Љубави моја... бивша... хвала ти!

Meda Božanin

Ističe se
Poruka
2.440
Љубави моја... бивша... хвала ти!
Хвала ти што си бивша!
Што ниси садашња!

Сретнеш некадашњу љубав... жену/мушкарца свог живота али неколико година касније и пожелиш-помислиш да кажеш им: Хвала што си БИВША а не садашња!

Jer tek sada vidis da je leptir metastazirao u gusenicu... a trebalo je obrnuto da se desi...

Jebatiovajživot... na svako ćoše neko iznenađenje!
 
he,he nekako mi to zvuci pobednicki.Ja bih volela da osetim jednom tako nesto lepo....pogledas nekoga koga si mozda nekada voleo,mozda te je taj neko povredio i izneverio,i shvatis da je to zapravo dobro sto je tako bilo,jer da je bilo drugacije,ti bi bila na gubitku.....
Ja kada sretnem moju bivsu ljubav,uvek pomislim kako je lep i sladak.
I drago mi je sto je bio moj.
I kada pocne onako slatko da mi prica kako bi on opet bio moj,ja odmahnem glavom.
Ipak mi je trunka razuma u glavi ostala....
 
Ja sam vrlo ponosna na svoje bivše ljubavi.:)
Sa njima sam sazrevala i učila da volim - istim intenzitetom ali na različite načine.
Pa te bivše ljubavi su deo naših ličnosti, Medo! :D
(Konačno, možda se dotična (dotični) pretvorio(la) u leptira a mi to ne vidimo... ili možda nikad nije ni bila na putu da postane leptir.... Zavisi od toga kakvim očima je gledamo.;))
 
Svi bivsi su mi ok i sa ove distance.. One koje sam volela ce mi uvek biti leptiri, tada sam ih tako dozivljavala i ostace mi ta svest o njima, a neki su bili i ostali gusenice, ali sada iz ovog aspekta tek to vidim. U svakom slucaju, hvala im sto su bili i postojali u mom zivotu. Naucila sam uz njih neke vazne zivotne lekcije, neki su bili dobri primeri za 'da, svakako' a neki za 'ne, nikako'. Obe kategorije su mi puno znacile, i uvek ih se secam po lepom...Trudim se...
 
Љубави моја... бивша... хвала ти!
Хвала ти што си бивша!
Што ниси садашња!

Сретнеш некадашњу љубав... жену/мушкарца свог живота али неколико година касније и пожелиш-помислиш да кажеш им: Хвала што си БИВША а не садашња!

Jer tek sada vidis da je leptir metastazirao u gusenicu... a trebalo je obrnuto da se desi...

Jebatiovajživot... na svako ćoše neko iznenađenje!

Ne stidim se bivsih...zar si toliko otisao daleko da zaboravis da si ih voleo u jednom trenu ovog skromnog zivota..Sa poslednjim udarom srca..sa poslednjim udahom vazduha....Cak ni tada necu zaboraviti...jer da zaboravim,nemam razloga ni da umrem
 
Svi bivsi su mi ok i sa ove distance.. One koje sam volela ce mi uvek biti leptiri, tada sam ih tako dozivljavala i ostace mi ta svest o njima, a neki su bili i ostali gusenice, ali sada iz ovog aspekta tek to vidim. U svakom slucaju, hvala im sto su bili i postojali u mom zivotu. Naucila sam uz njih neke vazne zivotne lekcije, neki su bili dobri primeri za 'da, svakako' a neki za 'ne, nikako'. Obe kategorije su mi puno znacile, i uvek ih se secam po lepom...Trudim se...
I agree!

Pa i ne moram da se trudim da pisem. Uvek neko kaze sta mislim.;)
 
Ma bzvz je uopste nesto preterano i razmisljati o bivsima... E kad bi svi samo o bivsima razmisljali... malo bi im glava bila prebukirana... Treba razmisljati o buducima... Zatvoriti staru knjigu i cistog mozga i cistog srca krenuti u neku novu pricu... mozda bolju i lepsu... Ako previse mislite na bivse nece da vam valja rabota... Mada ako neko ima potrebu da o tome poprica, da izbaci taj emotivni naboj iz sebe... nije zgoreg saslusati... pa zavrsiti sa tim... ;)
 
moje se nisu degradirale....kaki vam je to izraz...jeste..sa mnom su bile najbolje na svetu...a bez mene...moolj i dno.....ostala si uvijek ista...sam šo ja više ništa ne osećam.....samo se desilo da ja više ništa ne osećam...al one su sooper i dalje..

Kako moze neka da bude ista negde u srednjoj skoli i nekih surnajst godina kasnije... :lol: Ni fizika ista a tek mozak... ko da je izvrsena transplantacija... :lol: Mada ajd treba gajiti lepe uspomene... kao...
 
hajlender...e viš..u tom baš periodu...sa razmakom od baš tolio godina...mož da boode samo još lepša....objaktivno..niko nije poroooženo kad izađe id pooberteta...znam ja na ša vi ciljate...kao...vi raskinooli...pa je onda sreli...ona 90kg žive vage....jedno dete goora u kolicima...droogo briše sline o njen rookav.....e...gledaj..objektivno...ti mož da kažeš sebi...e fala svecima šo nisam sa njom...al.ozbiljan...zreo mooškarac...poštovaće i taj prirodni prelaz od devojčice...ka ženi, majci.....

mislim....ne dešava se....nego smo mi ljoodi soojetni.....šo je naše...pa nije...mora da je propalo bez nas.... ( :

bez obzira da li smo baš mi raskinooli..nea veze...
 
Љубави моја... бивша... хвала ти!
Хвала ти што си бивша!
Што ниси садашња!

Сретнеш некадашњу љубав... жену/мушкарца свог живота али неколико година касније и пожелиш-помислиш да кажеш им: Хвала што си БИВША а не садашња!

Jer tek sada vidis da je leptir metastazirao u gusenicu... a trebalo je obrnuto da se desi...

Jebatiovajživot... na svako ćoše neko iznenađenje!

to je sve zato sto nije ostala s tobom, inace ne bi tako propala. neka je majku mu, zasluzila je.
 

Back
Top