sudbina na dlanu

maksifor

Primećen član
Poruka
874
vjerujete li u horoskop, crne macke , gavrane, i sl....?jeste li imali do sada neka iskustva s tim?da li smatrate da postoje ljudi koji mogu da predvide vasu sudbinu i da citaju vas zivot kao slikovnicu?pa zar ne bi onda ti ljudi trebali zauzimat neki veci stepen u drustvu i biti mnogo prihvaceniji, i svakodnevni..(ono kao idem na kafu da vidim koja ce mi pitanja biti na ispit..) koji je vas stav prema svemu ovome, i koliko ste podlozni tim vjerovanjima??
 
Ne i nikada nisam verovao u te gluposti.
To mi je jednostavno glupo.
Sad ce bas neko da mi vidi buducnost iz dlana ili iz soljice kafe!
Imam drugarice i one u sve to veruju a ja samo :roll:
Mislim da ne postoji niko ko moze da predvidi sta ce se desiti.
 
Ne verujem u gledanje u dlan,solje,pasulj,kuglu i ostale gluposti.
Verujem u astrologiju.
Ne citam dnevni horoskop ,ali verujem pomalo u uticaj planeta (mislim na natalnu kartu)....
I prihvatam samo dobro kad mi kazu,lose iskuliram :)
 
a meni stvarno nije jasan taj dnevni horoskop..pa kako svim vagama na svijetu moze biti ista sudbina tog dana...ma da...meni se bas rijetko desi da mi nesto potrefe, a i tad to je sve nesto izokola..boljece vas glava, noge ili krsta...ma daaj!!!:shock:
mada u poslednje vrijeme mnogo ljudi oko mene je pocelo da posjecuje numerologe..i kazu da su im stvarno sve pogadjali...:think:
 
ne verujem ni u sta od navedenog , samo u Boga ........ a inace ima ljidi koji su vidoviti 8)
jednostavno imaju tu moc .....a horoskop ne citam od cetvrtog ili treceg razreda :)
i misim da su to izmisljotine !!!
 
ne verujem ni u sta od navedenog [/SIZE], samo u Boga ........ a inace ima ljidi koji su vidoviti 8)
jednostavno imaju tu moc .....a horoskop citam ponekad,mada mi ne predstawlja weliko znachenje..samo ponekad ume da me usretji..ili nasmeje..:)
i misim da su to izmisljotine !!!
 
vjerujete li u horoskop, crne macke , gavrane, i sl....?jeste li imali do sada neka iskustva s tim?da li smatrate da postoje ljudi koji mogu da predvide vasu sudbinu i da citaju vas zivot kao slikovnicu?pa zar ne bi onda ti ljudi trebali zauzimat neki veci stepen u drustvu i biti mnogo prihvaceniji, i svakodnevni..(ono kao idem na kafu da vidim koja ce mi pitanja biti na ispit..) koji je vas stav prema svemu ovome, i koliko ste podlozni tim vjerovanjima??

Astrologija je nauka, dlan može da pokaže psihofizičko stanje organizma i predispozicije, i ne treba ih izjednačavati sa vradžbinama, pasuljem, kafom... Ako neko očekuje da mu se "pogodi" nešto detaljno u vidu brojeva za loto ili ispitnih pitanja i sl., to je koješta. A varalica ima na sve strane!
 
ne verujem ni u sta od navedenog [/SIZE], samo u Boga ........ a inace ima ljidi koji su vidoviti 8)
jednostavno imaju tu moc .....a horoskop citam ponekad,mada mi ne predstawlja weliko znachenje..samo ponekad ume da me usretji..ili nasmeje..:)
i misim da su to izmisljotine !!!

sta si ti sada napisala ? sta , htela si da citiras mene ili nesto nisam dobro napisala - tj .... sta je u pitanju ?//
 
SVI KOJI UZIMAJU PARE I PODATKE NISU VIDOVNJACI\VRACERE ITD...


Oni imaju dar od Boga,i zbog toga ne smeju da uzimaju-oni pravi...Radi na principu da odes kod njega i on ti prica.tvoja dobra volja ako oces da mu das nesto,ali on to stavi u jednu korpu i ne dira
 

Back
Top