Само будале верују у нове санкције и самоизолацију ако Срс победи
Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: Само будале верују у нове санкције и самоизолацију ако Срс победи

Primećen član
    Učlanjen
    15.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Само будале верују у нове санкције и самоизолацију ако Срс победи

У овим коментарима човек може свашта да прочита, самоизолација, санкције... Не схватам о каквим санкцијама је реч, ко би нам их увео и због чега? Не пристајењем да на овај или онај начин верификујемо акт против правне агресије и сецесије Косова није основ за увођење санкција. Они који се највише боје повратка у деведесете у ствари никада из њих нису ни изашли, они не примећују да се свет променио, да се Србија променила.

Они који би се одрекли свог културног и духовног идентитета оставили сународнике на Косову да живе у концентрационом логору само да би ишли на летовање покушавају свој саможиви егоизам да наметну као „нормалан живот”. Грдно ће се разочарати када схвате да чак и потписивањем капитулације ништа нећемо добити, јер је улазак у ЕУ јако далеко (треба се сетити речи предходног немачког амбасадора Цобела 25-30 год).

Економски проспаритет пре свега зависи од тога да ли ћемо потенцијалним инвеститорима омогућити да пословањем овде имају правну сигурност и могућност остварења профита.

Боже сачувај, кад човек прочита поједине коментаре. Неки би пречицом у Европу, ма важнији су 30 сребрњака од части и образа. Кукају на деведесете, мени је горе. Ја одлично разумем ове жуте и њихове потомке, пошто су се годинама делили као амебе. Заузимају места за која би у нормалној држави могли само да сањају.

Не треба вам много памети, осврните се око себе и видите како су живели и они и ви у деведесетим, а како они сада живе и шта све имају, а шта ви имате и даље. Ма Србија је обећана земља, дођеш порадиш нешто и ето ти 11 милиона евра на рачуну у страној банци. Милина.

Ма Слобини су мала деца за њих. А поједини што се одричу Космета, а богами и било чега у Србији ме не изненађују. Па то је својствено њима, отишли су сви преко границе 1999. чак су им вође (ђинђић) и поручивале да се још који дан бомбардује Србија. Ма много шта има да се каже, али тема је преопширна, а простора мало. На крају зарад противуречних коментара мом коментару да узгред кажем да нисам ни радикал, ни ДСС, а недај боже ДС или нека од њихових филијала.

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Само будале верују у нове санкције и самоизолацију ако Срс победи

Ja mislim da si ti pre deset dana počeo da se interesuješ za politiku.
    Takodje mislim da si počeo da je izučavaš čitajući tekstove iz "Kurira".

opšte dobro nije na forumu
    купујем половну жирафу до 50.000 пређених километара
    Poznat
    Učlanjen
    22.02.2008.
    АКО ЈЕ РЕГИСТРА МОДЕРАТОР,ДАДА ЈЕ ЗА ВИБРАТОР
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Само будале верују у нове санкције и самоизолацију ако Срс победи

najsmešnije u celoj priči je to bombardovanje,sankcije,propast,pustoš............ ........

baš me zanima da neko Francuzima kaže pred izbore nemoj te glasati za Le Pena uvešće vam sankcije.

Zainteresovan član gaggy924 (avatar)
    Učlanjen
    27.10.2007.
    Reputaciona moć
    41

Slobodo, pa čiji si bogati. Da nisi Mirin?

Primećen član
    Učlanjen
    15.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Iron Lord Pogledaj poruku
    Ja mislim da si ti pre deset dana počeo da se interesuješ za politiku.
    Takodje mislim da si počeo da je izučavaš čitajući tekstove iz "Kurira".
    Ако би био објективан требао би себе казнити, пошто ти је одговор крајње злонамеран и малоуман.

Primećen član
    Učlanjen
    15.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio gaggy924 Pogledaj poruku
    Slobodo, pa čiji si bogati. Da nisi Mirin?
    Нисам мирин, али си ти чедин.

Zainteresovan član Pepeljuga* (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2007.
    Reputaciona moć
    39

Ako je tako biram da budem budala ...

Iskusan Ha-Nocri (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    111

Nemojte odbaciti opciju rata. Ovo sto se desava na Kosovu je vec vidjeno u Hrvatskoj. Trenutni put vodi u rat definitivno. 11. maj je prilika da se skrene sa puta u provaliju.

Reg nije na forumu
    је констернирана због прескордиције
    Buduća legenda Reg (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    714

Samo budala ne veruje u nove sankcije i samoizolaciju ako SRS pobedi.

Zainteresovan član gaggy924 (avatar)
    Učlanjen
    27.10.2007.
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio Слобода Pogledaj poruku
    Нисам мирин, али си ти чедин.
    Otkud znaš. Da nisi baba Vanga?

Primećen član
    Učlanjen
    15.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Registra. Pogledaj poruku
    Samo budala ne veruje u nove sankcije i samoizolaciju ako SRS pobedi.
    Citat Original postavio Ha-Nocri Pogledaj poruku
    Nemojte odbaciti opciju rata. Ovo sto se desava na Kosovu je vec vidjeno u Hrvatskoj. Trenutni put vodi u rat definitivno. 11. maj je prilika da se skrene sa puta u provaliju.
    Патетична реторика такозваних демократа. Гласајте за нас, ми ћемо вас и даље сјебати економски и понизити. Ако крене неко на нас, скидамо гаће и кажемо удари што јаче.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

sinoc je vojislav kostunica u intervjuu na RTS-u rekao da su demokratske lazi o samoizolaciji ako ne udjemo u EU najprljavija moguca propaganda uperena protiv Srbije i srpskog naroda u celini.

U tom intervjuu je Kostunica upitao zute lopove da mu odgovore da li je Norveska izolovana sobzirom da je odbila da udje u EU, ili mozda Svajcarska?

Učlanjen
    05.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    111

Патетична реторика такозваних демократа. Гласајте за нас, ми ћемо вас и даље сјебати економски и понизити. Ако крене неко на нас, скидамо гаће и кажемо удари што јаче.
    Ne lupaj. Svi mogu da osete gde ovo ide. Ako mislite da ce se smiriti situacija na Kosovu varate se. Sve ukazuje na to da ce doci do veceg nasilja. Mora se nesto menjati dok jos nije kasno.

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Ако би био објективан требао би себе казнити, пошто ти је одговор крајње злонамеран и малоуман.
    O naprotiv. Ta stranka zapravo i nema nikakav plan. Ljudima se ne ratuje tek tako a i nemamo ekonomiju koja će to izdržati. Sve će se svoditi na cenzuru pisane reči kao i tokom 90-ih uz drastično kažnjavanje onih koji bilo šta napišu o njima bez njihove dozvole.

Ne znam koliko ste imali godina kada je ubijen Ćuruvija ali je ubijen zbog takvih. Nisu mogli protiv njegove reči. Nemaju toliki intelekt.
    Verujem da bi i Nikolu Teslu ubili jer je otišao za Ameriku...

Takodje, ceo RTS će služiti za širenje "Radikalskih talasa".
    To je emisija u kojoj smo videli babu kako se baca na šoferšajbnu automoblia u pokretu kod palate "Albanija" a od te "TV ekipe" kako bi usplahireno rekla "kako je videla nekoliko demokrata u Knez Mihajlovoj".

Naime, to je zahebancija jer da se baba stvarno baci na automobil u pokretu rekla bi eventualno - "ipak se okreće"...
    Poslednji put ažurirao/la Iron Lord : 25.03.2008. u 18:02

Poznat Bogart (avatar)
    Učlanjen
    24.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    139

Citat Original postavio Waterfallz Pogledaj poruku
    sinoc je vojislav kostunica u intervjuu na RTS-u rekao da su demokratske lazi o samoizolaciji ako ne udjemo u EU najprljavija moguca propaganda uperena protiv Srbije i srpskog naroda u celini.
    Коштуница је већ по свему почео толико да личи на Милошевића, да је стварно право питање због чега га је уопште обарао са власти 2000. године?

Učlanjen
    05.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    111

Citat Original postavio Bogart Pogledaj poruku
    Коштуница је већ по свему почео толико да личи на Милошевића, да је стварно право питање због чега га је уопште обарао са власти 2000. године?
    Haha... tacno. Mogu da ti kazem da su ti postovi bolji kako vreme ide. Ili sam mozda ja ranije pogresno tumacio, ko zna.

Aktivan član DRVOSEČA (avatar)
    Učlanjen
    16.05.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    51

Ne lupaj. Svi mogu da osete gde ovo ide. Ako mislite da ce se smiriti situacija na Kosovu varate se. Sve ukazuje na to da ce doci do veceg nasilja. Mora se nesto menjati dok jos nije kasno.
    Samo ti prizivaj nasilje... s tom mapom vojvodine.

A tadic nece podneti ostavku dok ne obavi to za sta je postavljen na funkciju.

Primećen član
    Učlanjen
    15.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Само идиоти могу да верују у патетичну реторику о самоизолацији. Немате никакве аргументе. Све указује да ће доћи до већег насиља ако ви владате. Ви сте показали своје 8 година мегакорупције, хапшења, убиства и економског потпуног краха.

Citat Original postavio Iron Lord

O naprotiv. Ta stranka zapravo i nema nikakv plan. Ljudima se ne ratuje tek tako a i nemamo ekonomiju koja će to izdržati. Sve će se svoditi na cenzuru pisane reči kao i tokom 90-ih uz drastično kažnjavanje onih koji bilo šta napišu o njima bez njihove dozvole.

Ne znam koliko ste imali godina kada je ubijen Ćuruvija ali je ubijen zbog takvih. Nisu mogli protiv njegove reči. Oni nemaju toliki fond.
    Не може бити горе од садашње ситуације. Сада су убиства, хапшења и цензура. Није ваљда да ниси приметио? Има Срс економски план. Имају праведан економски програм и уопште није глуп. Реторика самоизолације је смешна. Година имам довољно да сам био пунолетан кад је рат почео, и децу имам пунолетну.

Učlanjen
    05.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    111

Citat Original postavio DRVOSEČA Pogledaj poruku
    Samo ti prizivaj nasilje... s tom mapom vojvodine.

A tadic nece podneti ostavku dok ne obavi to za sta je postavljen na funkciju.
    Pa zato je Kosovo i otislo, zbog takvih kao sto si ti. Ja za normalne sa ovom mapom nikako ne prizivam nasilje.

Učlanjen
    05.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    111

Само идиоти могу да верују у патетичну реторику о самоизолацији. Немате никакве аргументе. Све указује да ће доћи до већег насиља ако ви владате. Ви сте показали своје 8 година мегакорупције, хапшења, убиства и економског потпуног краха..
    Pricas o idiotima, a ja izolaciju pominjao nisam. Ali kada vec pomenu, naravno da ce biti izolacije ako zapocnemo 5-ti rat.

Primećen član
    Učlanjen
    15.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Pa zato je Kosovo i otislo, zbog takvih kao sto si ti. Ja za normalne sa ovom mapom nikako ne prizivam nasilje.
    И хитлер је рекао да не призива насиље. "Само" хоће да да Косово шиптарима а Војводину да подели међу мађарима и немцима.

Pricas o idiotima, a ja izolaciju pominjao nisam. Ali kada vec pomenu, naravno da ce biti izolacije ako zapocnemo 5-ti rat.
    Са вама и даље на власти, рат ће бити дефинитивно неизбежан.

Iskusan
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Samo budale mogu da veruju da će SRS da pobedi. Tehnički, da bi neko pobedio mora da osvoji 50% glasova plus jdan glas. To neće postići nijedna stranka. Dakle niko neće pobediti. Ako govorimo o postizbornim koalicijama - to je već nešto drugo. Ako SRS u koaliciji sa DSS formira vladu čeka nas katastrofa slična onoj iz 90-tih.

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Užas od teme i naslova. Užas.

Slične teme

1. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 26.03.2009., 22:06
  2. Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 15.09.2008., 13:36
  3. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 28.01.2008., 00:19
  4. Зашто Срби верују русима?
    Autor Sorab1 u forumu Politika
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 28.02.2007., 19:52