Kako zaprositi devojku

pazi...kolika fuxetina i olos mora da bude devojka kojoj bi odgovor zavisio od nacina na koji je to uradjeno??

znaci...da te zaprosi najnormalnije,da te samo pita ti ne bi,ali...da to uradi u hajatu tako sto ce burma ispasti iz sampanjca dok se toci i u tom trenutku se gase svetla i samo jedan reflektor osvetli karleusu koja tiho pevusi uuuuudaj se za njeegaaaaaa (ali sa happy birthay melodijom,kao sto je m.m pevala kenediju) ti bi pristala..pa mis'im..ono..u redu je
 
pazi...kolika fuxetina i olos mora da bude devojka kojoj bi odgovor zavisio od nacina na koji je to uradjeno??

znaci...da te zaprosi najnormalnije,da te samo pita ti ne bi,ali...da to uradi u hajatu tako sto ce burma ispasti iz sampanjca dok se toci i u tom trenutku se gase svetla i samo jedan reflektor osvetli karleusu koja tiho pevusi uuuuudaj se za njeegaaaaaa (ali sa happy birthay melodijom,kao sto je m.m pevala kenediju) ti bi pristala..pa mis'im..ono..u redu je

ja nisam vidjela da je neko ovo rekao??? opet napadaš bez razloga...meni je žao kad vidim da su ljudi puni negativne energije, ali troši je negdje drugo...

što se tiče teme, ako djevojka želi da se uda za njega, naravno da će to uraditi bez obzira na način na koji će je on zaprositi...ako dečko želi da to uradi na neki poseban način, to je već teško smisliti...to sam mislila, to sam i rekla!

i jb.t karleuša, gdje nju nađe???
 
pazi...kolika fuxetina i olos mora da bude devojka kojoj bi odgovor zavisio od nacina na koji je to uradjeno??

znaci...da te zaprosi najnormalnije,da te samo pita ti ne bi,ali...da to uradi u hajatu tako sto ce burma ispasti iz sampanjca dok se toci i u tom trenutku se gase svetla i samo jedan reflektor osvetli karleusu koja tiho pevusi uuuuudaj se za njeegaaaaaa (ali sa happy birthay melodijom,kao sto je m.m pevala kenediju) ti bi pristala..pa mis'im..ono..u redu je

Da li si mogao ogavnije da smislis ovo sa karleusom i Hajatom..:mrgreen:..to sa prosidbama i ceremonijama je smesno..Kada se dvoje vole..nije potrebno nista osim..najednostavnijeg pitanja..:heart:
 
Pomoc.U obiljnoj sam vezi i zelim da zaprosim devojku.Imam na umu par nacina,mada ne bi bilo lose cuti neki dodoatnu sugestiju vas forumasa,mozda neku novu ideju.Hvala.
ako ona oce da se uda za tebe mozes da je zaprosis gde god.isto tako ako nece mozes da radis sta hoces,verovatno nece promeniti misljenje.
mada znam da neke devojke vole te dramaticne prosidbe,publiku,suze i ostalo a meni je to malo trulo.
u sustini ti je najbolje znas kakva je ne verujem da neko ovde moze da ti resi dilemu :neutral:
 
Витешки на колена с бурмом у једној руци, с другом узмеш њену, запросиш је и крај приче. Место? Код ње/тебе, по мени небитно, процени сам.
Тако ћу барем ја једнога дана учинити, ако дођем у ту ситуацију, мада тешко... :(
Da li si mogao ogavnije da smislis ovo sa karleusom i Hajatom..:mrgreen:..to sa prosidbama i ceremonijama je smesno..Kada se dvoje vole..nije potrebno nista osim..najednostavnijeg pitanja..:heart:
Баш тако. Нема ту фантазирања.
 
Sestra mi je porucila da se udaje
pa me zove da joj dodjem ja u svatove

Ej, ona me zove
ej, dodji u svatove

Ja joj brze odgovorih srecno vi bilo
pa i ako jos nijesam zeta vidio

Ej, srecno vi bilo
ej, srecno vi bilo

Sa zetom se kada dodjoh bratski izljubi
a sestra mi uplakana pade na grudi

Ej, suze radosne
ej, kvase obraze

Sve je proslo u veselju i kako valja
svatove je raspjevane zora zatekla

Ej, zete i sestro
ej, nek' je sa srecom
 

Back
Top