ONOMATOPEJA IDEJA

Oh,

napokon na ovom forumu nesto domace, a vredno paznje.

Meni se bas svidja sajt.

Nije ovo neko remek delo u dizajnerskom pogledu, ali je dosta interesantno, zanimljive su vam fotografije onih grimasa, skroz je prosto ali sve je na svom mestu, veoma mi se svidja muzika.

Meni se inace svidja taj fazon, gde nema mnogo natrpavanja razno raznim nebitnim detaljima, sto ljudi cesto vole da rade, da postavljaju razno razne stvari samo da bi sve to delovalo popunjenije i sadrzajnije, a bez ikakvog smisla.

Zanimljiva je ekipa ljudi koji se tamo pominju, tj. njohva zanimanja i uspesi u istim.

Mislim da toliko kreativnih likova ne moze da ne uradi nesto novo i interesantno.


Pozdrav
 
Ideja nije losa, mada mi se dizajn preterano ne dopada... boje se ipak ne uklapaju da bude prijatno za gledanje...

Doduse, jedina prava zamerka je koriscenje Flash-a gde mu mesto nije... Zao mi je sto ljudi ne umeju da iskoriste prave prednosti Flash-a :?
 
Ohhh,

tesko da cu ja stici da posaljem bilo kakvu ideju, posto sam i ovako pretrpan poslom na kompu, a Incognito jos vise :) mada, bas bih voleo ,ako moze, Incognito da posalje nesto.

Ajde ajde Inkocnito :) ne zivi se od stare slave, daj da te vidimo sad! :lol:
 
Meni se svidja, nije lose mada malo prazno ali verovatno to i treba tako da bude.Zanima me kako si odradio ono ucitavanje u flash-u to nikako ne mogu da uspem(mada nisam ni pokusavao).Reci mi samo u kratkim crtama molim te.
 

Back
Top