Bilt zabio noz u ledja Tadicu

The Gunslinger

Primećen član
Banovan
Poruka
729
Mislim da je ovo kraj prica o tome kako EU ne moze da se odredi prema nezavisnosti Kosova i slicnim bajkama izaslim iz zute kuhinje.

*******

"Pregovori mogući ali ne o statusu"
24. mart 2008. | 07:51 | Izvor: Beta
Beograd -- Između Beograda i Prištine mogući su pregovori o normalizaciji međusobnih odnosa, ali ne i o statusu, izjavio je Karl Bilt.

Karl Bilt (B92, arhiv)

Ministar inostranih poslova Švedske Karl Bilt je u intervjuu za današnje Večernje novosti rekao da je potrebno da UNMIK nastavi da obavlja svoju ulogu na Kosovu i u narednom periodu, ali u limitiranom kapacitetu, i ne samo na severu Pokrajine.

"Evropska unija smatra da već ima pravni legitimitet za slanje misije na Kosovo jer da nije tako, ne bismo doneli odluku da je uputimo. Naša misija se bazira na Rezoluciji 1244 Saveta bezbednosti UN", odgovorio je Bilt na pitanje novinara kako će biti obezbeđen legitimitet misije EU na Kosovu.

Prema njegovim rečima, pitanje severa Kosova će se rešavati "polako, strpljivo i mudro, bez postavljanja rokova".

"Mora se pričati otvoreno o tome, ali i o stanju u srpskim enklavama, koje je zabrinjavajuće, a o njima se malo priča. Podsetio bih da su i oni takođe i državljani Srbije, s obzirom na to da imaju pravo na dvojno državljanstvo", naveo je šef diplomatije Švedske.

On je istakao da će u jednom trenutku Beograd i Priština morati da se vrate za pregovarački sto, ali da to neće promeniti status Kosova "jer je ono već priznato od većine zemalja EU, i to je ono što se računa, što je presudno, jer je Kosovo evropsko pitanje, ono je u našem unutrašnjem dvorištu, nije u Africi".

"Srbija kroji budućnost regiona"

Bilt je, povodom izborne kampanje u Srbiji, rekao da će rezultat majskih izbora u Srbiji imati "uticaja ne samo na njenu sudbinu, već i na ono što će se događati u susednim zemljama".

"Od toga da li će Srbija nastaviti evropskim putem ili će odabrati samoizolaciju, zavisiće i dalja budućnost čitavog regiona", rekao je šef švedske diplomatije.
 
Nema nikakve sumnje da ta struja silno zeli da radikali pobede da bi mogla da kaze, eto, Srbi su skupina sovinistickih idiota, i trebalo im je uzeti Kosovo. Zapravo, normalni Srbi nikom ne odgovaraju, ni radikalima, jer kako ce da zive u brlogu ako je u Srbiji normalno, ni Rujama, jer kako ce onda da nas koriste kao besplatne pijuna da dokazu da nisu propalo carstvo od koga su apsolutno svi pobegli, ni toj struji na zapadu, jer kako onda objasniti sta su nam sve radili, a ovamo Srbi normalni.

E, ne samo da cu da glasam za normalnu Srbiju, nego cu jos i iz inata da glasam za Tadica, i to svima gorespomenutima.

Zar Biltova zena nije bese Albanka?

Ono sto mene interesuje da Albanci u Koha Ditore govore da nema integracije Srba na Kosovu dok se Beograd ne obesteti i onda ladno kazu da treba Republiku Srpsku pripojiti Srbiji!


ali ne, i Kosovo je srpsko i Srpska je srpska... nema pregovoro sve je nase dok nista ne ostane nase.

Ali ne, Srbi nikad ne propuste priliku da propuste priliku.

Treba ozbiljno razmisliti o polaganju testa opste kulture da bi se dobilo pravo glasa.
 
Da. Izgleda da nije bitno ko ce da pobedi na izborima jer ciljevi njihove politike ce ostati isti.

Ne zive oni ovde, nego mi. NAMA je valjda bitno ko ce da pobedi, a svi ostali iovako hoce samo da iskoriste to za svoje ciljeve. Ja samo kazem da zapadu odgovara da mi izgledamo prljavi i zli jer im je tako lakse, a rusi da nas prime u svoj bratski zagrljaj, pa da stezu, stezu...

Ko se cuva i bog ga cuva, a nas je izbor izmedju zlog i goreg. Mrzim zapad, prezirem Rusiju, od polovine Srbije mi je muka. A necu da se selim na Mars. Ostaje borba da bude bolje jer ne da nam ne pomazu, nego nam podmecu klipove gde god stignu, a od Rusije dobijamo samo tople izjave terajte inat zapadu, to je dobro za nas, pardon za vas...

***** zivot, ***** decu, ***** buducnost, nama je ucinjena nepravda, nepravdaaaa...

odrastite vise
 
Znam tu pricu - ee, ako sad Radikali pobede, onda ce se desiti... [strasna stvar]

Medjutim, te strasne stvari nam se desavaju i ovako i onako. Mozda si primetio.

Sigurno da jesam. Isto tako primecujem da mi je plata deset puta veca i da mogu bez problema da kupim frizider, tv, delove za komp...

neko je morao i da ostane u podmukloj Meziji...

tako je lako poginuti za Srbiju. ziveti za Srbiju je nesto posve drugi i mnogo teze.

Ponosan sa pet evra mesecno moze da bude samo fundamentalisticki ispran mozak. dokle god dete ne zatrazi neku igracku i keks... nema keksa, jer nas svi mrze, a mi smo nebeski narod i slusaj kako Ivana Zigon lepo peva o Kosovu... to ti je umesto igracke.
 
Sigurno da jesam. Isto tako primecujem da mi je plata deset puta veca i da mogu bez problema da kupim frizider, tv, delove za komp...

neko je morao i da ostane u podmukloj Meziji...

tako je lako poginuti za Srbiju. ziveti za Srbiju je nesto posve drugi i mnogo teze.

Ponosan sa pet evra mesecno moze da bude samo fundamentalisticki ispran mozak. dokle god dete ne zatrazi neku igracku i keks... nema keksa, jer nas svi mrze, a mi smo nebeski narod i slusaj kako Ivana Zigon lepo peva o Kosovu... to ti je umesto igracke.

Аааааааааа.........ево стиже и "лака коњица"...:lol::lol::lol:
 
Sigurno da jesam. Isto tako primecujem da mi je plata deset puta veca i da mogu bez problema da kupim frizider, tv, delove za komp...
.

Stvarno lupas gluposti. Pa na primer DVD rezac ti je pre 4 godine kostao 140 evra a danas 30-ak, TV najobicniji ekran 51 sada mozes da kupis i za 6000 dinara a pre 4 godine to je bilo nemoguce..

Napredovala je tehnika a ne ti i tvoja plata.
 
Znam tu pricu - ee, ako sad Radikali pobede, onda ce se desiti... [strasna stvar]

Medjutim, te strasne stvari nam se desavaju i ovako i onako. Mozda si primetio.


тај феномен плашења са радикалима ми није јасан.Без обзира што нисам присталица СРС-а нису ми јасни људи који се примају на те форе.
 

Back
Top