Тражили сте конкретно!

dakica

Ističe se
Poruka
2.605
13:36
ПУТИН: РУСИЈА ЋЕ ПРУЖИТИ ХУМАНИТАРНУ ПОМОЋ СРПСКИМ ЕНКЛАВАМА


МОСКВА – Руски председник Владимир Путин затражио је данас од премијера Виктора Зубкова да размотри пружање хуманитарне помоћи српским енклавама на Косову и Метохији.
„Када се ради о политичким питањима, то је једна страна проблема, а друга су хуманитарна. Ако гледамо на проблеме хуманитарног карактера, треба да полазимо од тога да становници енклаве треба да се осећају добро, без обзира на њихову националност”, рекао је Путин на саветовању са кабинетом министара.
„Ако је потребна хуманитарна помоћ, дајте да то урадимо, али без политичке обојености. Молим владу да разради то питање”, истакао је руски председник.
Шеф дипломатије Сергеј Лавров рекао је на саветовању да се „ових дана српска влада обратила са молбом Русији да пружи хуманитарну помоћ”.
„У првом реду, њих занимају медикаменти, медицинска опрема, намирнице са дужим роком трајања и средства за хигијену”, рекао је Лавров.
„Сматрали смо да је важно да се на ту молбу одазовемо”, рекао је руски министар иностраних послова.

Танјуг

Многи су овде пљували по русима, али не могу нам они нудити помоћ ако је ми не тражимо.

Исти случај и са руском војном интервенцијом, да би руси дошли на Космет морамо им рећи да је то неопходно.
 
Vala bas. Sada kad posalju po dva sapuna po osobi, jedan sampon od 250 ml. [ono 200 platis 50 je dzabe] dvopek dugotrajni, zaostao jos iz rata sa Avganistanom... Ma ima da se peva i veseli na Kosovu .... cut ce se cak do moskve

Ti izgleda od bajatog dvopeka više voliš granate sa osiromašenim uranijumom, kasetne bombe i sl. artikle kojima je godina proizvodnje skorašnja (1999). ;)
 
Многи су овде пљували по русима, али не могу нам они нудити помоћ ако је ми не тражимо.

Исти случај и са руском војном интервенцијом, да би руси дошли на Космет морамо им рећи да је то неопходно.

Izvini a gde je ovde vojna pomoć?
Ovde je reč o paketićima i ćebićima a to su Amerikanci slali i onima koji se ježe Amerike ali ne i paketića.
Zar ne?
 
Rok upotrebe (poluraspada radiokativnih elemenata) je duuuuug... nekoliko desetina hiljada godina čak...

I moja baba Višnja čula za to.
Ali ja ne mogu da je ubedim da je vreme za neke faze poluraspada dovoljno par sekundi...
Imajte na umu da je prirodna radijacija na ovoj planeti odavno štetna po naš metabolizam tj da ne živimo koliko treba.
Srpski rečeno - brzo starimo.
 
Izvini a gde je ovde vojna pomoć?
Ovde je reč o paketićima i ćebićima a to su Amerikanci slali i onima koji se ježe Amerike ali ne i paketića.
Zar ne?

ovaj ide od prilike ovako:

Deda Mraz obilazi decu u USA i Nemackoj, pita ih:
da li ste rucali danas?
Oni kazu da, i on kaze, dobra decica,evo paketica.
Dolazi u Somaliju i pita dete-kostur, da li si rucao danas?
ono kaze:" ne",a on, aaa,za tebe nema paketica..:whistling:

moze da koristi
 
I moja baba Višnja čula za to.
Ali ja ne mogu da je ubedim da je vreme za neke faze poluraspada dovoljno par sekundi...
Imajte na umu da je prirodna radijacija na ovoj planeti odavno štetna po naš metabolizam tj da ne živimo koliko treba.
Srpski rečeno - brzo starimo.

Mislim da bi pod hitno trebao da naučiš italijanski i sve to lepo objasniš onim italijanskim vojnicima koji su služili u BiH i na Kosovu, pa sada umiru od raka.
Možda bi tvoja baba Višnja uspela da umiri njihove porodice...
 
I moja baba Višnja čula za to.
Ali ja ne mogu da je ubedim da je vreme za neke faze poluraspada dovoljno par sekundi...
Imajte na umu da je prirodna radijacija na ovoj planeti odavno štetna po naš metabolizam tj da ne živimo koliko treba.
Srpski rečeno - brzo starimo.

srpski receno - mlatis.
zna se period poluraspada izotopa uranijuma-238 i uranijuma-235.
 

Back
Top