МОЈИМ ДЕВОЈКАМА

Sanovnik

Buduća legenda
Poruka
36.088
Поставио сам овокав блог

Драге девојке, долази пролеће.
Ускоро ће младићи да изађу из својих јазбина , интернет форума , из својих кладионица, клубова, затворених друштава, кафића, из својих чаша и флаша , на улицу. Виде ће вас. И онда ће да се, као кроз маглу присете свега онога о чему сте ви маштале целе зиме.

Не заборавите. Не постоји креон, кармин, руменило, маскара, који ће истаћи вашу лепоту онако добро, као што то може да уради ружњикава другарица .
Дружите се са ружним другарицама, успех је брз и загарантован.
Уз ружну другарицу , и изгледаћете лепше не само другима , него и себи.
Овај феномен се дешавва услед тортуре људских вида над другим чулима, и несавршености природе мушкараца.

За девојке, које ће постати супруге и мајке.
Не дозволите да ваши млади мужеви присуствују порођајима. При порођају је све откривено. Оставите мало мистерије за себе, и будите тајновите и мистериозне за своје мужеве, бар на почетку, првих 20 година. Жена без тајне ( ма колико лепа била), је као село без цркве, или као храна без соли.

Облачите се саме. Према свом карактеру, природи, фигури. Не дозволите да вам укус креира неки турски,или италијански велетрговац, или, не дај Боже, шеф смене из неке кинеске фабрике.
Не заборавите, да жене од укуса, никад не изгледају бедно, ма како финансиски стојале .
 
Не заборавите. Не постоји креон, кармин, руменило, маскара, који ће истаћи вашу лепоту онако добро, као што то може да уради ружњикава другарица .
Дружите се са ружним другарицама, успех је брз и загарантован.
Уз ружну другарицу , и изгледаћете лепше не само другима , него и себи.

Ja se ozbiljno nadam da je ovo neka bolesna shala:-|
 
Не заборавите. Не постоји креон, кармин, руменило, маскара, који ће истаћи вашу лепоту онако добро, као што то може да уради ружњикава другарица .
Дружите се са ружним другарицама, успех је брз и загарантован.
Уз ружну другарицу , и изгледаћете лепше не само другима , него и себи.
Овај феномен се дешавва услед тортуре људских вида над другим чулима, и несавршености природе мушкараца.

:lol::lol::lol:
 
Поставио сам овокав блог

Драге девојке, долази пролеће.
Ускоро ће младићи да изађу из својих јазбина , интернет форума , из својих кладионица, клубова, затворених друштава, кафића, из својих чаша и флаша , на улицу. Виде ће вас. И онда ће да се, као кроз маглу присете свега онога о чему сте ви маштале целе зиме.

Не заборавите. Не постоји креон, кармин, руменило, маскара, који ће истаћи вашу лепоту онако добро, као што то може да уради ружњикава другарица .
Дружите се са ружним другарицама, успех је брз и загарантован.
Уз ружну другарицу , и изгледаћете лепше не само другима , него и себи.
Овај феномен се дешавва услед тортуре људских вида над другим чулима, и несавршености природе мушкараца.

За девојке, које ће постати супруге и мајке.
Не дозволите да ваши млади мужеви присуствују порођајима. При порођају је све откривено. Оставите мало мистерије за себе, и будите тајновите и мистериозне за своје мужеве, бар на почетку, првих 20 година. Жена без тајне ( ма колико лепа била), је као село без цркве, или као храна без соли.

Облачите се саме. Према свом карактеру, природи, фигури. Не дозволите да вам укус креира неки турски,или италијански велетрговац, или, не дај Боже, шеф смене из неке кинеске фабрике.
Не заборавите, да жене од укуса, никад не изгледају бедно, ма како финансиски стојале .

Pa i ruzna drugarica zeli muskarca...zeli ljubav...zeli sex.....
 
Нико за себе не мисли да је ружан. У тој симбиози нико није повређен.
Постоје женски часописи за разне циљане групе жена . На жалост мало се пише за паметне жене.
У суштини, ја се њима и обраћам .
Глупи мушкарци.... колко оћеш....свакодневица
Глупа жена ... увреда.
Волим жене. МНОООГО , искрено, постојано, константно, без задршке.
А женски часописи
5 корака до савршене линије
10 корака до брака
раскид у три корака
Витамин Ц је здрав ( ма није ваљда)
роман у наставцима
Тужна прича о богатим успешним женама који су несрећне , али самосвесне.
Исповест девојке са вирусом Коксаки.
Готово Срамно. Само сам једном у животу отворио женске новине. На свакој следећој страни се можете уверити, колико вас главни уредник подцењује, ма ког пола био.
 
nije tačno
pročitaj začetak mog časopisa na mom blogu
on je posvećen isključivo pametnim i modernim cicama
gotovo je toliko inspirativan kao i ovaj tvoj tekstić

Сетио сам се сад . Има један добар . Зова се ОМЕН. Уређују га Жене.
Ево прочитао сам
Ти си ратница. Борац. Јако си речита , ерудитивна, сигурно интелигентна, а има ту и шарма. Јако ми је жао што стојимо на опречним стајалиштима.
 
ma ja se zajebavam, opet.

Има само још један знак питања. А верујем да је то најважније. то је она прва жртва лажне еманципације жена . Женственост.
Ако си то сачувала, онда си савршена.
То што си полемична, сматрам комадићем шарма
 

Back
Top