B92 komentar na Čavićev postupak

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
Juče slušam na B92, neko čita komentar o Čaviću i kaže nešto kao:

"Sada se Čavić gorko kaje, jer je mnogo izgubio zbog malo šenlučenja..."

Da li je neko čuo od Čavića neko kajanje ili nešto slično?
Ili je to samo još jedna bolesna vizija dupeglavca sa B92?
 
Ма најјачи су били коментари када је Путин дао став како је независност Косова неприхватљив преседан. Дакле то је била вест, а пробране коментаре још увек држим у рубрици Њихове глупости :)
Иначе, ти коментари су прошли цензуру која постоји на њиховом сајту, а добро знамо да другачији коменатри је не пролазе.

Овај је најјачи: Ne, ne gospodine Putin! Vaš je strah da će možda neko od Vaših neposrednih suseda i bivših robova konačno da smogne snage ,da se ugleda na Kosovare, i konačno otrgne iz Vašeg zastrašujućeg stiska!
 
Da sam ja bio na njegovom mestu, ja bi iz protesta sta su mu uradili, zajedno sa majicom otplivao do sredine bazena i udavio bi se........

Ebem mu majku ako me ovi ludaci od politicara ne bi proglasili herojem Ali i svet bi me upamtio, lepo - plivac sampion se udavio sto mu je cef, a u pichku materinu...
 
Ako uzmemo u obzir da je ideja ovakvih sportskih natjecanja da se tu iskljucivo bavi sportom a ne politikom i ako vec postoji zabrana slanja politickih poruka kako bi bar taj aspekt zivota bio lisen negativnih tenzija, onda je neka vrsta disciplinske kazne za prekrsena pravila nesto sto svako iole misleci ocekuje.
Medalju su mu ostavili i to je jako dobro za tog mladog sportistu, mislim da bi zapravo svi objektivni i dobronamjerni trebali biti zadovoljni blagim ishodom citave price.

Ukratko, covjek prekrsio pravila, dobio blagu kaznu. Nadam se samo da nece biti ohrabrivan da seta po tankim linijama sljedeci put jer bi to moglo imati puno gore posljedice.

Sport je sport i podrska je onima koji navijaju za sportiste sam po sebi, politika je nesto sasvim drugo.
 
Ako uzmemo u obzir da je ideja ovakvih sportskih natjecanja da se tu iskljucivo bavi sportom a ne politikom i ako vec postoji zabrana slanja politickih poruka kako bi bar taj aspekt zivota bio lisen negativnih tenzija, onda je neka vrsta disciplinske kazne za prekrsena pravila nesto sto svako iole misleci ocekuje.
Medalju su mu ostavili i to je jako dobro za tog mladog sportistu, mislim da bi zapravo svi objektivni i dobronamjerni trebali biti zadovoljni blagim ishodom citave price.

Ukratko, covjek prekrsio pravila, dobio blagu kaznu. Nadam se samo da nece biti ohrabrivan da seta po tankim linijama sljedeci put jer bi to moglo imati puno gore posljedice.

Sport je sport i podrska je onima koji navijaju za sportiste sam po sebi, politika je nesto sasvim drugo.
Topola je u Srbiji ... Jel ima tu neceg politichkog... Knjazevac je u Srbiji :roll: London u Britaniji :roll: Rim u Italiji :roll: Pariz u Francuskoj :roll: Kosovo u Srbiji :!: :roll:
 
Posto se to dogodilo u Holandiji , ja bi uradio sledece....

Tamo u holandiji u klubu Herenven igra fudbal Sulejmani Miralem. Njemu bi rekao da nosi ispod dresa majicu : "Kosovo nije Srbija"

Pa ako njega ne kazne, e onda neko nekoga ebe u zdrav mozak!

Vidite kako ima resenja samo malo treba covek da razmisli....
 
Ma super je Cavic liik a i vrhunski je sportista mada je debilno da neko ko je od Srbije vido samo Beograd i to par puta u zivotu sada tu nosi neke majce o Kosovu koje verovatno samo sa slike zna , nek prekine da placa porez zemlji koja je glavna u oduzimanju Kosova od Srbije pa nek onda mrsi muda o Kosovu u Srbiji
 
Posto se to dogodilo u Holandiji , ja bi uradio sledece....

Tamo u holandiji u klubu Herenven igra fudbal Sulejmani Miralem. Njemu bi rekao da nosi ispod dresa majicu : "Kosovo nije Srbija"

Pa ako njega ne kazne, e onda neko nekoga ebe u zdrav mozak!

Vidite kako ima resenja samo malo treba covek da razmisli....

Gospodin Sulejmani bi prvo trebao da bude najbolji u necemu...osecas li razliku? 8-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top