Radikalski skandal...
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 55

Tema: Radikalski skandal...

gost 67981 nije na forumu
    ...Men should never marry their muse. It ruins the illusion.
    Veoma poznat gost 67981 (avatar)
    Učlanjen
    06.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Radikalski skandal...

U chetvrtak, otkazana Live emisija na RTV Vojvodina...Razlog - gost - gradonachelnik Novog Sada Maja Gojkovic...

Telefonskim pozivom, Igor Mirovic predsednik GO Radikalne stranke u N.Sad-u i direktor Zavoda za Izgradnju grada N.Sad-a, ucenio "neke" ljude na TV Vojvodina, da nece odobriti lokaciju za izgradnju nove zgrade TV Vojvodina ako se gradonachelnici Maji Gojkovic dozvoli da gostuje u emisiji "Iz prve ruke"...Live emisija je otkazana ..."zbog tehnichkih smetnji"...

Vishe o ovome gledacemo sutra kod Olje Beckovic...ako se "ne dese" josh neki pozivi u medjuvremenu...

Iskusan Maksim 3 (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    muški
    Srce Srbije-Sumadija-Kragujevac-idemo na izvor,da se napijemo vode
    Reputaciona moć
    88

Podrazumevano Re: Radikalski skandal...

Nije valjda da je SRS-KPJ takva,ja sve mislio da su oni dobri decki i da takve majka neradja ,kada ono ispade oni teske komunjare nesto kao i njihov stvoritelj S.Milosevic.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio El Muerte II Pogledaj poruku
    U chetvrtak, otkazana Live emisija na RTV Vojvodina...Razlog - gost - gradonachelnik Novog Sada Maja Gojkovic...

Telefonskim pozivom, Igor Mirovic predsednik GO Radikalne stranke u N.Sad-u i direktor Zavoda za Izgradnju grada N.Sad-a, ucenio "neke" ljude na TV Vojvodina, da nece odobriti lokaciju za izgradnju nove zgrade TV Vojvodina ako se gradonachelnici Maji Gojkovic dozvoli da gostuje u emisiji "Iz prve ruke"...Live emisija je otkazana ..."zbog tehnichkih smetnji"...

Vishe o ovome gledacemo sutra kod Olje Beckovic...ako se "ne dese" josh neki pozivi u medjuvremenu...
    Ovo je gnusna LAŽ, propaganda... podmetačina... a liči mi da je došla iz kuhinje onog napuderisanog Bebe Popovića...

Buduća legenda Psihologue (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    410

Provereno da nema laži...

Aktivan član orion77 (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Radikali su najvece zlo ove zemlje.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio orion77 Pogledaj poruku
    Sta su onda takvi kao ti?

Ističe se
    Učlanjen
    12.12.2007.
    Tekstova u blogu
    16
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio El Muerte II Pogledaj poruku

А што скандал?
    Не контам наслов...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Ma krenula predizborna propaganda, dobili nalog iz americke ambasade da napadnu radikale...

Aktivan član Ved_Ran (avatar)
    Učlanjen
    28.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Ova vest je 128% istinita... evo svi verujemo ... keve mi nevenke

Ističe se
    Učlanjen
    12.12.2007.
    Tekstova u blogu
    16
    Reputaciona moć
    0

Шта неће све да смлате...џаба НАТО фуријо.....СРС РУЛЛ

Aktivan član Ved_Ran (avatar)
    Učlanjen
    28.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio orion77 Pogledaj poruku
    Gresis sinak, ovaj silno gresis sinko.

Najvece zlo su izdajnici... uvek bili u svakom drustvu i narodu i uvek ce i biti

Iskusan alergicna (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2006.
    Pol
    ženski
    Austrobugarska(hahaha)trenutno u HOLANDIJI
    Reputaciona moć
    109

Citat Original postavio BB5 Pogledaj poruku
    Sta su onda takvi kao ti?

Ma krenula predizborna propaganda, dobili nalog iz americke ambasade da napadnu radikale...
    joj, ajde kazi da se shalish

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

E sta sve necu da procitam ovde.... nema veze sto demokrate pokradose i narod i drzavnu kasu, rasprodase sve fabrike koje su nesto vredele... daj da dignemo frku sto je neka tamo emisija otkazana... oj Srbijo mati

nesha t. nije na forumu
    vam kaže da budete dobri prema ljudima koji vas okružuju, na netu, a i u životu
    Veoma poznat nesha t. (avatar)
    Učlanjen
    07.06.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Ved_Ran Pogledaj poruku
    Gresis sinak, ovaj silno gresis sinko.

Najvece zlo su izdajnici... uvek bili u svakom drustvu i narodu i uvek ce i biti
    Rat je prošao, devedesete takođe, nisi primetio?
    Ovo je gnusna LAŽ, propaganda... podmetačina... a liči mi da je došla iz kuhinje onog napuderisanog Bebe Popovića...
    A šta je istina?

Domaćin
    Učlanjen
    10.03.2008.
    El sueno, la realidad, la luz, la oscuridad
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Treća Pogledaj poruku
    A ko će biti gost kod Bećkovićeve sutra?
    Ja! Sad me zvala Olja! Gostujemo Monika Beluci i JA. Iskljucivo o evro integracijama cemo raspravljati.

Aktivan član
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

E sta sve necu da procitam ovde.... nema veze sto demokrate pokradose i narod i drzavnu kasu, rasprodase sve fabrike koje su nesto vredele... daj da dignemo frku sto je neka tamo emisija otkazana... oj Srbijo mati
    To ti javio tvoj vucic???pa taj bre pojma nema sta laze vise...napadao pokojnog gradonacelnika za stan neki prvo kaze ukraliste i preveli na ujaka a posle kada je saznao da nema ujaka on kaze na tecu...ma dajte ljudi okanite se radikalske demagogije!!Ceo svet ide napred a mi unazad!

Ističe se
    Učlanjen
    12.12.2007.
    Tekstova u blogu
    16
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Torrente-Bgd Pogledaj poruku
    Ja! Sad me zvala Olja! Gostujemo Monika Beluci i JA. Iskljucivo o evro integracijama cemo raspravljati.
    Ех где сада у посту Монику доведе, када сам јој причао пре да је зове..пих...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio bokili84 Pogledaj poruku
    To ti javio tvoj vucic???pa taj bre pojma nema sta laze vise...napadao pokojnog gradonacelnika za stan neki prvo kaze ukraliste i preveli na ujaka a posle kada je saznao da nema ujaka on kaze na tecu...ma dajte ljudi okanite se radikalske demagogije!!Ceo svet ide napred a mi unazad!
    Pa o tome ti i pricam.... nije bitno sto se dogodila KRADJA, bitno je da li je ujak ili teca...
    I nije tacno da svet ide napred, odakle ti to? Samo americka vojna industrija napreduje, stvaraju nove mashine za uterivanje demonkratije

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

demokrate koriste staru poznatu taktiku drste lopova

demokrate izgubile kosovo, izgubile crnu goru, stotine hiljada radnika isterali na ulice, u srbiji ljudi umiru od gladi, kompletna privreda rasprodana, spoljni dug preso 26 milijardi eura, ulje 145 dinara, hleb 40 dinar, mleko dugotrajno 80 , sve u svemu jad i katastrofa i oni mora okrenu pricu da bi sakrili svoje neuspehe lopovluke i poraze.

nema gorih gubitnika i lopova od demokrata! demokrati 2 ovce nacrtane da das da cuva obe bi ih izgubio!

Zainteresovan član gaggy924 (avatar)
    Učlanjen
    27.10.2007.
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio Waterfallz Pogledaj poruku
    demokrate koriste staru poznatu taktiku drste lopova

demokrate izgubile kosovo, izgubile crnu goru, stotine hiljada radnika isterali na ulice, u srbiji ljudi umiru od gladi, kompletna privreda rasprodana, spoljni dug preso 26 milijardi eura, ulje 145 dinara, hleb 40 dinar, mleko dugotrajno 80 , sve u svemu jad i katastrofa i oni mora okrenu pricu da bi sakrili svoje neuspehe lopovluke i poraze.

nema gorih gubitnika i lopova od demokrata! demokrati 2 ovce nacrtane da das da cuva obe bi ih izgubio!
    Teritorije su izgubili radikali sa socijalistima u koaliciji a ne demokrate. Čista zamena teza.
    A najbolja je ona radikalska parola(što se zejtina i hleba tiče) : JESTE DA NIJE IMALO, ALI JE BILO JEFTINO.

Primećen član Deratizator (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Citat Original postavio gaggy924 Pogledaj poruku
    Teritorije su izgubili radikali sa socijalistima u koaliciji a ne demokrate. Čista zamena teza.
    A najbolja je ona radikalska parola(što se zejtina i hleba tiče) : JESTE DA NIJE IMALO, ALI JE BILO JEFTINO.
    Radikali? He he he ,,, pa to je sve ista klika ... Samo sto se jedni zovu ovako a drugi onako. A sta su "demokrate" nego "bivsi" komunisti? Isto njesra.

Učlanjen
    27.10.2007.
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio Deratizator Pogledaj poruku
    Radikali? He he he ,,, pa to je sve ista klika ... Samo sto se jedni zovu ovako a drugi onako. A sta su "demokrate" nego "bivsi" komunisti? Isto njesra.
    Ma ne branim ja demokrate, nego su radikali najveće zlo za Srbiju. Treba ova država bez obzira kolika je (dok ne bude još manja) da uđe u EU radi našeg potomstva, pošto je za nas neke već kasno. Zato treba prestati sa teranjem inata celom svetu.

Primećen član Deratizator (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Ulaskom u EUSSR imaces masovnu emigraciju iz treceg sveta. Koliko ce to odgovarati potomstvu to je vec drugo pitanje ..
    U EU se ne zivi olako vec duze vrema, ja stvarno ne znam sta ljudi ocekuju od toga. Samo jedna stvar (posto zivim na zapadu evo vec skoro 15 godina) ... Radices ko stoka za stranog gazdu i to je to. Prosla su ta vremena kad je na zapadu bilo lepo i lako. Kako se sve vise radi sve manje se ima.
    Znam puno ljudi koji nedeljno nabiju i do 80 sati ... To je zivot psa a ne coveka, ma nije ni psa , to je jos za bar jedan nivo nize.

Učlanjen
    27.10.2007.
    Reputaciona moć
    41

Ulaskom u EUSSR imaces masovnu emigraciju iz treceg sveta. Koliko ce to odgovarati potomstvu to je vec drugo pitanje ..
    U EU se ne zivi olako vec duze vrema, ja stvarno ne znam sta ljudi ocekuju od toga. Samo jedna stvar (posto zivim na zapadu evo vec skoro 15 godina) ... Radices ko stoka za stranog gazdu i to je to. Prosla su ta vremena kad je na zapadu bilo lepo i lako. Kako se sve vise radi sve manje se ima.
    Znam puno ljudi koji nedeljno nabiju i do 80 sati ... To je zivot psa a ne coveka, ma nije ni psa , to je jos za bar jedan nivo nize.
    Zašto dozvoljavaš da te ogavni strani gazda izrabljuje, dođi ovde, ovde će te izrabljivati mili domaći tajkun.
    Poslednji put ažurirao/la gaggy924 : 23.03.2008. u 08:25

Domaćin Tex707 (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ja znam (doduse ne mnogo, ali su iz moje struke) ljude koji nabiju 35-37 sati nedeljno, a sat im se placa 50-60€...jedino je u Engleskoj malo losije, tamo je 27-28 LSTG...za isti posao ja ovde jedva zaradim 2€ na sat...bas mi ih je zao sto se tako zlopate u gnusnoj EU.

Slične teme

1. Radikalski bes
    Autor svetolik trpkovic u forumu Politika
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 14.05.2007., 21:16
  2. Radikalski divljaci
    Autor Eraserhead u forumu Politika
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 30.11.2006., 20:10
  3. Radikalski divljaci
    Autor Fincher u forumu Politika
    Odgovora: 47