Yazz/Blues/Rock/Metal/Punk/Grunge/HC/ ... i ostala mesta i svirke u Valjevu.
Strana 1 od 16 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 376

Tema: Yazz/Blues/Rock/Metal/Punk/Grunge/HC/ ... i ostala mesta i svirke u Valjevu.

Primećen član Whitesnake (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Yazz/Blues/Rock/Metal/Punk/Grunge/HC/ ... i ostala mesta i svirke u Valjevu.

Hajde da na ovoj temi navedemo sva mesta(kafiće i klubove)u Valjevu gde se pušta Yazz,Blues,Rock,Metal,Punk,HC i sva ostala ANTI grand seljana,znači gde se nalaze klubovi,po mogućnosti još korisnih informacija,i takođe mesta gde su uživo svirke.Naravno ovde možemo i stavljati sva obaveštenja o svirkama i uopšte o radu svih klubova.
    Pozdrav svima rockerima iz Valjeva !!!

Zainteresovan član TheRedDevil (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

Podrazumevano Re: Yazz/Blues/Rock/Metal/Punk/Grunge/HC/ ... i ostala mesta i svirke u Valjevu.

Pozdrav i tebi............Sad skoro je trebalo da dodje HIT 202 u Valjevo, ali su otkazali - ne znam zasto......... ali stvarno je steta, jer sam siguran da bi bilo super............

Ističe se n@t@shic@ (avatar)
    Učlanjen
    23.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano Re: Yazz/Blues/Rock/Metal/Punk/Grunge/HC/ ... i ostala mesta i svirke u Valjevu.

pozz i tebi
    ja nisam rocker ali slusam po malo rock

Učlanjen
    14.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Jedino mesto ovakvog tipa gde sam bio i za koje znam je kafić Morrison.Tu ima s vremena na vreme mnogo dobrih svirki.Hajde predložite još neko mesto gde su dobre svirke i li barem da se pušta dobra muzika,gde može da se ode petkom ili subotom i dobro da se provede...Hoće li biti uopšte u skorije vreme neko dešavanje tog tipa u Valjevu ?Znam da je extra u avgustu tamo kad su tešnjarske večeri,uvek neki dobar bend svira na onom keju na Kolubari.

Aktivan član
    Učlanjen
    04.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Gren Pub Novi kafic mnogo dobra muzika jedino sto nema svirki!

Elita User Friendly (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    409

Citat Original postavio Whitesnake Pogledaj poruku
    Hajde da na ovoj temi navedemo sva mesta(kafiće i klubove)u Valjevu gde se pušta Yazz,Blues,Rock,Metal,Punk,HC i sva ostala ANTI grand seljana,znači gde se nalaze klubovi,po mogućnosti još korisnih informacija,i takođe mesta gde su uživo svirke.Naravno ovde možemo i stavljati sva obaveštenja o svirkama i uopšte o radu svih klubova.
    Pozdrav svima rockerima iz Valjeva !!!
    Pozz!
    Znam da u Morisonu uvek prekio leta imaju svirke,a za druga mesta neznam!!Pre su radili Gljivari ali su prosle godine zatvorili,ima skoro otvoren kafic Green paw ili pub neznam tacno pitaj Naciku i imas Kukuriku na Autobuskoj tu se pusta tekno!!

Primećen član Darko_89 (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

U Centralu se pusta tehno svaki vikend...nekad imaju i svirke....

Učlanjen
    14.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Citat Original postavio ASDS Pogledaj poruku
    Gren Pub Novi kafic mnogo dobra muzika jedino sto nema svirki!
    Gde se nalazi Green Pub ? I dokle radi petkom i subotom ? Moraću da posetim to mesto ...

Učlanjen
    14.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

E,da,sećam se isto da je nekada postojao neki klub msilim da se zvao Nirvana,negde kod autobuske stanice se valjda nalazi/nalazio,nisam nikada bio ali sam čuo za to mesto,da li postoji još uvek ?

Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    409

E,da,sećam se isto da je nekada postojao neki klub msilim da se zvao Nirvana,negde kod autobuske stanice se valjda nalazi/nalazio,nisam nikada bio ali sam čuo za to mesto,da li postoji još uvek ?
    Nisam nikad bio ali cuo sam da su zatvorili i da je sad nesto sasvim novo!!!

Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    409

Gde se nalazi Green Pub ? I dokle radi petkom i subotom ? Moraću da posetim to mesto ...
    Na pocetku Tesnjara sa leve strane kad ides od pumpe!!!

Učlanjen
    05.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Ma odmah preko puta Saraca

Aktivan član Grooyan (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio Darko_89 Pogledaj poruku
    U Centralu se pusta tehno svaki vikend...nekad imaju i svirke....
    Joj, znao sam da ce odmah da pocne da hvali novo radno mesto...

Početnik HyperSnap (avatar)
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Mora,obecao mu gazda vecu platu ako bude kitio novo radno mesto.Al izgleda da mu ne ide najbolje

Učlanjen
    05.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio Grooyan Pogledaj poruku
    Joj, znao sam da ce odmah da pocne da hvali novo radno mesto...
    Lepo su pitali gde imaju svirke, nikoga ja ne hvalim....

Učlanjen
    14.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Hvala na odgovorima,nego zna li se šta,hoće li biti neka svirka/koncert u skorije vreme,bilo nekog većeg benda bilo lokalnog !?

Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    409

Nista,sad sam gledao po nekim Valjevskim sajtovima!!Brate Valjevo je najsjebaniji grad u Srbiji da odes odavde na 20 godina i da se vratis ponovo nista se nebi promenilo,idalje bi bio sjeban!! Ako samo budem imao nekog kesa i nadjem stan u Bg palim ja odavde i vise se nikad ne vracam,Valjevo je mrtav grad!!Naravno kad zavrsim srednju tada palim!!

Nov član
    Učlanjen
    23.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Imas i Sherwood, sada se zove Notthingham, koji radi vec deset godina u rock fazonu, prosle godine je otvoren Tattoo bife ima svega i svacega, pa i metal night... Pored Morissona, na staroj autobuskoj ima nekoliko kafica gde se slusa rock muzika, Nemoj da lupate da nema nista, ima gomila mesta samo se treba prosetati...

Učlanjen
    14.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Citat Original postavio Overkill 991 Pogledaj poruku
    Nista,sad sam gledao po nekim Valjevskim sajtovima!!Brate Valjevo je najsjebaniji grad u Srbiji da odes odavde na 20 godina i da se vratis ponovo nista se nebi promenilo,idalje bi bio sjeban!! Ako samo budem imao nekog kesa i nadjem stan u Bg palim ja odavde i vise se nikad ne vracam,Valjevo je mrtav grad!!Naravno kad zavrsim srednju tada palim!!
    Veruj mi da ima i gorih gradova,pogledaj samo jugoistočnu Srbiju,to je da te tuga uhvati...mada takođe Lazarevac nije ništa bolji mnogo od Valjeva po pitanju istih dešavanja,jedino Lajkovac što malo odmiče,verovali ili ne,u onoj selendri ima više svirki nego u Lazarevcu i Valjevu zajedno tokom cele godine,sad u subotu je Generacija 5 ...

A JEL>

Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    409

Ne znam kakva je omladina u Jugoistocnoj Srbiji,da li i dalje svi slusaju ove cobane sa Pinka ili neku kvalitetniju mjuzu,mozda su zbog toga tako propali!!U Valjevu mi se cini da polako omladina pocinje da slusa normalnu muziku,sad ko bi otvorio pravi Rock kafic sa svirkama moze i gradskih bendova,ogroman kes bi zgrnuli!!A to za Lajkovac uzas brate,koliko je Valjevo u poredjenju sa njima a ovde se nista ne desava a tamo ludnica!!

Učlanjen
    11.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Pa idi u Lajkovac...

Zainteresovan član Regulus Black (avatar)
    Učlanjen
    14.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

Pa naravno Morison je glavni, ali ima i onaj do njega, zove se Jazz, mislim, i cik pogodite kakva je muzika. Ali to je vise za elitu, pa ako spadate u takve navratite, mozda se i vidimo kroz staklo.

Učlanjen
    11.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Super, hajmo sutra da gledamo ljude kroz staklo...

Zainteresovan član Regulus Black (avatar)
    Učlanjen
    14.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

Pa naravno. Pozivam sve koji se loze na bradate likove u hipi fazonu da se pridruze, kao i na matore likove koi se loze na mlade devojke ili decake!
    P.S. Ja necu biti tu

Slične teme

1. Najbolja rock-metal-punk pesma???
    Autor Rock-metal-girl u forumu Muzika
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 24.06.2012., 02:38

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •