Racunar se sam restartuje!

Nexilion

Zainteresovan član
Poruka
204
Racunar mi se sam restartuje. Ja slusam muziku u Winampu, on se restartuje. Gledam film, opet isto.
Zamenio sam mu hard disk, posto su rekli da je to ali ono nije. Radio je 2 meseca i sada opet poceo. Ne znam sta da mu radim. Cackao po netu i naisao na informacije da to moze biti manje vise svaki deo (od napajanja, ram memorije, video kartice...). Kako da resim problem (a da ga ne nosim opet u servis, odrase me vec!)?
Imate li neke programe za testiranje RAM, HDD, i ostalih uredjaja? Hitno!
 
Imam ja ! Moguce da ti graficka karta nije ok! Kada bi dao konfiguraciju racunara mogao bih da ti preciznije kazem! probaj da instaliras stariji driver za graficku! U principu mogao bi da bude svaki deo! Ako nista ne uradis pisi! Imam programe za testiranje svih delova! ipak bilo bi dobro da das konfiguraciju mozda je neki prost kvar!! Pozdrav
 
pa rekao je da je menjao hdd..meni smrdi na pregrejavanje...posto je opet krenulo toploije vreme pa je vrlo moguce..u ostalom nek prvo uradi mem test, pa nek otvori kuciste davidi jel se sve vrti...ako nije nista od toga idemo dalje..:)
 

Back
Top