Bojkot srpske robe u Hrvatskoj traje godinama.

Slavic Land

Aktivan član
Poruka
1.168
Teško je srpskoj robi doći do hrvatskog tržišta.

Iz razgovorima sa nekim privrednicima koji imaju dobre firme ovde u Srbiji i koji izvoze i u Makedoniju, Češku ili Švajcarsku pa i u šiptarski deo Kosova, saznao sam da je za srpsku robu hrvatsko tržište "zabranjeno"...

brojne kontrole koje mora roba proći ali i nezainteresovanost u startu zbog "ugrožavanja interesa hrvatskih proizvođača" otežavaju prolaz našoj i ne samo našoj robi...

Zašto sami dižemo frku zbog poziva na bojkot hrvatske robe kada oni to čine mnoooogo duže...

Jedina je razlika u tome što su oni jedinstveni i tihi a mi podeljeni i glasni...
 
Teško je srpskoj robi doći do hrvatskog tržišta.

Iz razgovorima sa nekim privrednicima koji imaju dobre firme ovde u Srbiji i koji izvoze i u Makedoniju, Češku ili Švajcarsku pa i u šiptarski deo Kosova, saznao sam da je za srpsku robu hrvatsko tržište "zabranjeno"...

brojne kontrole koje mora roba proći ali i nezainteresovanost u startu zbog "ugrožavanja interesa hrvatskih proizvođača" otežavaju prolaz našoj i ne samo našoj robi...

Zašto sami dižemo frku zbog poziva na bojkot hrvatske robe kada oni to čine mnoooogo duže...

Jedina je razlika u tome što su oni jedinstveni i tihi a mi podeljeni i glasni...
ceca2006idealnoloale8.jpg

Ceca se baš dobro čuje tamo...

sa druge strane, izmedju "Kraš"-ove bajadere i "Soko Štark"-ove Cherry bombonjere, ne bih se mnogo dvoumio...
 
Dok se vi bojkotujete medjusobno mi izvozimo KEKS u Shvajcarsku i Austriju :lol: :lol:
Crnagoracoop izvozi keks

25 Mar 2008. 07:08 | Izvor: ND Vijesti
Poslije osmomjesečnog prekida proizvodnje, danilovgradsko preduzeće Crnagoracoop krajem februara ponovo je pokrenulo proizvodnju konditorskih proizvoda i keksa, i prve kontingente pripremilo da izveze u Švajcarsku i Austriju.

„Prvi kontingent konditora i keksa danas se šalje za tržište Austrije i Švajcarske. Austrijanci i Švajcarci su izrazili najveće interesovanje za četiri vrste keksa i to: "bebi", "čajni kolutić", "choco smile" i "petit beure", dok će se ostali proizvodi postepeno probijati na ta dva tržišta“, navodi se u saopštenju ove kompanije.

Uprava Crnagoracoopa je, takođe, u pregovorima sa firmama iz Skandinavije koje su izrazile interesovanje za konditorski program Crnagoracoopa.

Izvršni direktor Crnagoracoopa Slobodan Babić smatra "da perspektivu razvoja firme ne treba tražiti samo na crnogorskom tržištu već i na drugim tržištima".

.................................
A bogomi imamo i lijepi(a) djevojaka za izvoz ;)
 
Где су нам форумаши из "лијепе наше" да нам из прве руке кажу колико хвати откидају на турбо фолк.

Иначе, турбо фолк пропагира европске вредности: либерализам потрошачки капитализам, разврат и блуд, неукус...
 
Где су нам форумаши из "лијепе наше" да нам из прве руке кажу колико хвати откидају на турбо фолк.

Иначе, турбо фолк пропагира европске вредности: либерализам потрошачки капитализам, разврат и блуд, неукус...[/QUOTE]

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:ne zaboravi i drogu , homoseksualizam i sidu ,mamicu im jevropsku :x
 

Back
Top