Za muskarce: Kako znate....

A sta ako naidjes na devojku koja slusa super muziku i kad sa njom imas o cemu da razgovaras i pre i posle sexa i kad ti dodje da je cmoknes u obraz jer je slatka i kad je jako dobra u krevetu i kad joj viri koorac iz ociju.....a ti i dalje zelis samo nju da ***** i da se vidjate tajno....Sta onda?
Imao sam takvu 'vezu'..ona je devojka iz manchestera..nije mi bio problem prosetati..nije bilo toliko tajno..ali sam znao da nece uspeti-potrajati.
 
prema iskustvu iskusnih forumasha zakljuchila sam sledece:

lepe devojke ne moraju obavezno biti i dobre u krevetu...
chak naprotiv.
zbog toga shto misle da su lepe, smatraju da je dovoljno da legnu i da to zagarantuje dobar seks...

ruzznije devojke se po pravilu vishe trude da zadovolje, zato shto su svesne svog fizichkog izgleda pa zzele da nadomeste to aktivnim uchestvovanjem u seksu.

pre dobrog sexa se nalazila i rec eventualno, znaci delimo misljenje, ali sto se tice ruznih devojaka misljenja nam se razlikuju. Ja mislim da ako si sa nekim do koga ti je stalo daces sve od sebe, ne samo u krevetu, pa bilo da si lepa ili ruzna
 
Da li si razmisljala o tome da je mozda u pitanju to sto je ne voli!?!

Pa,...mislim da svako na pocetku nekog upoznavanja niko nikog ne voli, ima eventualno nekih simpatija ili hemije,...ali poenta je u tome tebi ako se svidja neko i ok ti je osoba i hoces da budes vezi sa njom ne moras da je volis pa da budes sa tom osobom u vezi, ne?

Ili kako mi zene da biramo sa kim cemo imati sex a sa kim vezu, kad 10000 zena koje imaju sex sa muskarcima su uglavnom zaljubljenje u njih a najcesce je da ti muskarci ne zele da imaju sa tim devojkama nista osim sexa,...i kako onda te zene da nateraju tog nekog kad ne moze nista na silu.
 
bila sam u tajnoj vezi zato shto nisam htela da priznam sebi da sam se masu nalozzila na tipa za kojeg sam mislila da je kreten, priglup i nadasve ruzzan...
i kad sam ga upoznala, trebalo mi je dosta dugo da se oslobodim predrasuda koje sam prethodno stvorila i nisam htela da izadjem javno... a on je hteo. i eto.
 
Pa,...mislim da svako na pocetku nekog upoznavanja niko nikog ne voli, ima eventualno nekih simpatija ili hemije,...ali poenta je u tome tebi ako se svidja neko i ok ti je osoba i hoces da budes vezi sa njom ne moras da je volis pa da budes sa tom osobom u vezi, ne?

Ili kako mi zene da biramo sa kim cemo imati sex a sa kim vezu, kad 10000 zena koje imaju sex sa muskarcima su uglavnom zaljubljenje u njih a najcesce je da ti muskarci ne zele da imaju sa tim devojkama nista osim sexa,...i kako onda te zene da nateraju tog nekog kad ne moze nista na silu.
Ne unose previse emocija..i zene se vise na to loze..da ga promene..i obicno razmisljaju srcem.
 
A sta ako naidjes na devojku koja slusa super muziku i kad sa njom imas o cemu da razgovaras i pre i posle sexa i kad ti dodje da je cmoknes u obraz jer je slatka i kad je jako dobra u krevetu i kad joj viri koorac iz ociju.....a ti i dalje zelis samo nju da ***** i da se vidjate tajno....Sta onda?

Onda nema o cemu sa njom da prica iskreno! Mozda da se istrese malo, da kaze ono sto misli a ne moze to nekom drugom da kaze.....ali to nije razgovor!
 
@maslacak: aaaa, sramota te od carsije... ali, kako si njemu obrazlozila to "tajno"?
zar ti nije bilo neprijatno da ga uvredis? :oops:

@samanta: povrac. tesko da bih imala seks ponovo sa nekim ko bi se pravio da me ne poznaje... zvuci mi bas ogavno to ponasanje... zasluzuje stiklu u oko, i to na javnom mestu.
 
Pa,...mislim da svako na pocetku nekog upoznavanja niko nikog ne voli, ima eventualno nekih simpatija ili hemije,...ali poenta je u tome tebi ako se svidja neko i ok ti je osoba i hoces da budes vezi sa njom ne moras da je volis pa da budes sa tom osobom u vezi, ne?

Ili kako mi zene da biramo sa kim cemo imati sex a sa kim vezu, kad 10000 zena koje imaju sex sa muskarcima su uglavnom zaljubljenje u njih a najcesce je da ti muskarci ne zele da imaju sa tim devojkama nista osim sexa,...i kako onda te zene da nateraju tog nekog kad ne moze nista na silu.
A jock, i ja se tajno vidjam sa onima s kojima imam dobar seks i super se slazemo mimo kreveta, ako prema njima ne osjecam nista dublje... Onaj u koga nisam zaljubljena nije dovoljno dobar za vezu...
 
Kako znate koja je devojka za vezu a koja je samo za sex?

Kako vi birate tj kakav kriterijum odredjuje devojka koju bi vi zeleli da vam bude devojka,znaci da je pokazujete drugarima, setate se zajedno u javnosti, izlazite itd... a kako odredjujete sa kojom cete imati samo sex kombinaciju i uglavnom se vidjati tajno???

Na osnovu cega je to tako? Zasto ne mozete biti u vezi sa ovom sa kojom imate samo sex?

Tebe ochigledno tishti ovo zadnje pitanje.
 
Ma imas kretena koji ono kao kad se sretnete u gradu kao ne poznajete se a porukice idu kao lude, dok stojite na dva razlicita mesta u istom kaficu.....Imas svakakvih gnjida :)

........bio ja očevidac u više navrata....odem ti ja u pozorište sa sooper droogaricom...kao neki prostor kafić-pozorište...i kaže ona meni...e...eno ga onaj moj....sedi u droogom redu sa nekim tipom...ali nemoj da mu se javljaš....ništa, kao, pravi se da ga ne poznaješ..ja kao ...pa dobro.... ali fora je što je ona išla pre 5 sati kod njega na gajbu i zveknooli su se......on neće je u javnosti...i tako to foonkcioniše više od 5 godina.............ja mislim da je ona poloodela..ali neće sebi to da prizna ....planira da ga kao ostavi svaki dan...ja je zayebavam da oni i nisu u vezi...osim šo se yebu.....e a kad nije sa njim non-stop je tako cima telefonom.........tip čak nije ni u braku..ni ona.....ja kad hoću da o toj vezi mislim da je okej...kažem ..pa dobro, ljoodi se razlikooju......al nije...kreteni su...
 
........bio ja očevidac u više navrata....odem ti ja u pozorište sa sooper droogaricom...kao neki prostor kafić-pozorište...i kaže ona meni...e...eno ga onaj moj....sedi u droogom redu sa nekim tipom...ali nemoj da mu se javljaš....ništa, kao, pravi se da ga ne poznaješ..ja kao ...pa dobro.... ali fora je što je ona išla pre 5 sati kod njega na gajbu i zveknooli su se......on neće je u javnosti...i tako to foonkcioniše više od 5 godina.............ja mislim da je ona poloodela..ali neće sebi to da prizna ....planira da ga kao ostavi svaki dan...ja je zayebavam da oni i nisu u vezi...osim šo se yebu.....e a kad nije sa njim non-stop je tako cima telefonom.........tip čak nije ni u braku..ni ona.....ja kad hoću da o toj vezi mislim da je okej...kažem ..pa dobro, ljoodi se razlikooju......al nije...kreteni su...

Pa da to je to....zasto je to tako?

Zasto nju hebe a ovu drugu seta? (primer)
 

Back
Top