Ministarstvo Finansija

gazela

Veoma poznat
Poruka
10.256
Pljuju ih, pljuju, a Srbija je bolja bila jedino u vreme Ante Markovica...
Dozivaju u pomoc Slobodana Milosevica i Radikale u cije vreme smo imali hiperinflaciju u kojoj su lepo ziveli samo lopovi, razbojnici i ostala olos...
Pa posto nekima Dinkic i Jelasic ne valjaju neka kazu ko je bio bolji u finansijama 0 i to imenom i prezimenom, a onda i po ostalim efektima dobre monetarne politike koju smo kao osetili..
 
Pljuju ih, pljuju, a Srbija je bolja bila jedino u vreme Ante Markovica...
Dozivaju u pomoc Slobodana Milosevica i Radikale u cije vreme smo imali hiperinflaciju u kojoj su lepo ziveli samo lopovi, razbojnici i ostala olos...
Pa posto nekima Dinkic i Jelasic ne valjaju neka kazu ko je bio bolji u finansijama 0 i to imenom i prezimenom, a onda i po ostalim efektima dobre monetarne politike koju smo kao osetili..

Devojko ti blage veze sa zivotom nemas. Ajde ako si clan neke stranke pa te i razumem ali ako nisi onda zaista nema spasa ovoj zemlji sa takvima.
 
Vredelo? Stvarno si slep kod ociju. Jedino ako si krao i muvao mogao si preziveti. Visokoobrazovani ljudi sa dobrim poslovinma kao sto su moji roditelji su mesili hleb, ej Evropski Irak jadni.

Nista muvao nisam.1998 odsluzio vojsku i 1999 se zaposlio.
Ali ovde je drugi problem.Znaci ti recimo sada si se uvalio na neki solidan posao za recimo 500 evra i sada kao super je u zemlji sve je lepo a realno nije tako ali ti gledas samo sebe.Ja sam 2000 pre 5.oktobra imao platu 1400 maraka i bilo mi je vise nego extra ali sam mrzeo Slobu i znam da se zivelo uzasno.Danas se isto tako zivi uzasno ali oni koji su uleteli na neki ok poslic preko veze ili ih je zestoko u*****lo njih ne zanimaju drugi. Neka svi crkavaju oko mene ali ja sam se uvalio i pricacu da je ok i da je Dinkic car.
 

Back
Top