Masinski u KG ili BG ??¿¿

Za to si upravu.
Pa recimo da se plasim matematike, cuo sam da su mnogi odustali zbog toga. Koliko je to istina ne znam?
U KG je prijemni neverovatno lak za razliku od BGa. Ipak vece su sanse da cu u BG pa sta bude .

Pa matematika je verovatno srz.Oustalom sve nauke se i svode na matematiku na kraju krajeva.Mislim da je dobro poznavanje matisha iz srednje sasvim zadovolajavajuce, uostalom sve se da nauciti.Mislim da na termotehnici vishe imash fiziku i hemiju.

Ja ne bih nikada odustao od necega shto volim.Per aspera ad astra......:-)
 
Pa matematika je verovatno srz.Oustalom sve nauke se i svode na matematiku na kraju krajeva.Mislim da je dobro poznavanje matisha iz srednje sasvim zadovolajavajuce, uostalom sve se da nauciti.Mislim da na termotehnici vishe imash fiziku i hemiju.

Ja ne bih nikada odustao od necega shto volim.Per aspera ad astra......:-)

Najgore sto nemam dobro poznavanje matisa- vucem dvojku....A i logicno s obzirom na moj (ne)rad.:)
OK hvala na savetu, imam jos vremena da odlucim sta cu. Za to vreme cu da vezbam matish...trebace mi....;)
 
Pa lepo ali nema sanse da bi ja to ucio, ali kada nesto volis uredu onda.Pre cu da vezbam matematiku nego da ucim neke medicinske predmete. Ipak mi vise leze tehnicke nauke, i to bi jedino mogao da ucim. Obozavam 3D modeliranje i sve u vezi toga. Nismo svi isti na kraju krajeva ti volis jedno ja drugo.
 
Za to si upravu.
Pa recimo da se plasim matematike, cuo sam da su mnogi odustali zbog toga. Koliko je to istina ne znam?
U KG je prijemni neverovatno lak za razliku od BGa. Ipak vece su sanse da cu u BG pa sta bude .

Nije mašinac u Beogradu ono što je nekad bio. Naime, otkad je prešao na bolonjski sistem, žešće je rasterećen. ... Ono, pet semestara mehanike i matematike, je.bade iz mehanike fluida, termodinamike, fortran,....toga više nema. Sada osnovne studije traju 6 semestara... Inače, mašinac u Beogradu je jaka institucija.
 
Nije mašinac u Beogradu ono što je nekad bio. Naime, otkad je prešao na bolonjski sistem, žešće je rasterećen. ... Ono, pet semestara mehanike i matematike, je.bade iz mehanike fluida, termodinamike, fortran,....toga više nema. Sada osnovne studije traju 6 semestara... Inače, mašinac u Beogradu je jaka institucija.

Osnovne 6 ali za taj master jos 4 semestra . Samo da polozim prijemni pa cu da vidim kako ce ici dalje... Bolonjski sistem me tesi- lici na srednju skolu, a koliko je tesko videcu.
 

Back
Top