Najbolji astrolog

Groucho Marx

Primećen član
Poruka
645
Uz rizik da ovo zvuci kao reklama, moram da kazem da je najbolji astrolog kojeg sam ja upoznao Alexandra011. Znam dosta astrologa, neki od njih su mi tumacili natalnu kartu, ali stvarno mislim da je
Aleksandrino tumacenje najsveobuhvatnije. Svoje vidjenje ona daje sa razlicitih strana, jednu tvrdnju dokazuje na vise nacina. Podsetila me na puno stvari koje sam i sam zaboravio. Zbog toga sto mi je sa takvom sigurnoscu dokazivala (meni) poznatu istinu o mojoj proslosti, mogu da verujem njenoj proceni o onome sto me ceka u buducnosti. Zbog toga svim svojim ugledom (ako ga imam ili budem imao) na ovom forumu, garantujem da se sa Alexandrom011 kao astroloskim tumacem niko nece prevariti.

Pretpostavljam da vecina ljudi ima svoje omiljene astrologe, ali od 16. marta, Sanja je moja Oracle:)
 
ne.
Groucha sam upoznala na ovom forumu, preko topika koji se odnosi na Milju Vujanovic. Stupili smo u kontakt i to je to. Opet, moram da kazem da utisak, "kakav je bio astrolog", mnogo znaci i od toga sta klijent ocekuje.

Ima ljudi, ma koliko vam to mozda cudno zvucalo, koji na astrologe gledaju iskljucivo kao na proroke, i da se samo i jedino po horoskopu covek treba voditi u zivotu - sto je pogresno jer tako ne ostavljate zivotu ni malo mesta. Opet, ima i onih koji su dolazili i pitali me "da li mi je mozda potrebna i fotografija ostalih clanova porodice"... mesajuci me sa vidovitim ljudima.

Groucho je neko sa kim je vrlo lako i lepo razgovarati, sve kroz horoskop a da sve opet bude kao jedna prica.
 
Ma zivo me zanima sta ti je to ona rekla, u sta ti toliko verujes?
I da li se desilo nesto od toga?
Sa kojim razlogom je smatras za Oracle?
Sta to jedan (bilo koji) astrolog moze da kaze osobi, pa da se ista toliko razdusevi?
Molim te, ali molim te, objasni mi sta to ljudi hoce da cuju od astrologa????
 
Posto sa ja ovde nova pa ne znam ko je ovde asrtolog onaj ko zna jel bi mi mogao reci nesta o osobi koja je rodjena 23.11.1984(ona) i osobi koja je rodjena 27.0.1985(on)? Kako se slazu te dve osobe... inace sad su u vezi nesto manje od godinu dana!
 
xxx3:
Ma zivo me zanima sta ti je to ona rekla, u sta ti toliko verujes?
I da li se desilo nesto od toga?
Sa kojim razlogom je smatras za Oracle?
Sta to jedan (bilo koji) astrolog moze da kaze osobi, pa da se ista toliko razdusevi?
Molim te, ali molim te, objasni mi sta to ljudi hoce da cuju od astrologa????

1. "What was said was for you, and you alone" - Morpheous Neu, o recima Oracle

2. Videla je fazu koja je u mom zivotu pocela, a nju nije mogla da vidi na mom licu, nego samo u n. karti. Za ostale stvari ne znam, tek treba da dodju, ako dodju...

3. Zato sto sam tako odlucio. U mom Matrixu, ona je Oracle.

4. Moze da mu dokaze da vidi kako osoba funkcionise u dotadasnjem zivotu. Ne mora da mu kaze sve, jer i ne moze da zna sve, ali i malo je sasvim dovoljno ako ne postoje greske. Na osnovu toga, osoba moze da se 'razdusevi' i da poveruje njegovoj proceni moguceg razvoja dogadjaja u buducnosti

5. Ne znam sta hoce ljudi da cuju, ali ja hocu da cujem istinu. I ne mislim da je astrologovo tumacenje 'jedina' istina i znam da njihovo predvidjanje buducnosti ne mora da bude istina, vec samo jedna od mogucih istina, ali prosto volim da znam sta kad mogu da radim.
 
Ja mislim da je bolja anakin,jer ovde svima izlazi u susret besplatno,sto sa alexandrom nije slucaj.Za neki savet ona te uputi na njen telefon i kaze-e to kosta toliko i toliko,pa izvoli :roll: A ako je alexandra ona sanja koja je bila u kvizu ruki rulet kad su gostovali astrolozi,pa ni kozu joj ne bih poverio.
 
Anonymous:
Posto sa ja ovde nova pa ne znam ko je ovde asrtolog onaj ko zna jel bi mi mogao reci nesta o osobi koja je rodjena 23.11.1984(ona) i osobi koja je rodjena 27.0.1985(on)? Kako se slazu te dve osobe... inace sad su u vezi nesto manje od godinu dana!

Ej bre sto ste takvi?
Moze li mi bar anakin odgovoriti, ali ako ne moze jer je i njoj mozda to dosadilo nema problema!

Veliki pozdrav!
 
Goran Milekic, ali nazalost nemam pojma za koju lovu. Ne znam ni da li jos uvek radi, tj. da li je ovde ili je negde preko. Pokusajte na pretrazivacu, obicno uz ime astrologa na tim astroloskim sajtovima izbace i njihove kontakt telefone ili mail adrese.
 
Chiara:
Goran Milekic, ali nazalost nemam pojma za koju lovu. Ne znam ni da li jos uvek radi, tj. da li je ovde ili je negde preko. Pokusajte na pretrazivacu, obicno uz ime astrologa na tim astroloskim sajtovima izbace i njihove kontakt telefone ili mail adrese.

:shock: Čovek nije normalan, i traži 150 eura...
 
sibirska:
gigule:
Skyler:
ko je najbolji astrolog na nasim prostorima?
mislim da je legenda na ovim prostorima Mile Dupor,mislim da nisam pogrešila ime...
Kod nas se može kupiti njegova knjiga...

:shock: On je umro...Doduše knjige su mu dobre... :wink:
Da znam...samo nisam shatila tema je, ko je najbolji astrolog pa da mu dam da mi napravi horoskop ili ovo kako sam ja shvatila...
Kanda greška,moja.
 

Back
Top