KAKO JEDNA SKORPIJA DA OSVOJI BIKA?
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: KAKO JEDNA SKORPIJA DA OSVOJI BIKA?

sko
    Guest

Podrazumevano KAKO JEDNA SKORPIJA DA OSVOJI BIKA?

Da li su svi bikovi sante leda ili su to samo skorpije pretemperamentne za njih?

Ističe se
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

oboje su panjevi...koji temperament...

Obećava
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Re: KAKO JEDNA SKORPIJA DA OSVOJI BIKA?

Citat Original postavio sko
    Da li su svi bikovi sante leda ili su to samo skorpije pretemperamentne za njih?
    Nemas potrebe da se trudis mnogo, jer iako mozda taj bik i ne pokazuje sta oseca (ili pokazuje), ali veruj da kada su u pitanju veze izmedju bika i skorpije, tu je sve stvar strasti (naravno na pocetku)... veruj da sigurno i ti njega/nju privlacis.
    Prepusti se svojim skorpionskim umecem zavodjenja i videces ishod svega. Ako naravno postoji neki fluid medju vama, a mislim da ti to mozes da uocis.

Srecno i javi sta je bilo.

Početnik
    Učlanjen
    15.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Margott
    E ova me sve vishe nervira... Ako si skorpija koji ce ti bik :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    12.02.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Pa pravo da ti kazem, ta veza je jako teska. Naravno, po Bika. Pricam iz iskustva. Bikovi ne vole toliku misticnost, skrivanje... A nisu oni panjevi niti sante leda, samo vole malo da blefiraju prave se nezainteresovani... Ali s obizrom da su oboje jako strastveni, upotrebi sarm, malo zaodljivosti nece skoditi.

Poznat
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Podrazumevano

Citat Original postavio Mala Mo
    Pa pravo da ti kazem, ta veza je jako teska. Naravno, po Bika. Pricam iz iskustva. Bikovi ne vole toliku misticnost, skrivanje... A nisu oni panjevi niti sante leda, samo vole malo da blefiraju prave se nezainteresovani... Ali s obizrom da su oboje jako strastveni, upotrebi sarm, malo zaodljivosti nece skoditi.
    Ma nema sansi da uspe veza izmedju bika i skorpije... kao prijatelji super se slazemo sa njima, moj najbolji drugar je skorpija... ali sa skorpijom se nikada ne bih spandjao... hvala lepo, dajte vi meni ipak jednog rakica ili bikonju... skorpije prepustam tvrdokozcima...

Ističe se
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

Citat Original postavio charon
    pa kad jeste...bik je sirovinchina a shkorpija glupa ko da ne kazem shta i ne vidi dalje od nosa,uz to oboje sujetni,i lepo im....

sko
    Guest

Podrazumevano

pa kad jeste...bik je sirovinchina a shkorpija glupa ko da ne kazem shta i ne vidi dalje od nosa,uz to oboje sujetni,i lepo im....
    Ej bre,pa ne mozes da generalizujes bas toliko skorpije da su sve glupe...a to si u pravu da je bik sirovinchina...

Poznat
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Podrazumevano

A sta si ti majke ti?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    12.02.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Skorpije i Bikovi su zaista super frendovi.Moja najbolja drugarica je Skorpija, i super se slazemo. Kazu da je sex izmedju ova dva znaka najbolji. Pa ko oce, neka proba, ne sumnjam da nije prava vatra 8)
    A ostalo... uh, tesko tesko!

Ističe se
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

Citat Original postavio Steffan
    A sta si ti majke ti?
    hah...mrzi me da se ponavljam...ako te bash interesuje potrazi po postovima...par puta sam rekla...a shto se shkorpija tiche...znachi prave zenice...glupe i sujetne...uzasi promiskuiteta..

Početnik
    Učlanjen
    15.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Skorpija glupa... To sto govoris uopste nema smisla...

snezanaaaa
    Guest

Da li su svi bikovi sante leda ili su t samo skorpije pretemperamentne za njih?
    o JA SAM SKORPIJA MUZ MI JE BIK I IMAMO S A V R S E N B R A K. Ali,savrsen bez preterivanja.

Marijasco
    Guest

Podrazumevano

Ja sam skorpija(u pravom smislu te reci,jer mi je skorpija prevalentna uzimajuci u obzir celu natalnu kartu) a decko mi je bik i odlicno se slazemo.Seks je fantastican.Malo pogledajte svoju natalnu kartu i vidite u kom znaku imate najvise planeta i kako su aspektovane,pa cete mozda doci i do zakljucka da je uticaj nekog drugog znaka veci od uticaja znaka u kome ste rodjeni.Bikovi i skorpije se po definiciji privlace.
    Margott...Nevidjeno si glupa,isfrustrirana i nepismena.Izuzetno retko kritikujem druge ljude,ali ti si stvarno rupa bez dna.Smesno je kada neko ko je nepismen govori o gluposti drugih ljudi.

Aktivan član mandrak-21 (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

to je najidealnija kombinacija u horoskopu.Samo napred,osvojices ga vrlo lako bikovi su ouzudni nadji mu momenat i tvoj je.P.S skorpije mogu biti ljubomorne i posesivne(nadam se da to nije slucaj sa tobom)a bikovi hedonisti ako je takav a i ti(ljubomorna) bezi na vreme

Obećava
    Učlanjen
    28.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

[quote="Marijasco"]Ja sam skorpija(u pravom smislu te reci,jer mi je skorpija prevalentna uzimajuci u obzir celu natalnu kartu) a decko mi je bik i odlicno se slazemo.Seks je fantastican.Malo pogledajte svoju natalnu kartu i vidite u kom znaku imate najvise planeta i kako su aspektovane,pa cete mozda doci i do zakljucka da je uticaj nekog drugog znaka veci od uticaja znaka u kome ste rodjeni.Bikovi i skorpije se po definiciji privlace.
    quote]

Slažem se sa tobom!Ne znam zašto svi hvale svoj znak da je najbolji, a za ostale znakove gledaju da napišu što lošije stvari.Svaki znak ima svoje dobre i loše strane.Bik je dobar znak, ako ne jedan od najboljih .Majski znak-znak budjenja i proleća(da se razmemo, nisam ni znak ni podznak bik).
    Škorpija i bik se slažu, naočito u seksu.Naravno zavisi od ostalih planeta.Možda ta žkorpija ima mnogo planeta na primer u raku, pa da ima više osobina tog znaka, nego škorpije i obrnuto.

Početnik
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ja sam skorpija.Moj decko je bik.3 godine smo u vezi.Svi znaju da se ta dva znaka slazu savrseno,pogotovo sexualno.Nema vece zavodnice od skorpije,ona moze svakoga da zavede pa cak i hladnokrvnog bika.SAVRSEN SPOJ1!!!!!!!Svako ko se imalo razume u astrologiju to dobro zna !!!
    Skorpije jesu kao tempirana bomba,ali jako,magicna.... :wink:

Početnik
    Učlanjen
    08.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Kako skorpija da osvoji Bika...

.... ma bik je osvojen cim se skorpija pojavi, ljudi sta vam je? govorim iz iskustva 100%

Gosca
    Guest

Podrazumevano

Dobro ljudi, mene zanima (posto svi pisu o kombinaciji M-bik a Z-skorpija)da li je razlicita situacija kad je zensko bik a musko skorpija...?Ako mozete nesto o tome da napisete...bolje se razumete od mene...

Slične teme

1. KAKO ZAVESTI MUSKOG BIKA?!?!
    Autor HELLGIRL u forumu Astrologija
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 27.07.2005., 19:21

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •