Kako upropastiti jednu odvratnu sponzorusu (dajte savet) ...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
3

3-2

Gost
Pozdrav svim damama na forumu ...
Pise vam jedno upropasceno odeljenje. Nas trideset i troje smo se dogovorili da objavimo ovaj post i zatrazimo vasu pomoc. Naime, rec je o nasoj matematicarki koju svi sa razlogom mrzimo i zelimo da joj se osvetimo.
Ona nas terorise od prve godine gimnazije. Inace, profesorka je veoma mlada i ocigledno da ne podnosi svoj posao pa ni nas kao njene ucenike. Doduse, momcima se stalno smeska ali devojke jako lose prolaze.
Naime, nasa profesorka je umislila da je mnogo dobra riba, ko sta radi setka po skoli u mini suknji, sva utegnuta i namackana i usput nas sve gleda ispod oka. Ponekad kad je dobro raspolozena se nabacuje momcima ali vecinu vremena nas onako besno gleda, prevrce oci itd.
By the way, devojka nema pojma sa matematikom, svaki treci zadatak ne ume da uradi ali i kada se to desi ona ne gubi zivce nego nas ubedjuje da je greska u resenju (iako 80 % odeljenja zna kako se to radi). Svaki put kada je neko ispravi dok radi zadatak ona poludi, baci kredu i demonstrativno napusti cas. Ili nam zada domaci sa gradivom koje NISMO ucili pa kasnije dodje i svakome ko nema domaci da keca.
Inace, domaci nam zadaje svaki bogovetni cas po 30 zadataka, a za kontrolni najavi jedno a da drugo i to najavi 3 zadatka a da 5, najavi 4 a da 2 itd.
Najgore od svega je sto svi znamo da nam je profesorka nevidjena sponzorusa i da ide sa nekim matorcem sto ima gomilu love. Inace matori je varao sa nekom ribom (vidjali smo ih u gradu) ali ona to nije znala. Izgleda da je prosle nedelje otkacio taj matorac, jer nam je u ponedeljak dala iznenadni kontrolni sa 4 zadatka. U sredu je donela kontrolni a ocene (inace smo najbolji razred u skoli) su bile 1,2,1,2 ... Jedna devojka je samo pogresno nacrtala grafik (koji se cak nije ni trazio, nego ga je ona crtala da sebi olaksa) i dobila je 3. A druga devojka je samo u prvom zadatku pod a) (bilo je pod a,b,c,d) pogresila u zadnjem redu i dobila 2. Oni koji nisu radili taj kontrolni su dobili isti dan kada je nama donela da rade jos 10 puta tezi kontrolni (za pola sata, jer je 15 minuta kasnila). A svi sto su dobili keceve su morali isti dan nenajavljeno da ih popravljaju na tabli i pogadjate, svi su dobili po jos jednog.
Inace, ovo joj nije prvi put da se izivljava nad nasim odeljenjem. Prosle godine kad je zakljucivala ocene je bilo svasta. Najbolja ucenica u razredu (inace do sada uvek 5.00) je imala prosek 4,4 (realne sanse da odgovara za 5) i na jedvite jade joj je dala 3. Pa zamislite kako smo mi ostali prosli. A kad su joj bili roditelji mrtva ladna je rekla da zadnje nedelje ne prima nikoga, okrenula se i otisla.
Jednom je iz cista mira na sred casa bacila kredu, pocela da place i izletela napolje uz uzvik "Videcete sledeceg casa na pismenom" . Mi mislili da nas je pobrkala sa nekim drugim odeljenjem jer nije ni zakazala pismeni, kad eto nje sleci cas sa vezbankama ...
A sada poslednji cas je na sred zadatka bacila kredu i viknuka "Ma nemogu ja ovo, nemam ja snage" i istrcala. Mislim, svi profesori kazu da je ostavio sponzor ali to joj ne daje pravo da se nad nama izivljava (zakazala nam pismeni za ponedeljak, nedelju dana posle kontrolnog).
Inace, pre je imala foru da ko dobije keca na kontrolnom radi popravni konrolni. Na popravnom kontrolnom je dala "samo" 15 zadataka isto kao i na "originalu" (podjednako teske) i to za 45 minuta. I naravno nas 22 (od 33) sto smo dobili negativne se dogovorimo da uradimo po sedam zadataka, koliko je na original kontrolnom bilo potrebno za pozitivnu. A kasnije nam ona kaze da su svih 15 za dvojku i svima nam upise jos po jedog keca :twisted:
Mislim, profesorka nam je tesko djubre koje leci komplekse na nama. Roditelji su probali da je promene ali nema sanse, cale joj radi u ministarstvu. I profesori je svi mrze, tvrde da je arogantna, uobrazena, napaljena itd. Inace, da ne zaboravimo da ona nas non-stop vredja, naziva nesposobnim idiotima, kretenima itd.

S' OBZIROM NA TO DA JE ONA ZENSKO, KAO I SVI NA OVOM FORUMU (ILI BAR VECINA) ZELELI BISMO DA SAZNAMO STA DA JOJ UCINIMO ALI DA TO BUDE TOLIKO ODVRATNO I ZLOBNO DA GA PAMTI DO KRAJA ZIVOTA. NESTO NAJODVRATNIJE I NAJPAKOSNIJE STO MOZETE DA SMISLITE (NI OC CEGA NE PREZAMO). STA BI TO VAS MOGLO DA POGODI I STA JE ZA VAS NAJSTRASNIJE STO BI NEKO MOGAO DA VAM URADI (RECITE DA MI TO NJOJ URADIMO, PO MOGUCSTVU DA ZAUVEK ODE IZ SKOLE).

UNAPRED ZAHVALNI
3-2
 
Napravite peticiju u skoli...

ili...hmmmm

...nek se neki tip zrtvuje i kaze da ga je napastvovala... ili iscenirajte slicnu situaciju...

ili...hmmmm...polepite u gradu plakate sa njenom slikom i nekim pompeznim naslovom :twisted: (recimo: najdrolja u gradu) :twisted: :twisted:

ili... hmmm... ponestaje mi inspiracija, dok se setim neceg eto mene...


(Auuuuu al sam zlobna) :roll:
 
Mislim da treba da izbegnete mešanje u to s kim ona izlazi i u njen privatni život uopšte jer će vas to predstaviti u pogrešnom svetlu.Treba da se udružite,počnete kolektivni bojkot njenih časova,po mogućnosti zajedno sa drugim razredima i da izadjete pred direktora,ili neki drugi autoritet u školi koji je razuman,sa realnim problemima koje imate na nastavi i pritom sročiti neku dirljivu priču kako vama nije teško da učite ali nastavnica očigledno ima emotivne i lične probleme koji je sprečavaju da normalno drži nastavu i kako u obostranom interesu želite da bude privremeno zamenjena dok to ne reši.Na kraju istaknite da se ni pod razno ne vraćate na njene časove.
 
Bojkot casova nazalost ne dolazi u obzir. Disa je 100% na njenoj strani jer je smatra jednom od retkih odgovornih i uspesnih profesora u nasoj skoli. Cak je na jednom roditeljskom izjavio da je ona najbolji mladi profesror u skoli, jedina koja uprkos svojim godinama drzi kriterijum koji nasa gimnazija godinama pomusava da ocuva (disa ima 65 ako ne i vise godina, vec 30 radi kao profesor u nasoj gimnaziji i divi se svima onima koji se izivljavaju nad nama. Sto je neki profesor veci skot to ga on smatra vecim autoritetom i vise ga gotivi. A svi profesori koji su normalni, normalno predaju, ispituju i ne izivljavaju se po njemu su bezveznjavkovici). Taj nas direktor je toliko konzervativan da je danas cak insistirao u jutarnjoj smeni da se odrze svi casovi ukljucujuci i treci koji je bio planiran za javni cas (bukvalno je terao profesore da drze casove). A u popodnevnoj smeni su se svi dogovorili da idu na proteste i niko nije hteo da udje u skolu pa je on jurio ljude po dvoristu i pretio im da ce celoj generaciji da smanji ocene iz vladanja (na kraju su ipak svi otisli :lol: ).
Inace, covek se zestoko nakacio na nasu razrednu. Ona je vec par puta na roditeljskom njega zvala i pominjala temu matematicarke ali joj je na kraju zapretio da ce da je menja i da smo zbog nje postali "raspustena banda". Jedva smo ga namolili da nam je ostavi i sada zbog nje ne smemo vise da se bunimo po skoli (osim tog mirnog bojkota casa, niko ne sme da pobegne, samo sedimo i ne pisemo). Inace, ona se zbog toga uopste ne uzbudjuje a mi hocemo da je sludimo totalno, da izgubi zivce i poludi :twisted:
Zato moramo malo i da joj se mesamo u privatni zivot, cisto da je sto vise upropastimo.

JEL IMA NEKO JOS IDEJA, DOBRODOSLE SU ...
 
Alo deca, pazi 'vamo:

Ako ce'' da bidnete bas svinje, onda ne zaboravite magicne mogucnosti fekalija pravilno rasporedjenih na donje strane kvaka za koje doticna mora da ufati (vrata od kabineta i sl.), potom korisceni allways sa krilcima (mogucnosti su neiscrpne, a lako se lepe i ostavljaju nevidjeni dojam)...Ali to su vam sve decije fore...Za pravi rat vam trebaju informacije i to sto privatnije i prljavije to bolje...Vidim niste bez nosa - legnite na telefone i budite 'zabrinuti, dobronamerni gradjani' ili 'izebzumljene zene i deca' njinih sponzora (naravno zovete coveku kucu i pricate sa zenom), anonimne dojave direktoru i sekretarijatu skole - paznja, nesto ubedljivo. Iskoristiti rodjake koji rade u SUP-u (uniformisane) i salterase po sudovima za 'zvrcku' sa 'pozivima' na rocista zbog npr. (masta omladino) prostitucije i sl. - da dodje do dishe pod obavezno...A, bre, gde vam je masta deco?...Mi smo bili mloogooo bre pokvareni! Death kvocki!
 
Anonymous:
Alo deca, pazi 'vamo:

Ako ce'' da bidnete bas svinje, onda ne zaboravite magicne mogucnosti fekalija pravilno rasporedjenih na donje strane kvaka za koje doticna mora da ufati (vrata od kabineta i sl.), potom korisceni allways sa krilcima (mogucnosti su neiscrpne, a lako se lepe i ostavljaju nevidjeni dojam)...Ali to su vam sve decije fore...Za pravi rat vam trebaju informacije i to sto privatnije i prljavije to bolje...Vidim niste bez nosa - legnite na telefone i budite 'zabrinuti, dobronamerni gradjani' ili 'izebzumljene zene i deca' njinih sponzora (naravno zovete coveku kucu i pricate sa zenom), anonimne dojave direktoru i sekretarijatu skole - paznja, nesto ubedljivo. Iskoristiti rodjake koji rade u SUP-u (uniformisane) i salterase po sudovima za 'zvrcku' sa 'pozivima' na rocista zbog npr. (masta omladino) prostitucije i sl. - da dodje do dishe pod obavezno...A, bre, gde vam je masta deco?...Mi smo bili mloogooo bre pokvareni! Death kvocki!

E to sa prostitucijom je dobro :shock: Mislili smo da tako nesto priredimo. Sad smo u fazi nabavljanja njenog kucnog i mobilnog telefona (jos ne znamo kako to da uradimo ali uspecemo 100%) pa smo mislili da damo oglas u novine (ono u fazonu "pruzam sexualne usluge ..."). Ili smo mislili da saljemo njen broj na onaj SMS randevu na Stankomu pa da je cimaju po celu noc. Ali zasluzuje ta k*rva i gore od toga ...

Inace, za manje od mesec dana joj je rodjendan. Sta da uradimo ????????? (da joj ga sasvim upropastimo)
 
Ovako deco,

brojevi telefona su lako dostupna stvar - treba vam pristup njenoj tasni ili podacima o zaposlenima kod sekretarke skole. Ovo prvo vam je lakse. Izvucite je iz ucionice na minut dok neko 'radi' tasnu (sigurno je na nekog tipa u razredu slaba, neka se nekom kao slosi i sl.) i saznajte licne podatke (adresu, pa zovite 988), ako ne biva, pratite je do kuce...postoji sto fora za to.
Za rodjis organizujte napad sa vise strana, pasce joj gard i nece ocekivati. Jel' ima kola? Sa kim zivi? Ideja sa SMS - om je cool, naglasite da zelite intimne susrete i da volite dirty talk, tek da se primi sto vise pacijenata. Inace chat imate ne samo na Stankomu, vec i na Art-u, Politici, SOS-u... Oglas u 'Oglasima', rubrika 'licno' i tako to... Istog dana kada joj je rodjis! Ostavite oba broja telefona. Jel' ima neko stariju shvecu koja ume da odradi ozbiljno zez-poziv skoli (zbornica, disha) i predstavi se kao sestra privatne lekarske ordinacije koja trazi profesorku Fuksic zbog rezultata testa na sifilis, triper, SIDU, koji je gotov i veoma je hitno da ga odmah i licno cuje (za 2 min. ce cela skola da bruji). Ajd' akcija.
 
Zivi sa caletom i kevom, otprilike znamo gde.
O njoj ne znamo mnogo, pre je imala nekog verenika ali je jadnicak sutnuo. O tom njenom sponzoru smo se bas dooobro raspitali (tip ima pekaru). Imamo broj njegovog mob-a (neke ribe iz razreda su ga muvale i uzele mu broj). Stariji je od nje oko 25 godina, ima zenu i troje dece (ali zena izgleda zna za tu njihovu vezu, doduse bivsu vezu jer su raskinuli). Inace, devojke iz razreda su mu iz mob-a izvukle brojeve silnih riba sa kojima se vidja, pa smo preko sajta www.telekom.yu izvukli i neke adrese ... Uglavnom uspeli smo da saznamo da je isti tip jos uz to i zesca pedofilcina (juri sve sto ima suknju) a da se ona izgleda nalozila i na njega a ne samo na pare (zato joj je to i tako tesko palo) ... Mislili smo da nabavimo njegov kucni u toj pekari pa da mu zovemo zenu ...
:o
Dajte jos ideja ...

P.S. Profesorka nam nema kola, pre je dovozio taj sponzor a sada ide bus-om.
 
A da skupite novac kolektivno pa da platite nekog profesionalnog j.baca i sve lepo snimite kamerom? Ili napravite fotose pa napravite njen licni sajt i poklonite joj to za rodjendan?
Naravno, tip bi morao dobro da se pripremi i da ona ne zna ko je i odakle se stvorio, vec joj se, kao nabacuje?
Ili da upotreebite stvarno nekog momka iz odeljenja ili skole pa da ih snimite u delikatnoj pozi, a njega nekako zaklonite sa fotografije?
Sve sto mi pada na pamet u vezi je sa sexom... ako je takva kako ste je opisali, to bi trebalo najlakse da upali...
 
Courtney:
Moja mama kaze da se zalite Ministarstu :da:

ja mislim da probate ovo, ili inspekciju, da se nikako en petljate u neke 'osvete' - ne sluzi ni vama na cast a samo cete upasti u probleme, mozda da pisete u neke novine..ako nista ne upali, probajte da budete ortaci, vidite da je tuzna neka, kad praska na sred casa, posmatrajte ej tako..ali necete nikad nauciti tu matematiku..ne znam, mozda i mazanje kvaka moze da pomogne, ali mislim da bas i nije pametno sredstvo
 
Jadan mis...E sta kazete na ovo:
Uvece kad se vraca kuci ubacite je u kontejner i zaklopite poklopac...HA HA HA AHA HA AHA AHA HAHA HAaaaaaa :twisted:
smislicu jos stvari,imam ja dobre ideje...
Uvek mozete da skupite neku bandu da je prebiju...ali to nije bas mastovito...pisite svasta po skoli o njoj i donesite neku malu gadnu zivotinju na cas,kao mis ili guster i pustite to sto blize njoj...tako nesto.A za ove plakate je super...i obavezno je zajebavajte preko telefona.
Idite na www.zafrkancije.co.yu dobicete neke ideje SIGURNO!
pozdrav i kada zavrsite sa njom pisite nam sta ste uradili
 
Pih...ja se slažem sa Jagodicom.Ne vidim svrhu glupih predloga sa pacovima,oglasima,pozivima,itd. koje su ovde iznele neke nezrele osobe.Postaćete jednako krivi i loši kao i ona,nastradati kad vas provale,a i šta je tu vaš krajnji cilj,da se ona ubije od muke ili tako nešto?Ipak je to ljudsko biće i to puno problema,a ne bih rekao ni da ste vi andjeli.Mislim da borba za sopstvena prava treba da ostane dostojanstvena i civilizovana.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top