Kako bi zene reagovale na prevaru?

Fifpif

Zainteresovan član
Poruka
298
Prevara. Ta omražena reč u društvu ... Ono stanje i onaj stadij kada jedan (najčešće muški) partner iz nekog razloga više ne vidi svetlo na kraju tunela u krevetu svog partnera nego počne švrljati unaokolo tražeći seks sa strane. Pa kad ga nađe i za to niko ne sazna - ajde de. Nije etički i moralno, ali ponekad možda postoji i dobar razlog... Ali kako su mužjaci poznati kao "šlampava roba", nije retko da budu uhvaćeni na delu. A kad se to i dogodi i supruga, zaručnica, vanbračna devojka sazna... umjesto suza, klečanja i preklinjanja "Vraaaaati mi seee, ostavi jeeee"...

što bi maštovite žene uradile lažljivim sons of bithes, ... ajd' nesto originalno ...
 
:twisted:Originalno nema potebe... Oprostila bi mu, a onda bi mi svakodnevno zagorcavala zivot, sitnim stvarima, i uz osmeh, tako je mnogo teze i komplikovanije.. osveta se servira hladna....

ono, frojdijan slip...
što bi se toliko trudila da serviraš hladnu osvetu, zagorčavaš nekom život bla..
ti bi tu ostala sa gorkim ukusom u ustima.

ozbiljno, što ljudi toliko vole da žive u prošlosti i to lošoj?
 
ono, frojdijan slip...
što bi se toliko trudila da serviraš hladnu osvetu, zagorčavaš nekom život bla..
ti bi tu ostala sa gorkim ukusom u ustima.

ozbiljno, što ljudi toliko vole da žive u prošlosti i to lošoj?
Pa, traze se originalni saveti.. Ja bih ovaj moj.. Ali jednom me je decko prevario i nisam oprostila.. raskinuli smo, ali sto da ne? Kako se osecam tako radim.. Sada mi je ovo palo napamet!:)
 

Back
Top