Adria rock festival

Ja mislim da nije. Na sajtu nigde ne piše MTV koliko sam video. Izgleda da je taj neki Eventim glavni... imaju baner na sajtu, i kod njih se karte kupuju...

Nije mi jasno samo zašto se zove Adria...
 
Zdravo svima!
Ja sam Gorana, Adria Rock Event PR (da ne bude zabune,festival zbog obima posla ima dva PR-a).
Festival ce se odrzati u Nisu,od 29.-31.maja na polju kod Aerodroma. Ucestvovace poznati rok i metal sastavi (22 iz inostranstva, 8 iz Srbije),a neki od njih su The foreshadowing (Italija), ProPain (SAD), Hanoi Rock (Finska), X Core (Ceska), Blasted (Svajcarska) itd. Od ucesnika iz zemlje i regiona izdvojila bih Negative, Partibrejkerse, Tea Break, Moondive, Kud Idijoti, Dragonfly, SuperHiks, No rules. Headlineri za prva dva dana su Sonata Artica (Finska) i The Animals (Engleska). Treceg ne objavljujemo do sledece pres konferencije zbog nagradne igre Guess Who koja je u toku.
Vise informacija o festivalu kao i potpuni line-up,mozete videti na internet prezentaciji: www.adriarock.com
Cena kompleta karata je 2550 i moze se kupiti preko ekskluzivnog distributera Eventima ( na sajtu se nalaze njihova prodajna mesta www.eventim-yu.com ).
Za prvih hiljadu kupaca je moguce besplatno rezervisati mesto u festivalskom kampu.
Ako ima nekih pitanja,bicu na forumu ili me mozete kontaktirati na mejl:
gorana.celner@adriarock.com
 
Zdravo svima!
Ja sam Gorana, Adria Rock Event PR (da ne bude zabune,zbog obima posla,festival ima dva PR-a).
Dakle,o cemu se ovde radi?
Festival se odrzava u Nisu od 29. do 31. maja,na polju kod Aerodroma. Neki od ucestinika su ProPAin (SAD), Hanoi Rocks (Finska), The Foreshadowing (Italija), X Core (Ceska), Blasted (Svajcarska) itd. Od ucesnika iz zemlje i regiona bih izdvojila Negative, Partibrejkerse, Tea Break, Moondive, Kud Idijoti, Dragonfly, No rules, Superhiks. Headlineri za prva dva dana su Sonata Artica (Finska) i The Animals (Engleska). Treceg ne objavljujemo jer je jos uvek u toku nagradna igra Guess Who.
Vise informacija o festivalu kao i celokupan line-up mozete naci na internet prezentaciji festivala: http://www.adriarock.com
Karte su vec odavno u prodaji po ceni od 2550 din. za komplet karata i mogu se kupiti na prodajnim mestima naseg ekskluzivnog prodavca Eventima (http://www.eventim-yu.com).
Ozbiljnost festivala potvrdjuje podrska Eurofans festivala iz Belgije koja je uvrstila ovaj festival u listu festivala po evropskim standardima.
Ako bude bilo nekih nedoumica,pitanja-bicu na forumu ili me mozete kontaktirati putem mejla: gorana.celner@adriarock.com
 
Sonata Arctica je na svom zvanichnom sajtu potvrdila da NECE uchestvovati na festivalu. The Foreshadowing pojma nemaju da li ce uchestvovati jer ih niko ni o chemu ne obaveshtava, ali ipak ce doci makar do Beograda jer su kupili avionske karte i ne mogu da ih vrate, pa mole organizatore Legacy festivala ako mogu da ih ubace da tamo besplatno odsviraju koju pesmu jer ce inache provesti 4 dana bezveze u Beogradu. Hanoi rocks su izbrisali sa svog sajta datum za nastup na Adria rock festu jer ne znaju da li ce se taj festival odrzati. Animals nece doci- otkazali su nastup, a organizatori kazu da ce morati da odloze festival za 27.,28. i 29. jun jer ljudi iz elektrodistribucije nece moci do 29. maja da postave neka dva prikljuchka za binu tamo gde ona treba da bude! Sad se najavljuje neka konferencija za shtampu za petak pa cemo videti shta ce onda novo da bude- verovatno otkaz festivala?
 
Ak je tačno da su organizatori ovoga oni ljudi za koje mi je šapnuto da su... To je u startu zamišljeno kao krađa, jer takve ljude ne zanima ni grad, ni kultura, ni bilo šta slično tom. Jedino pare. Zato sam ih ja najurio na vreme.
 

Back
Top