Само будале верују у нове санкције и самоизолацију ако Срс победи

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Слобода

Primećen član
Banovan
Poruka
733
У овим коментарима човек може свашта да прочита, самоизолација, санкције... Не схватам о каквим санкцијама је реч, ко би нам их увео и због чега? Не пристајењем да на овај или онај начин верификујемо акт против правне агресије и сецесије Косова није основ за увођење санкција. Они који се највише боје повратка у деведесете у ствари никада из њих нису ни изашли, они не примећују да се свет променио, да се Србија променила.

Они који би се одрекли свог културног и духовног идентитета оставили сународнике на Косову да живе у концентрационом логору само да би ишли на летовање покушавају свој саможиви егоизам да наметну као „нормалан живот”. Грдно ће се разочарати када схвате да чак и потписивањем капитулације ништа нећемо добити, јер је улазак у ЕУ јако далеко (треба се сетити речи предходног немачког амбасадора Цобела 25-30 год).

Економски проспаритет пре свега зависи од тога да ли ћемо потенцијалним инвеститорима омогућити да пословањем овде имају правну сигурност и могућност остварења профита.

Боже сачувај, кад човек прочита поједине коментаре. Неки би пречицом у Европу, ма важнији су 30 сребрњака од части и образа. Кукају на деведесете, мени је горе. Ја одлично разумем ове жуте и њихове потомке, пошто су се годинама делили као амебе. Заузимају места за која би у нормалној држави могли само да сањају.

Не треба вам много памети, осврните се око себе и видите како су живели и они и ви у деведесетим, а како они сада живе и шта све имају, а шта ви имате и даље. Ма Србија је обећана земља, дођеш порадиш нешто и ето ти 11 милиона евра на рачуну у страној банци. Милина.

Ма Слобини су мала деца за њих. А поједини што се одричу Космета, а богами и било чега у Србији ме не изненађују. Па то је својствено њима, отишли су сви преко границе 1999. чак су им вође (ђинђић) и поручивале да се још који дан бомбардује Србија. Ма много шта има да се каже, али тема је преопширна, а простора мало. На крају зарад противуречних коментара мом коментару да узгред кажем да нисам ни радикал, ни ДСС, а недај боже ДС или нека од њихових филијала.
 
Ja mislim da si ti pre deset dana počeo da se interesuješ za politiku.
Takodje mislim da si počeo da je izučavaš čitajući tekstove iz "Kurira".

Ако би био објективан требао би себе казнити, пошто ти је одговор крајње злонамеран и малоуман.
 
Samo budala ne veruje u nove sankcije i samoizolaciju ako SRS pobedi.
Nemojte odbaciti opciju rata. Ovo sto se desava na Kosovu je vec vidjeno u Hrvatskoj. Trenutni put vodi u rat definitivno. 11. maj je prilika da se skrene sa puta u provaliju.

Патетична реторика такозваних демократа. Гласајте за нас, ми ћемо вас и даље сјебати економски и понизити. Ако крене неко на нас, скидамо гаће и кажемо удари што јаче.
 
sinoc je vojislav kostunica u intervjuu na RTS-u rekao da su demokratske lazi o samoizolaciji ako ne udjemo u EU najprljavija moguca propaganda uperena protiv Srbije i srpskog naroda u celini.

U tom intervjuu je Kostunica upitao zute lopove da mu odgovore da li je Norveska izolovana sobzirom da je odbila da udje u EU, ili mozda Svajcarska?
 
Патетична реторика такозваних демократа. Гласајте за нас, ми ћемо вас и даље сјебати економски и понизити. Ако крене неко на нас, скидамо гаће и кажемо удари што јаче.

Ne lupaj. Svi mogu da osete gde ovo ide. Ako mislite da ce se smiriti situacija na Kosovu varate se. Sve ukazuje na to da ce doci do veceg nasilja. Mora se nesto menjati dok jos nije kasno.
 
Ако би био објективан требао би себе казнити, пошто ти је одговор крајње злонамеран и малоуман.

O naprotiv. Ta stranka zapravo i nema nikakav plan. Ljudima se ne ratuje tek tako a i nemamo ekonomiju koja će to izdržati. Sve će se svoditi na cenzuru pisane reči kao i tokom 90-ih uz drastično kažnjavanje onih koji bilo šta napišu o njima bez njihove dozvole.

Ne znam koliko ste imali godina kada je ubijen Ćuruvija ali je ubijen zbog takvih. Nisu mogli protiv njegove reči. Nemaju toliki intelekt.
Verujem da bi i Nikolu Teslu ubili jer je otišao za Ameriku...

Takodje, ceo RTS će služiti za širenje "Radikalskih talasa".
To je emisija u kojoj smo videli babu kako se baca na šoferšajbnu automoblia u pokretu kod palate "Albanija" a od te "TV ekipe" kako bi usplahireno rekla "kako je videla nekoliko demokrata u Knez Mihajlovoj".

189.jpg

Naime, to je zahebancija jer da se baba stvarno baci na automobil u pokretu rekla bi eventualno - "ipak se okreće"...
 
sinoc je vojislav kostunica u intervjuu na RTS-u rekao da su demokratske lazi o samoizolaciji ako ne udjemo u EU najprljavija moguca propaganda uperena protiv Srbije i srpskog naroda u celini.

Коштуница је већ по свему почео толико да личи на Милошевића, да је стварно право питање због чега га је уопште обарао са власти 2000. године?
 
Коштуница је већ по свему почео толико да личи на Милошевића, да је стварно право питање због чега га је уопште обарао са власти 2000. године?

Haha... tacno. Mogu da ti kazem da su ti postovi bolji kako vreme ide. Ili sam mozda ja ranije pogresno tumacio, ko zna.
 
Ne lupaj. Svi mogu da osete gde ovo ide. Ako mislite da ce se smiriti situacija na Kosovu varate se. Sve ukazuje na to da ce doci do veceg nasilja. Mora se nesto menjati dok jos nije kasno.

Samo ti prizivaj nasilje... s tom mapom vojvodine.

A tadic nece podneti ostavku dok ne obavi to za sta je postavljen na funkciju.
 
Ne lupaj. Svi mogu da osete gde ovo ide. Ako mislite da ce se smiriti situacija na Kosovu varate se. Sve ukazuje na to da ce doci do veceg nasilja. Mora se nesto menjati dok jos nije kasno.

Само идиоти могу да верују у патетичну реторику о самоизолацији. Немате никакве аргументе. Све указује да ће доћи до већег насиља ако ви владате. Ви сте показали своје 8 година мегакорупције, хапшења, убиства и економског потпуног краха.

Iron Lord:
O naprotiv. Ta stranka zapravo i nema nikakv plan. Ljudima se ne ratuje tek tako a i nemamo ekonomiju koja će to izdržati. Sve će se svoditi na cenzuru pisane reči kao i tokom 90-ih uz drastično kažnjavanje onih koji bilo šta napišu o njima bez njihove dozvole.

Ne znam koliko ste imali godina kada je ubijen Ćuruvija ali je ubijen zbog takvih. Nisu mogli protiv njegove reči. Oni nemaju toliki fond.

Не може бити горе од садашње ситуације. Сада су убиства, хапшења и цензура. Није ваљда да ниси приметио? Има Срс економски план. Имају праведан економски програм и уопште није глуп. Реторика самоизолације је смешна. Година имам довољно да сам био пунолетан кад је рат почео, и децу имам пунолетну.
 
Само идиоти могу да верују у патетичну реторику о самоизолацији. Немате никакве аргументе. Све указује да ће доћи до већег насиља ако ви владате. Ви сте показали своје 8 година мегакорупције, хапшења, убиства и економског потпуног краха..

Pricas o idiotima, a ja izolaciju pominjao nisam. Ali kada vec pomenu, naravno da ce biti izolacije ako zapocnemo 5-ti rat.
 
Pa zato je Kosovo i otislo, zbog takvih kao sto si ti. Ja za normalne sa ovom mapom nikako ne prizivam nasilje.

И хитлер је рекао да не призива насиље. "Само" хоће да да Косово шиптарима а Војводину да подели међу мађарима и немцима.

Pricas o idiotima, a ja izolaciju pominjao nisam. Ali kada vec pomenu, naravno da ce biti izolacije ako zapocnemo 5-ti rat.

Са вама и даље на власти, рат ће бити дефинитивно неизбежан.
 
Samo budale mogu da veruju da će SRS da pobedi. Tehnički, da bi neko pobedio mora da osvoji 50% glasova plus jdan glas. To neće postići nijedna stranka. Dakle niko neće pobediti. Ako govorimo o postizbornim koalicijama - to je već nešto drugo. Ako SRS u koaliciji sa DSS formira vladu čeka nas katastrofa slična onoj iz 90-tih.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top