"Milion poruka " , gde su?

al bundy

Legenda
Poruka
63.992
Svi se secamo ove akcije DSS pionira i zurke koju su tom prilikom organizovali u centru Beograda , bio sam krem de la krem Narodnjacke koalicije ,Velja i Loncar se medjusobno kitili i odlikovali DSS bedzevima ,bili i Popovic i Bubalo ,zadovoljna omladina i casne starine ,sve kako bog zapoveda .
http://www.rtv.co.yu/sr/vesti/politika/politika/2008_02_27/vest_52782.jsp
Sve u svemu tada oni pompezno najavise kako ce njihovi omladinci u narednim danima kao glavni cilj te akcije podeliti milion bedzeva sa grbom i natpisom "Kosovo je Srbija " i da ce postene srpske patriote jedva docekati da se zakite tim patriotskim znamenjem i svima ponosno pronose poruku sa bedza.Elem evo prodje vec mesec dana ,a ja na ulicama Novog Sada ne vidoh ama bas nbijednog coveka ili zenu sve jedno sa tim bedzom na reveru:confused: , Kad sam bio nedavno u Beogradu i Zrenjaninu takodje nigde ne vidoh da neko nosi to cudo , osim pojedinih fukcionera DSS u TV nastupima a i to retko, pa se pitam sta bi sa tih milion bedzeva?Kakva su vasa iskustva, jel ste vi imali prilike da se sretnete sa makar malim delom od tih stotina hiljada tj. milion srecnih DSS patriota koji hodaju ponosno zakicenih revera ili je to samo jos jedna u nizu prevara i propalih demagoskih svinjarija Voje Kostunice i njegovih sejmena ?:confused:
 
pa kako kad rekose Loncar i Velja da ce ih podeliti milioni da ce ih sve prave patriote nositi ,neces valjda da kazes da oni lazu i obmanjuju?:( isto kao sto nikog na ulici ne mos' videti sa Seselj bedzom a velika je verovatnoca da je svaki cetvrti ili peti prolaznik na ulici simpatizer SRSa u ruralnim mestima i svaki drugi mozda
 
Moram priznati ,mnogim stvarima koje radi V.Kostunica i njegovi omladinci iz "narodnjacke" koalicije kao sto su V.Ilic,Bubalo,Samaradzic,Bakarac i ostali ,mora se covek glasno nasmejati.:rotf::rotf::rotf:
Podsecaju me sve vise na SRS-KPJ,iako nesretnici nikako da shvate da kopija nije isto sta i orginal.
To vaze i za te glupe bedzeve,kao da ce se tim limom moze odbraniti Kosovo i povratiti u nas drzavno-pravni sistem.:thumbdown::thumbdown::thumbdown:
 
...na deljenju bedzeva je bio i neizbezni dezurni uvlakac Bora Corba.
Parole su evoulirale od Nedamo Kosovo do Budimo Strpljivi vraticemo ga,
mislim...jednog dana.

Vojislav%20Kostunica1.jpg
 
Shta ochekivati od Mlohavog kada ko cigan moljaka od Rusa humanitarnu pomoc za enklave na Kosovu?
Ko je josh chuo da se humanitarna pomoc trazi ko poslednji slepci?
Mozda ce od Rusa da trazi i kintu za bedzeve?
Na shta troshe pare iz budzeta ako ne i na Kosovo?
Debili....kao da smo poslednji bednici.
 
sorry zbog offa
mada i nije skroz van teme :mrgreen:
Ide Cigo i psuje:
- A bre majku mu neću da pravim baklavu. Neću bre da pravim baklavu! Mrzim baklavu.
Pitaju ga ljudi:
- Dobro Cigo, šta ti imaš protiv baklave? Koji ti je ****?
- Eto ranije se znalo ko šta radi. Mi Cigani smo krali. Srbi su vodili politiku. Šiptari su pravili baklavu.
Sad Šiptari vode politiku, Srbi kradu, a mi Cigani... Ma neću bre da pravim baklavu
!
:lol:
 
Imam ja josh bolji:

Ide prljav,zamazan,smrdljiv Ciga ulicom i prodje pored Hrvata.I kaze Ciga:

Pu,mamu mu *****..kakve sve mandove pushtaju na ulicu pa to je strashno.

:lol:

pravi si vicmaher :lol:



umro cigo i došao kod Boga.
kaže Bog njemu:
cigo pošto si umro prerano greškom koja se nama potkrala imaš pravo da se vratiš na zemlju.
u koga želiš da te reinkarniram?
Hoćeš u bosanca?
cigo: nemoj bre u bosanca mnogo su glupi!
Bog: oćeš onda kao crnogorac da se vratiš?
cigo: ne u crnogorca mnogo si lijeni.
Bog: hoćeš onda da budeš srbin?
cigo: pa nemoj opet isto!
:D
 
Svi se secamo ove akcije DSS pionira i zurke koju su tom prilikom organizovali u centru Beograda , bio sam krem de la krem Narodnjacke koalicije ,Velja i Loncar se medjusobno kitili i odlikovali DSS bedzevima ,bili i Popovic i Bubalo ,zadovoljna omladina i casne starine ,sve kako bog zapoveda .
http://www.rtv.co.yu/sr/vesti/politika/politika/2008_02_27/vest_52782.jsp
Sve u svemu tada oni pompezno najavise kako ce njihovi omladinci u narednim danima kao glavni cilj te akcije podeliti milion bedzeva sa grbom i natpisom "Kosovo je Srbija " i da ce postene srpske patriote jedva docekati da se zakite tim patriotskim znamenjem i svima ponosno pronose poruku sa bedza.Elem evo prodje vec mesec dana ,a ja na ulicama Novog Sada ne vidoh ama bas nbijednog coveka ili zenu sve jedno sa tim bedzom na reveru:confused: , Kad sam bio nedavno u Beogradu i Zrenjaninu takodje nigde ne vidoh da neko nosi to cudo , osim pojedinih fukcionera DSS u TV nastupima a i to retko, pa se pitam sta bi sa tih milion bedzeva?Kakva su vasa iskustva, jel ste vi imali prilike da se sretnete sa makar malim delom od tih stotina hiljada tj. milion srecnih DSS patriota koji hodaju ponosno zakicenih revera ili je to samo jos jedna u nizu prevara i propalih demagoskih svinjarija Voje Kostunice i njegovih sejmena ?:confused:


Isto kao i mlade Karićke sa milionskim tiražom CD-a...a sve je to narod, tj. Telekom pozlatio...tako i ovi DSS Fašisti...
 
pravi si vicmaher :lol:



umro cigo i došao kod Boga.
kaže Bog njemu:
cigo pošto si umro prerano greškom koja se nama potkrala imaš pravo da se vratiš na zemlju.
u koga želiš da te reinkarniram?
Hoćeš u bosanca?
cigo: nemoj bre u bosanca mnogo su glupi!
Bog: oćeš onda kao crnogorac da se vratiš?
cigo: ne u crnogorca mnogo si lijeni.
Bog: hoćeš onda da budeš srbin?
cigo: pa nemoj opet isto!
:D

Ja znam za neshto drugachiju verziju istog samo kraj ide:

Bog:Ocesh da budesh Hrvat?
ciga: pa necu da koljem rodbinu u logoru!
 

Back
Top