(Dosada LIVE)Hrvatski mediji bez "posla":jedine vesti, političke i sportske iz Srbije

Hrvatski mediji stvarno nemaju o čemu da izveštavaju u Hrvatskoj...

Blago prikrivaju srpske sportske uspehe ali im oni ne mogu promaći...
a
što se tiče loše političke situacije u Srbiji e tu su im već krcate naslovne strane...


pa... čekajući EU... mora se naći neka zanimacija...
(komšiji pod prozor)

Tako ti je u svim normalnim drzavama sveta gde vlada mir. Samo u kretenskim drzavama kao sto je npr. Srbija vesti pocinju sa prvih linija fronta i koliko je ljudi stradalo u nekim sukobima. E sad, druga je stvar sto ti mislis da je to normalno, a da hrvati ili neki drugi narodi nisu normalni zato sto im je glavna vest guzva na nekom autoputu ili sto je skocila cena hleba.
 
Hrvatski mediji stvarno nemaju o čemu da izveštavaju u Hrvatskoj...

Blago prikrivaju srpske sportske uspehe ali im oni ne mogu promaći...
a
što se tiče loše političke situacije u Srbiji e tu su im već krcate naslovne strane...


pa... čekajući EU... mora se naći neka zanimacija...
(komšiji pod prozor)

:shock::shock::shock:

bez brige ...danas nećete biti udarna vest u vestima

:arrow:
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=6260571&postcount=12
:-(:-(:-(:-(:cry::cry::cry:

---------------------
a da malo gledaš Euronews...i tamo ste udarna vest već tednima (doduše Kosovo...ali "kosovo je:heart:Srbije...tako da...poEntu izvuci sam):roll:
 
Tako ti je u svim normalnim drzavama sveta gde vlada mir. Samo u kretenskim drzavama kao sto je npr. Srbija vesti pocinju sa prvih linija fronta i koliko je ljudi stradalo u nekim sukobima. E sad, druga je stvar sto ti mislis da je to normalno, a da hrvati ili neki drugi narodi nisu normalni zato sto im je glavna vest guzva na nekom autoputu ili sto je skocila cena hleba.

Ja mislim da nisu normalni oni koji Srbiju zovu kretenskom drzavom, sta ti mislis?
 
:shock::shock::shock:

bez brige ...danas nećete biti udarna vest u vestima

:arrow:
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=6260571&postcount=12
:-(:-(:-(:-(:cry::cry::cry:

---------------------
a da malo gledaš Euronews...i tamo ste udarna vest već tednima (doduše Kosovo...ali "kosovo je:heart:Srbije...tako da...poEntu izvuci sam):roll:

Dvornik je bio jedan vrsni glumac, njegovo delo iskreno postujem i cenim! Neka mu se Bog smiluje!

A sto se tice Euronews-a, pa oni rade svoj sablon od kako i postoje. Propagandna masinerija "Ujedinjene Evrope"!!! Njihovi izvestaji su uvek nabijeni senzacionalizmom i "montirani" su. Ja ta glasila Novog svetskog poretka ne pratim vec godinama jer njih ne moras ni da gledas a da znas o cemu ce i kako izvestavati!
 
Dvornik je bio jedan vrsni glumac, njegovo delo iskreno postujem i cenim! Neka mu se Bog smiluje!

A sto se tice Euronews-a, pa oni rade svoj sablon od kako i postoje. Propagandna masinerija "Ujedinjene Evrope"!!! Njihovi izvestaji su uvek nabijeni senzacionalizmom i "montirani" su. Ja ta glasila Novog svetskog poretka ne pratim vec godinama jer njih ne moras ni da gledas a da znas o cemu ce i kako izvestavati!

Ili jos bolje, pogledas samo jedan i kao da si ih gledao sve.
 
Hrvatski mediji stvarno nemaju o čemu da izveštavaju u Hrvatskoj...

Blago prikrivaju srpske sportske uspehe ali im oni ne mogu promaći...
a
što se tiče loše političke situacije u Srbiji e tu su im već krcate naslovne strane...


pa... čekajući EU... mora se naći neka zanimacija...
(komšiji pod prozor)



A vidim da ni mi ne zaostajemo vireći pod njihov prozor, gledajući kako oni gledaju u naš prozor.:roll:
 
Ja mislim da nisu normalni oni koji misle da je Srbija normalna zemlja gde se normalno zivi. Ovo sto se u Srbiji desava u zadnjih 20 godina, desava se samo u kretenskim i idijotskim drzavama.

Pa, ne zivi se normalno. Jedan deo teritorije je okupiran. Bilo bi nenormalno da kazemo da moze da se zivi normalno dok je jedan deo teritorije okupiran.
 
Hrvatski mediji stvarno nemaju o čemu da izveštavaju u Hrvatskoj...

Blago prikrivaju srpske sportske uspehe ali im oni ne mogu promaći...
a
što se tiče loše političke situacije u Srbiji e tu su im već krcate naslovne strane...


pa... čekajući EU... mora se naći neka zanimacija...
(komšiji pod prozor)

Šta je tu čudno? :confused:
Pa Srbija i Kosovo su tema svih svjetskih medija zadnjih mjesec dana, a nas kao vašeg susjeda se to ipak malo više tiče od ostalih.

I ne mislim da se naši mediji bave samo srbijom. Zadnja vijest koje se ja sjećam,a da je bila u našim medijima jest ubojstvo ukrajinskog vojnika i neredi u Mitrovici, a i to su prenjele sve svjetske agencije.
 
Hrvatski mediji stvarno nemaju o čemu da izveštavaju u Hrvatskoj...

Blago prikrivaju srpske sportske uspehe ali im oni ne mogu promaći...
a
što se tiče loše političke situacije u Srbiji e tu su im već krcate naslovne strane...


pa... čekajući EU... mora se naći neka zanimacija...
(komšiji pod prozor)

S oproštenjem, a čemu ovo treba da služi? Bar da si neki link ostavio... Kao npr: http://www.index.hr/sport/clanak/moze-li-netko-prekinuti-dominaciju-srba/378926.aspx
 
Index.hr
Tennis WTA
Glavna vest: AMERIKANKA Serena Williams osvojila je u indijskom Bangaloreu 29. naslov pobjednice u karijeri, a prvi nakon gotovo 11 mjeseci.

hteo sam reći, oni postave "srpske" vesti ali brže bolje spuste to na one koje nisu glavne

Dakle ne mogu bez nas ali gledaju da to omalovaže.


Ali postalo je vruće i nepodnošljivo: Košarka i Tenis
Kako će ove godine, ne znam,

srećom što imaju podršku u srpskim forumaškim moderatorima :)
koji gledaju da vesti o sportu + politici (recimo Čavić odmah ugase)
 

Back
Top