Ljubav na poslu.

polthron

Zainteresovan član
Poruka
273
sta mislite o ljubavi prema nadredjenima, tj. ljubavi prema sefu, direktoru, vodji smene itd.?
da li vam ta ljubav olaksava radni dan i da li vam donosi miran san?
ja gajim tu vrstu ljubavi i ona mi donosi spokoj o kome nisam mogao ni da sanjam, eto zbog toga vas sve ovoliko volim, ljubac za sve:heart:
 
svog shefa kao i vlasnika... veoma poshtujem... ne mogu da kazem da ih volim, vec da su mi veoma dragi, prvenstveno zato shto su dobri ljudi, a zatim shto su izvan svega korektni i profesionalni...
 
svog shefa kao i vlasnika... veoma poshtujem... ne mogu da kazem da ih volim, vec da su mi veoma dragi, prvenstveno zato shto su dobri ljudi, a zatim shto su izvan svega korektni i profesionalni...
jel svrate ponekad na 4um? :grin:
daXer:
jesi li ti derpe??????koji ti je....j*bo te šef...
evo ga novi shampion...5.000 postova za metar-dva u najavi,samo da uhvati zalet..
 
sta mislite o ljubavi prema nadredjenima, tj. ljubavi prema sefu, direktoru, vodji smene itd.?
da li vam ta ljubav olaksava radni dan i da li vam donosi miran san?
ja gajim tu vrstu ljubavi i ona mi donosi spokoj o kome nisam mogao ni da sanjam, eto zbog toga vas sve ovoliko volim, ljubac za sve:heart:

Aha u pocetku je bilo sve bajno i sjajno i felrt i sve sve medjutim kad sve to prestane e tad pocinje prava drama,.....Ne preporucujem ali ako se desi super.
 

Back
Top