Predrasude3

Predrasude s ovog foruma :
-forumashice su brkate i debele
-forumashima je 25 cm
-debeli ljudi su bezvredni
-samo jednom se ljubi
-svi stariji od 26 god su zavrshili sa zzivotom
-samo lepi ljudi su vredni ljubavi
- zzene smrde i ruzzne su kad se skinu
- zzene ne vole mushkarce vech samo KK
-zzene su sve qurve,koja kazze da nije LAZZE
-svi mushkarci su superiorni u odnosu na zzene
-silovanje je ok ako te zzena napali jer ima sise
-svi umetnici su sujetni
-svi umetnici su mushkarci
-zzene lakshe dobijaju posao jer imaju sise
- ruzzne ribe che se udati samo ako ih neko ozzeni iz sazzaljenja ili ako su bogate
-samo mushkarci imaju plemenita osechanja
-zzene ne zaradjuju
-ako raskinemo s nekim, treba da budemo povredjeni
- kad nekog ostavimo, taj neko propadne najstrashnije
-zzene ne prde
-sve plavushe su nafurane fukse
-sve plavushe koje lepo izgledaju sigurno zapravo nisu lepe
-zzene kad kazzu ne misle da
i josh hiljadu ih ima...
 
mushkarci vishe vole da yebu i vishe vole sex i stalno misle na sex..netachno! bila sam sa impotentnim, znam o chemu pricham..tako sam doshla do zakljuchka da ****** nemaju adekvatnu sexualnu zelju i ne mogu da zadovolje..
 
G-djce Pipi, imam ja jos neke,ako ste radi da ih saslusate. Elem, ovo sam jos cula: devojka je na forumu jer nema decka,jer da ima ..ebalo bi joj se za komp; bolje da vreme provodi u frizerskom salonu ;i najjadniju koju sam cula od dva debila na faksu(akademski gradjani!!!) da su to sve ili bar vecina paraplegicari u kolicima ili "neki gejevi". Cik nek neko nadmasi ovo!! Takvi verovatno misle da djavo cuci u kompu.
 
mushkarci vishe vole da yebu i vishe vole sex i stalno misle na sex..netachno! bila sam sa impotentnim, znam o chemu pricham..tako sam doshla do zakljuchka da ****** nemaju adekvatnu sexualnu zelju i ne mogu da zadovolje..

?? :lol: Pa ti prstis od predrasuda... :lol:
Pravi odgovor ti je:
Negde muskarac vise voli sex negde devojka negde jednako...
Sa kim si se ti druzila crna... :lol:
Ovu zadnju recenicu ti nisam skapirao...
 
Razrada teme:
E sad se postavlja pitanje koliko neki tako losi slucajevi mogu da imaju uticaj na stvaranje predrasuda... i koliko neke predrasude ostavljaju posledice u ljudskom mozgu... I koliko nekom treba vremena da izleci svoje predrasude i da li je to uopste moguce...
 
Tema je bash dobra...toliko predrasuda ima a neke su takve da ti padne vilica i pomislish da je nemoguche da to neko misli ozbiljno....
Bila je aktuelna i ona:
Lepe zzene su glupe
Pametne su ruzzne
lepe zzene nemaju druge kvalitete tako da ako su uspeshne to je zahvaljujuchi lepoti

dalje:
Siromashni mushkarci su dobri *ebachi
bogati tipovi smrde,mali im je i s njim nishta ne mogu,seljachine su a dobre cice imaju samo zbog love

Siromashni mushkarci su zlostavljani od svojih zzena
Bogati mushkarci ne mogu imati zzenu koja ih voli,vech samo neku qqq

zzene koje nemaju mushkarca su frustrirane
mushkarci koji nemaju bar jrdnu devojku su luzeri
Svi forumashi su tu samo da bi nashli nekog za seks
 

Back
Top