...случај Чавић...пар дана после...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 48

Tema: ...случај Чавић...пар дана после...

Domaćin Ljuba82 (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano ...случај Чавић...пар дана после...

...нешто размишљам...сада када су се већ стишале емоције око овог догађаја...
    ...долазим до закључка да све што се издешавало, у сваком погледу иде на руку Србије...али апсолутно све, чак и суспензија. Одличан политички маркетинг.8)

1. Чавић је освојио злато, показао да је најбољи, Србија је добила шампиона, а у дисциплини у којој би се евентуално такмичио, није би фаворит.
    2. Самим чином ношења мајице показао је лична осећања и осећања велике већине грађана. Послата је порука свету.
    3. Самим чином суспензије и дизањем буке око тога, долазимо до тога да је ту поруку видело много више људи, него да се ЛЕН правио луд.
    4. Морална сатисфакција и победа и придобијање све више симпатија од стране неутралних посматрача у борби за поштовање међународног права.
    5.Популарност самог Чавић! Дечко већ добија статус легенде. Наравно ту је и економски аспект. Медијска пажња, било позитивна или негативна, доноси одређене бенефиције (спонзорисање, повластице...). Чак је врло могуће да добије уговоре од страних, западњачких компанија, јер њих не занима политика, добробит својих грађана и сл, само интерес...

P.S. Мало је симптоматично да су све теме везане за Чавића затворене без икаквог објашњења!

Iskusan SiIent Bob (avatar)
    Učlanjen
    26.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano Re: ...случај Чавић...пар дана после...

Čavić liči na Arapina, ne na Gancija već na Arapina. Ako dodamo Zimonjića i Ivanovićku stiče se utisak da ako nisi crn u ovoj zemlji nemaš šanse sa uspeh.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Citat Original postavio Ljuba82 Pogledaj poruku
    ...нешто размишљам...сада када су се већ стишале емоције око овог догађаја...
    ...долазим до закључка да све што се издешавало, у сваком погледу иде на руку Србије...али апсолутно све, чак и суспензија. Одличан политички маркетинг.8)

1. Чавић је освојио злато, показао да је најбољи, Србија је добила шампиона, а у дисциплини у којој би се евентуално такмичио, није би фаворит.
    2. Самим чином ношења мајице показао је лична осећања и осећања велике већине грађана. Послата је порука свету.
    3. Самим чином суспензије и дизањем буке око тога, долазимо до тога да је ту поруку видело много више људи, него да се ЛЕН правио луд.
    4. Морална сатисфакција и победа и придобијање све више симпатија од стране неутралних посматрача у борби за поштовање међународног права.
    5.Популарност самог Чавић! Дечко већ добија статус легенде. Наравно ту је и економски аспект. Медијска пажња, било позитивна или негативна, доноси одређене бенефиције (спонзорисање, повластице...). Чак је врло могуће да добије уговоре од страних, западњачких компанија, јер њих не занима политика, добробит својих грађана и сл, само интерес...

P.S.

Мало је симптоматично да су све теме везане за Чавића затворене без икаквог објашњења!

Не мислим да је "симптоматично" него да власник Крстарице преко својих подређених директивама СПРОВОДИ СВОЈЕ ПОЛИТИЧКЕ СТАВОВЕ.
    Другог објашњења немам.
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Buduća legenda Sanovnik (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    851

Мени је просто невероватно да неко не симпатише овог момка. Једино можда неки Албанац може да га мрзи.
    Poslednji put ažurirao/la Sanovnik : 26.03.2008. u 10:33

Veoma poznat gazela (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    144

Sta ce njemu pare ovih nasih? On sve vreme sam finansira svoju karijeru i koliko znam cak i ne zivi u Beogradu...Sta bi njemu ove nase b... mogle da daju?

Buduća legenda Дон (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

Juče je potpisao ugovor o sponzorisanju sa nekom kompanijom u SRB, nisam obratio pažnju s kojom, za 3.000 EUR mesečno.
    Čavić je izjavio da je iznenađen, jer je to više nego što mu je potrebno, a prošle godine nije mogao da nađe niti jednog sponzora.

Izgleda da mu je onaj potez sa majicom doneo popularnost na koju sponzori obraćaju pažnju.
    Ne kažem da mu je to bio motiv kad je oblačio majicu, ali u svakom slučaju isplatilo mu se.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.02.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

Citat Original postavio SiIent Bob Pogledaj poruku
    Čavić liči na Arapina, ne na Gancija već na Arapina. Ako dodamo Zimonjića i Ivanovićku stiče se utisak da ako nisi crn u ovoj zemlji nemaš šanse sa uspeh.
    AU......Šta to reče!

Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Citat Original postavio Donqihote Pogledaj poruku
    Juče je potpisao ugovor o sponzorisanju sa nekom kompanijom u SRB, nisam obratio pažnju s kojom, za 3.000 EUR mesečno.
    Čavić je izjavio da je iznenađen, jer je to više nego što mu je potrebno, a prošle godine nije mogao da nađe niti jednog sponzora.

Izgleda da mu je onaj potez sa majicom doneo popularnost na koju sponzori obraćaju pažnju.
    Ne kažem da mu je to bio motiv kad je oblačio majicu, ali u svakom slučaju isplatilo mu se.
    Заборављаш да је исти тај генијалац и шампион Чавић ОДБИО неколико понуда Американаца и далеко већу лову, али да се такмичи за њих ????????
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Domaćin Ljuba82 (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    79

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    Не мислим да је "симптоматично" него да власник Крстарице преко својих подређених директивама СПРОВОДИ СВОЈЕ ПОЛИТИЧКЕ СТАВОВЕ.
    Другог објашњења немам.
    То сам и ја помислио у једном тренутку, али ипак не бих ишао тако далеко. Верујем да је то индивидуалан став модератора...мада је опет занимљива подобност модератора...тј прихватљивост њихових политичких ставова за власнике. За озбиљан форум, као што је овај, не би било лоше да се дисперзује мало модераторска структура...да одговара више политичком стању у Србији данас. Мислим нисам присталица ни једне партије...(иако имам неко мишљење о идеалном уређењу...значи нека нека парламентарна монархија...демократско-патриотског типа...као у Британији нпр...чему су код нас најближи СПО и ДСС...али су ме ипак разочарали и једни и други...) али би било боље да нису сви модератори присталице једне политичке опције...при томе не мислим само на странке...него на правце уопште (десница, левица, либерални, конзервативни...)

Увек сам се питао зашто неко жели да буде модератор било где (у фазону нигде нисмо главни, хајде да солимо памет некоме бар виртуелно...ту имамо муда и функцију ). Поготово овде...ако је стварно случај да представљају само бедне марионетице...

Citat Original postavio Donqihote Pogledaj poruku

...ето......нисам ни знао то. А то је екстра потез и за ту фирму и за Чавића.

Ističe se epoc (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

chekaj, shta ti u stvari zamerash ivanovichki?

Veoma poznat slavka69 (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    154

Objasni sad ovo malo bolje,nerazumem tvoje predrasude.

Domaćin Ilinoida (avatar)
    Učlanjen
    09.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    85

Ја сам чула да се већ штампају мајице са натписом "СЛАЖЕМ СЕ СА ЧАВИЋЕМ" које ће да носе сви наши репрезентативци из Србије на такмичењима! Па да видимо шта ће сад да ураде

Ističe se nexxx011 (avatar)
    Učlanjen
    09.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Другог објашњења немам.
    Čoveče ne prozivaj vlasnika Krste popićeš ban....................

Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Citat Original postavio nexxx011 Pogledaj poruku
    Čoveče ne prozivaj vlasnika Krste popićeš ban....................
    Какво бедно ЖУТО подметање??? Кога ја прозивам??? Само сам изнео своје мишљење - задржи ове форе за ваша унутарстраначка препуцавање а мене заобиђи!

Ističe se nexxx011 (avatar)
    Učlanjen
    09.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Какво бедно ЖУТО подметање??? Кога ја прозивам??? Само сам изнео своје мишљење - задржи ове форе за ваша унутарстраначка препуцавање а мене заобиђи!
    Lepo ti prijateljski kažem nemoj popićeš ban...............Nemoj da posle bude da ti nisam rekao................

Domaćin lavina (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    88

De, de...ljudi su pocrneli od suncanja na kalifornijskim i drugim egzoticnim plazama....

Domaćin opanak (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    60
    Reputaciona moć
    76

Posle koliko dana ga je Tadic pr.Srbije i DS primio..............a koliko dana je cutao....
    Shvatila "priroda" ako hormoni "kameleonu ne rade" ...........nije to sto jeste...............
    CAVICU.....rodila te i vaspitala MAJKA SRBIJA......BOZE POMOZI..............

Poznat intra (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    119

Citat Original postavio Ilinoida Pogledaj poruku
    Ја сам чула да се већ штампају мајице са натписом "СЛАЖЕМ СЕ СА ЧАВИЋЕМ" које ће да носе сви наши репрезентативци из Србије на такмичењима! Па да видимо шта ће сад да ураде
    Ovo je dobro

Obećava _Yoya (avatar)
    Učlanjen
    09.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    39

Da to je super...Ranije on i nije bio nesto poznat u Srbiji...(nepravedno!)
    Iako je u periodu od 12. decembra 2003. do 26. marta 2004. bio je nosilac je svetskog rekorda (50.02 s) na 100 m delfin (u malim bazenima).
    Tek sada je dobio pravu paznju javnosti koju zasluzuje,mada iz drugih razloga...

Obećava _Yoya (avatar)
    Učlanjen
    09.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    39

Genijalna ideja!

Domaćin Ilinoida (avatar)
    Učlanjen
    09.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    85

Citat Original postavio _Yoya Pogledaj poruku
    Genijalna ideja!
    Освета ће бити жестока

Ističe se epoc (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

qq, pozdravite se od reprezentacija

Veoma poznat RebeccaBg (avatar)
    Učlanjen
    29.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1056

Фантазија...јупиии...једним ударцем две муве...не, не...све речено..!

dakica nije na forumu
    - упишите своју тренутну активност
    Ističe se dakica (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Citat Original postavio Ljuba82 Pogledaj poruku
    P.S. Мало је симптоматично да су све теме везане за Чавића затворене без икаквог објашњења!
    Мислим да наши форумаши не могу да смисле Ђоковића и Чавића. Модератори им излазе у сусрет и затварају нам теме

Reg nije na forumu
    је констернирана због прескордиције
    Buduća legenda Reg (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    714

Dobra ideja.

Slične teme

1. Чавић имао саобраћајну несрећу!
    Autor kisela bombona u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 16.03.2009., 01:06
  2. 10 МАНА ЗА 100 ДАНА
    Autor Bole_Delija u forumu Politika
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 01.12.2008., 15:10
  3. Чавић суспендован!
    Autor Никола u forumu Politika