hitno
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: hitno

violina..
    Guest

Podrazumevano hitno

Hm postavicu jedno vama mozda cudno pitanje.Moji roditelji su veoma strogi i uvek su "zabranjivali" da mi musko drustvo dolazi u kucu ni sad nije nesto bolje iako sam punoletna i sve to ali moj problem je sto ja neznam kakko se ponasat u muskom drustvu.Sve cesce mi se desava da mi telom prolaze neki trnci,da mi ruke zadrhte pre kod nekih osoba koji su mi se svidjali i slicno a sada kod meni "nepoznatih" Boze sta se to desava sa mnom?!Trebam se naci sa jednim mozda "buducim deckom" a ja se sada bojim da mi se nece javiti neki od ovih simtoma.Pored toga imam strah od toga da nepoludim?! Napomenila bi da pijem tablete diane-35 dali je to mozda posledica tih tableta ?Molim savet doktora i ovih dobrih ljudi na ovom forumu

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Dinana 35 nema veze sa tim,to ti je duso moja cista psihosomatska reakcija,strah,trema a telo to pokazuje upravo na taj nacin.
    Ajde ti lepo probaj da se opustis,ako krenu da ti se tresu ruke a ti ih sakri u dzep ili pod sto i opusti se malo,zaboravi na trenutak mamu ,tatu i njihove zabrane.Samo udahni duboko i izivaj!

Slične teme

1. 90te upomoc hitno hitno
    Autor mare-91 u forumu Istorija
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 05.06.2007., 15:43
  2. HITNO HITNO Problem sa BIOS-om i maticnom
    Autor chichko u forumu Hardver
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 13.11.2006., 00:06
  3. HITNO!SIEMENS!JOIN MEDIA!HITNO :?
    Autor E537A6 u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 2