sastanak.....jaoj muke moje.....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Daca 94

Ističe se
Banovan
Poruka
2.522
:lol:e ovako da vam kazem o cemu se radi!izvinjavam se ako tema postoji!
trebam da se vidim sa jednim deckom a kojim sam vec duzee vreme looda!e sad problem je sto sam napokon posle 2 meseca skupila hrabrost i rekla da na pitanje ,,ajde da se vidimo:confused:,,
nikada nisam imala tako dogovoreni izlazak(nije to neki izlazak ,videcemo se tu negde u praku)uvek su bili tu oko mene u skoli itd pa smo se tu ,,muvali,,!ali ja ne znam sta sada da radim!glupa pitanja ali molim vas!
1.on me ceka na dogovorenom mestu,ja dolazim viim ga vidi i on mene Idem prema njemu!STA DA RADIM U TOM TRENUTKU :confused::shock:NE ZNAM KAKO DA SE PONASAM DOK IDEM KA NJEMU,NE ZNAM STA DA MU KAZEM,KAD DODJEM NECEMO TU STAJATI KO BOLIDI.
2.ako ja prva dodjem sta da radim JAOJ
3.O cemu da pricam sa njim:confused: naravno o zajednickim temama (ali ih nemam)
4.sta se podrazumeva pod tim ,,sastankom,, reko je da bi voleo da se vidimo da porazgovaramo!

vas smeh u ovom trenutku zadrzite za sebe!
hvala:!::mrgreen:
 
Кажеш ћао и он каже ћао. Па се пољубите, па кренете да шетате, па онда шта радиш па он каже шта ради, па онда ти кажеш шта ти радиш, па мало по мало разговор крене и ето :р
 
Jaoooo, ceroooo, muke tvojeeeee :)

Ma, ponashaj se kao da se nalazis sa najboljim drugom.
Stavishe, uvek imaj na umu da je on mushko, a mushkarci nisu bas pametni ako im se "razbije" koncepcija njih kao zestokog baje u koga treba tupo da gledash i trepcesh.

Uvek ces biti zanimljivija momcima ako si opustena, ako se shalish i ako ga prva "napadnes" nekim zezanjem na njegov racun...zbog bilo cega.

Ponasaj se kao da je potpuno svejedno hoce li se on razocarati ili oduseviti, jer....tako i jeste.
Takav stav ce ti se mnogo isplatiti u zivotu, umesto te zbunjenosti i panike koja te uhvatila.
 
Кажеш ћао и он каже ћао. Па се пољубите, па кренете да шетате, па онда шта радиш па он каже шта ради, па онда ти кажеш шта ти радиш, па мало по мало разговор крене и ето :р

Bash tako, ne zaboravi orbit ako si pre toga vecherala musaku ili jaja na oko... :lol:
 
Кажеш ћао и он каже ћао. Па се пољубите, па кренете да шетате, па онда шта радиш па он каже шта ради, па онда ти кажеш шта ти радиш, па мало по мало разговор крене и ето :р

ijaoj ponasam se ko neka klinka kako tek tako da ga poljubim a nikad se ne ljubimo ni u obraz kad se vidimo!i necu ja prva!

ljudi vi ne znate kako je meni sve ovo JAOJ iako vama izgleda smesno!on je budala bice to sta radis,sta ima novo i kad kazemo sta onda o cemu da pricam snjim!sta ako on cuti i ja treba da zapocnem neku temu i promasim!molim se Bogu da on nesto prica
 
ijaoj ponasam se ko neka klinka kako tek tako da ga poljubim a nikad se ne ljubimo ni u obraz kad se vidimo!i necu ja prva!

ljudi vi ne znate kako je meni sve ovo JAOJ iako vama izgleda smesno!on je budala bice to sta radis,sta ima novo i kad kazemo sta onda o cemu da pricam snjim!sta ako on cuti i ja treba da zapocnem neku temu i promasim!molim se Bogu da on nesto prica

Onda krenesh da ga zayebavas na temu toga sto cuti, sto nema teme, kako je zamislio da izgleda vase vidjenje ...tako sto ce on da cuti? itd itd

Opusti se bre, on je samo jedan obichan momak, kao i svaki drugi samo sto se tebi svidja.
A to ne bi trebalo da se bas vidi na kilometar, ni da te blokira pa da budes sva zbunjena i izgubljena
 
Дацо УБИЈ СЕ! Ето то ти је најјаче решење...

:lol: E Nix bash me nasmeja...Moje raspolozenje se menja... :( :arrow: :D

Daco reeelax...
Naravno da ce postojati neka tishina...
Ali valjda makar nehsto znash o njemu tipa shta slusha,shta voli...bla,bla...prichajte o tome...a onda posle opushteno...

I samo da znate nije uvek lako biti opushten,ja sam inache uvek opushtena ali pred tim tipom...eh..:roll: Zanimljivo je da mi se to nije deshavalo kada sam se palila na druge...jednostavno lik previshe brzo pricha i zbunjuje me...:roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top