Yazz/Blues/Rock/Metal/Punk/Grunge/HC/ ... i ostala mesta i svirke u Valjevu.

Whitesnake

Primećen član
Poruka
870
Hajde da na ovoj temi navedemo sva mesta(kafiće i klubove)u Valjevu gde se pušta Yazz,Blues,Rock,Metal,Punk,HC i sva ostala ANTI grand seljana,znači gde se nalaze klubovi,po mogućnosti još korisnih informacija,i takođe mesta gde su uživo svirke.Naravno ovde možemo i stavljati sva obaveštenja o svirkama i uopšte o radu svih klubova.
Pozdrav svima rockerima iz Valjeva !!!
 
Jedino mesto ovakvog tipa gde sam bio i za koje znam je kafić Morrison.Tu ima s vremena na vreme mnogo dobrih svirki.Hajde predložite još neko mesto gde su dobre svirke i li barem da se pušta dobra muzika,gde može da se ode petkom ili subotom i dobro da se provede...Hoće li biti uopšte u skorije vreme neko dešavanje tog tipa u Valjevu ?Znam da je extra u avgustu tamo kad su tešnjarske večeri,uvek neki dobar bend svira na onom keju na Kolubari.
 
Hajde da na ovoj temi navedemo sva mesta(kafiće i klubove)u Valjevu gde se pušta Yazz,Blues,Rock,Metal,Punk,HC i sva ostala ANTI grand seljana,znači gde se nalaze klubovi,po mogućnosti još korisnih informacija,i takođe mesta gde su uživo svirke.Naravno ovde možemo i stavljati sva obaveštenja o svirkama i uopšte o radu svih klubova.
Pozdrav svima rockerima iz Valjeva !!!

Pozz!
Znam da u Morisonu uvek prekio leta imaju svirke,a za druga mesta neznam!!Pre su radili Gljivari ali su prosle godine zatvorili,ima skoro otvoren kafic Green paw ili pub neznam tacno pitaj Naciku i imas Kukuriku na Autobuskoj tu se pusta tekno!!
 
Nista,sad sam gledao po nekim Valjevskim sajtovima!!Brate Valjevo je najsjebaniji grad u Srbiji da odes odavde na 20 godina i da se vratis ponovo nista se nebi promenilo,idalje bi bio sjeban!! Ako samo budem imao nekog kesa i nadjem stan u Bg palim ja odavde i vise se nikad ne vracam,Valjevo je mrtav grad!!Naravno kad zavrsim srednju tada palim!!
Veruj mi da ima i gorih gradova,pogledaj samo jugoistočnu Srbiju,to je da te tuga uhvati...mada takođe Lazarevac nije ništa bolji mnogo od Valjeva po pitanju istih dešavanja,jedino Lajkovac što malo odmiče,verovali ili ne,u onoj selendri ima više svirki nego u Lazarevcu i Valjevu zajedno tokom cele godine,sad u subotu je Generacija 5 ...
 
Ne znam kakva je omladina u Jugoistocnoj Srbiji,da li i dalje svi slusaju ove cobane sa Pinka ili neku kvalitetniju mjuzu,mozda su zbog toga tako propali!!U Valjevu mi se cini da polako omladina pocinje da slusa normalnu muziku,sad ko bi otvorio pravi Rock kafic sa svirkama moze i gradskih bendova,ogroman kes bi zgrnuli!!A to za Lajkovac uzas brate,koliko je Valjevo u poredjenju sa njima a ovde se nista ne desava a tamo ludnica!!
 

Back
Top