telekoma.
Dobila sam odgovor od telekoma i sve lepo pise i na koji broj da saljem, cak i na koji mejl. Ej bre, moze cak i na mejl da se posalje racun. :!:To se zove informacioni sistem. Samo nisu naglasili da obavezno faks(ukoliko se odabere ta opcija) treba slati pre cetiri jer posle tog vremena niko ne dopunjava faks masinu papirom, a nisu rekli ni da treba napisati i svoj br.telefona na papiru koji im se salje. Pretpostavljam da i mejl treba poslati pre tri jer se posle toga inbox prepuni, pa novi mejlovi ne mogu a stizu. Tako da-Jovo nanovo. Opet saljem faks, pre cetiri dok u faks mahini ima papra, sa naznacenim brojem telefona.

Zahvalila bih se rdekiju sto mi je on pre svih dao ove informacije jer bih drugacije tesko dosla do njih.:D:heart:

I pohvalila bih njega i Natasu jer su pokazali veliku lojalnost svojoj firmi. Takva borbenost je nesto se retko srece u danasnje vreme. Nadam se da vasi nadredjeni to umeju da cene. :wink: Puno srece u poslu najiskrenije vam zelim. Ne zezam se. :D

Ako jos neko ima problem sa uklucivanjem linije nakon placanja neka me slobodno kontaktira na pp i ja cu pomoci da se iskobelja iz problema. Samo, uslugu cu naplatiti. Ali vredi, videcete.:D
 
S obzirom da je radno vreme od 8-16.00 suludo je slati fax posle 16.00 .... :mrgreen:

A što se podataka koje treba napisati tiče, pa to je valjda stvar opšte kulture, da ako tražiš neku uslugu napišeš: ime i prezime, adresu i kontakt telefon .... :lol: kako bi te inače mogli ljudi kontaktirati :)

Što se mene tiče, nisam ja toliko lojalna svojoj firmi, koliko me nerviraju ''priče i pričice'' ljudi koji zbog svojih grešaka blate sve pred sobom.

Pozdrav i tebi .... :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top