Bilt zabio noz u ledja Tadicu
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Bilt zabio noz u ledja Tadicu

Primećen član
    Učlanjen
    20.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Thumbs up Bilt zabio noz u ledja Tadicu

Mislim da je ovo kraj prica o tome kako EU ne moze da se odredi prema nezavisnosti Kosova i slicnim bajkama izaslim iz zute kuhinje.

"Pregovori mogući ali ne o statusu"
    24. mart 2008. | 07:51 | Izvor: Beta
    Beograd -- Između Beograda i Prištine mogući su pregovori o normalizaciji međusobnih odnosa, ali ne i o statusu, izjavio je Karl Bilt.

Karl Bilt (B92, arhiv)

Ministar inostranih poslova Švedske Karl Bilt je u intervjuu za današnje Večernje novosti rekao da je potrebno da UNMIK nastavi da obavlja svoju ulogu na Kosovu i u narednom periodu, ali u limitiranom kapacitetu, i ne samo na severu Pokrajine.

"Evropska unija smatra da već ima pravni legitimitet za slanje misije na Kosovo jer da nije tako, ne bismo doneli odluku da je uputimo. Naša misija se bazira na Rezoluciji 1244 Saveta bezbednosti UN", odgovorio je Bilt na pitanje novinara kako će biti obezbeđen legitimitet misije EU na Kosovu.

Prema njegovim rečima, pitanje severa Kosova će se rešavati "polako, strpljivo i mudro, bez postavljanja rokova".

"Mora se pričati otvoreno o tome, ali i o stanju u srpskim enklavama, koje je zabrinjavajuće, a o njima se malo priča. Podsetio bih da su i oni takođe i državljani Srbije, s obzirom na to da imaju pravo na dvojno državljanstvo", naveo je šef diplomatije Švedske.

On je istakao da će u jednom trenutku Beograd i Priština morati da se vrate za pregovarački sto, ali da to neće promeniti status Kosova "jer je ono već priznato od većine zemalja EU, i to je ono što se računa, što je presudno, jer je Kosovo evropsko pitanje, ono je u našem unutrašnjem dvorištu, nije u Africi".

"Srbija kroji budućnost regiona"

Bilt je, povodom izborne kampanje u Srbiji, rekao da će rezultat majskih izbora u Srbiji imati "uticaja ne samo na njenu sudbinu, već i na ono što će se događati u susednim zemljama".

"Od toga da li će Srbija nastaviti evropskim putem ili će odabrati samoizolaciju, zavisiće i dalja budućnost čitavog regiona", rekao je šef švedske diplomatije.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Re: Bilt zabio noz u ledja Tadicu

"Srbija kroji budućnost regiona"

ovo sve govori
    ko je najvazniji na Balkanu i ko ce sutra da ponovo krene da ostvari svoj cilj

Primećen član DragonR (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Question Re: Bilt zabio noz u ledja Tadicu

"Bilt zabio noz u ledja Tadicu "

ne razumem: sta je bilt radio tadicu iza ledja

Legenda Победоносцев (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1312

Sto mu je zabio noz u ledja? Ta struja na zapadu tu istu pricu prica vec jako dugo, i nikad nisu lagali da nameravaju nesto drugo.

Iskusan kaai79 (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    126

Njemu nesto svi zabijaju nozeve ,dzabe se izvinjavao Hrvatima ,dzabe svi ga otkacili ,ipak je Kostunije po tom pitanju pametnije postupao.

Primećen član Gráthas Ó Domhnálainn (avatar)
    Učlanjen
    22.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Nema nikakve sumnje da ta struja silno zeli da radikali pobede da bi mogla da kaze, eto, Srbi su skupina sovinistickih idiota, i trebalo im je uzeti Kosovo. Zapravo, normalni Srbi nikom ne odgovaraju, ni radikalima, jer kako ce da zive u brlogu ako je u Srbiji normalno, ni Rujama, jer kako ce onda da nas koriste kao besplatne pijuna da dokazu da nisu propalo carstvo od koga su apsolutno svi pobegli, ni toj struji na zapadu, jer kako onda objasniti sta su nam sve radili, a ovamo Srbi normalni.

E, ne samo da cu da glasam za normalnu Srbiju, nego cu jos i iz inata da glasam za Tadica, i to svima gorespomenutima.

Zar Biltova zena nije bese Albanka?

Ono sto mene interesuje da Albanci u Koha Ditore govore da nema integracije Srba na Kosovu dok se Beograd ne obesteti i onda ladno kazu da treba Republiku Srpsku pripojiti Srbiji!

ali ne, i Kosovo je srpsko i Srpska je srpska... nema pregovoro sve je nase dok nista ne ostane nase.

Ali ne, Srbi nikad ne propuste priliku da propuste priliku.

Treba ozbiljno razmisliti o polaganju testa opste kulture da bi se dobilo pravo glasa.

Legenda Победоносцев (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1312

Znam tu pricu - ee, ako sad Radikali pobede, onda ce se desiti... [strasna stvar]

Medjutim, te strasne stvari nam se desavaju i ovako i onako. Mozda si primetio.

Aktivan član hedon29 (avatar)
    Učlanjen
    04.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Citat Original postavio Победоносцев Pogledaj poruku
    Znam tu pricu - ee, ako sad Radikali pobede, onda ce se desiti... [strasna stvar]

Da. Izgleda da nije bitno ko ce da pobedi na izborima jer ciljevi njihove politike ce ostati isti.

Učlanjen
    22.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio hedon29 Pogledaj poruku
    Da. Izgleda da nije bitno ko ce da pobedi na izborima jer ciljevi njihove politike ce ostati isti.
    Ne zive oni ovde, nego mi. NAMA je valjda bitno ko ce da pobedi, a svi ostali iovako hoce samo da iskoriste to za svoje ciljeve. Ja samo kazem da zapadu odgovara da mi izgledamo prljavi i zli jer im je tako lakse, a rusi da nas prime u svoj bratski zagrljaj, pa da stezu, stezu...

Ko se cuva i bog ga cuva, a nas je izbor izmedju zlog i goreg. Mrzim zapad, prezirem Rusiju, od polovine Srbije mi je muka. A necu da se selim na Mars. Ostaje borba da bude bolje jer ne da nam ne pomazu, nego nam podmecu klipove gde god stignu, a od Rusije dobijamo samo tople izjave terajte inat zapadu, to je dobro za nas, pardon za vas...

***** zivot, ***** decu, ***** buducnost, nama je ucinjena nepravda, nepravdaaaa...

odrastite vise

Učlanjen
    22.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Sigurno da jesam. Isto tako primecujem da mi je plata deset puta veca i da mogu bez problema da kupim frizider, tv, delove za komp...

neko je morao i da ostane u podmukloj Meziji...

tako je lako poginuti za Srbiju. ziveti za Srbiju je nesto posve drugi i mnogo teze.

Ponosan sa pet evra mesecno moze da bude samo fundamentalisticki ispran mozak. dokle god dete ne zatrazi neku igracku i keks... nema keksa, jer nas svi mrze, a mi smo nebeski narod i slusaj kako Ivana Zigon lepo peva o Kosovu... to ti je umesto igracke.

Obećava
    Učlanjen
    19.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Sto mu je zabio noz u ledja? Ta struja na zapadu tu istu pricu prica vec jako dugo, i nikad nisu lagali da nameravaju nesto drugo.
    Upravo tako. A druga je prica sto DS laze a ljudi se primaju na te lazi

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2079

Citat Original postavio Gráthas Ó Domhnálainn Pogledaj poruku
    Sigurno da jesam. Isto tako primecujem da mi je plata deset puta veca i da mogu bez problema da kupim frizider, tv, delove za komp...

neko je morao i da ostane u podmukloj Meziji...

tako je lako poginuti za Srbiju. ziveti za Srbiju je nesto posve drugi i mnogo teze.

Ponosan sa pet evra mesecno moze da bude samo fundamentalisticki ispran mozak. dokle god dete ne zatrazi neku igracku i keks... nema keksa, jer nas svi mrze, a mi smo nebeski narod i slusaj kako Ivana Zigon lepo peva o Kosovu... to ti je umesto igracke.
    Аааааааааа.........ево стиже и "лака коњица"...
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Domaćin
    Učlanjen
    10.03.2008.
    El sueno, la realidad, la luz, la oscuridad
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Gráthas Ó Domhnálainn Pogledaj poruku
    .
    Stvarno lupas gluposti. Pa na primer DVD rezac ti je pre 4 godine kostao 140 evra a danas 30-ak, TV najobicniji ekran 51 sada mozes da kupis i za 6000 dinara a pre 4 godine to je bilo nemoguce..

Napredovala je tehnika a ne ti i tvoja plata.

Iskusan Ha-Nocri (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    111

Koje price. Ponovo rade 90-te

Domaćin
    Učlanjen
    10.03.2008.
    El sueno, la realidad, la luz, la oscuridad
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Ha-Nocri Pogledaj poruku
    Koje price. Ponovo rade 90-te
    Pa iz 90-ih nikada nismo ni odlazili

Iskusan Ha-Nocri (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    111

Citat Original postavio Torrente-Bgd Pogledaj poruku
    Pa iz 90-ih nikada nismo ni odlazili
    Sto jes' jes', najbolji je SPS

Za moderatore. Ovaj emoticon sto sam sada upotrebi, sto se valja od smeha... to bi treblo da bude "rofl:, a ne "rotf". ROFL = 'Rollining On the Floor Laughing' ja mislim.

opšte dobro nije na forumu
    купујем половну жирафу до 50.000 пређених километара
    Poznat
    Učlanjen
    22.02.2008.
    АКО ЈЕ РЕГИСТРА МОДЕРАТОР,ДАДА ЈЕ ЗА ВИБРАТОР
    Reputaciona moć
    0

тај феномен плашења са радикалима ми није јасан.Без обзира што нисам присталица СРС-а нису ми јасни људи који се примају на те форе.

Slične teme

1. Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 26.07.2008., 22:46
  2. Bilt: Srbija bira između EU i samoizolacije
    Autor cizmice u forumu Politika
    Odgovora: 191
    Poslednja poruka: 11.03.2008., 13:21
  3. BILT: SRBIJI PONUDITI JASNU PERSPEKTIVU ZA EU
    Autor anntaylor u forumu Politika
    Odgovora: 71
    Poslednja poruka: 23.02.2007., 03:17

Pravila za slanje poruka