Roditelji i decko

E ovako moji su malo staromodni, malo vise..... Meni se svidja jedan rocker ( svira u bendu, ima pirsing, pije) a ja ne znam kako da njima stavim do znanja da se nece oni zabavljati s njim nego ja............ plz pomozite

Moras da ga upoznas sa roditeljima,da ne bi mislili da radis neke lose stvari, i jos njima iza ledja.Nek vide da ti on puno znaci,i da je normalan.Najbitnije je da imaju poverenja u tebe.

Da znas,i ja imam slican problem.Moji niisu bas staromodni,ali to sto moj decko pusi i jos slusa metal, e to je za njih pravi uzas.:roll::neutral:
Naravno,necu odustati od njega zbog njhovog misljenja.

To za pikslu i ljubljenje zavisi i od toga da li ti sam(a) pusis.Meni nimalo ne smeta .
 
Ja sam imala veliki problem sa roditeljima zbog mog bivseg decka.
Nije im se dopadao,smatrali su da je bio pogresan izbor za mene,smetalo im je sto je stariji....donekle su i bili u pravu mozda,ali sada je to ne bitno.
Mislim da je najbolje da ti prvo roditeljima nesto ispricas o njemu.Pokusaj da ga predstavis na pozitivan nacin,stavi akcenat na to kako je on sasvim korektan prema tebi.Potrudi se da budes ok prema roditeljima,da ispunjavas svoje obaveze,suzdrzis se da realizujes neke ideje kojih se oni groze.Ovo ti govorim,zato sto ako im se ne svidi neki tvoj postupak oni ce to pripisati tvom novom decku,bice ono:''on lose utice na nju...",itd.
Zatim ga upoznaj sa njima,upozori ga da su oni ljudi starog kova,ali nemoj ga terati da se folira.
 
jeli, kako to da maloletno dete u 4 sata ujutro kucka po forumu? (;
E ovako moji su malo staromodni, malo vise..... Meni se svidja jedan rocker ( svira u bendu, ima pirsing, pije) a ja ne znam kako da njima stavim do znanja da se nece oni zabavljati s njim nego ja............ plz pomozite
dobro je da ne puši taj roker. (:
nego, počasti ćaleta lav pivom pred predstavljanje, ko je gledao reklamu "nekad moraš stvarno biti jak", jasno mu je.

ma samo opušteno, kažeš imam dečka, idem s dečkom, neka se i uzbude ako treba, nemoj se bojati toga. to će rešiti problem, možda lako, možda teško, al će rešiti nekako. ćutanje i skrivanje neće rešiti ništa.
 
Kao shto je Keep rekao, reci im, mozda ce malo shizeti, al naviknuce se... ja sa mojima nikad nisam imala neki problem oko momaka, uvek sam mogla opushteno da im kazem sa kime sam i da dovedem dechka kuci, al ako vec treba da ih nagovorim na neshto shto im mozda predstavlja problem uvek pali ona pricha: "Medju nama postoji poverenje, ne zelim da vas lazem, da kazem da idem sa drugaricama a da odem negde drugde sa nekim drugim, mislim da vi imate dovoljno razumevanja da shvatite da je to sasvim normalno za moje godine, mi imamo dovoljno zreo odnos i ne treba to da kvarimo zabranama, lazima itd, zelim da mi verujete i da odrzimo taj odnos, zato sam osetila da mogu da vam kazem da imam dechka/cu spavati kod druga/ idem sa drushtvom u vikendicu..."

To kod mojih uvek pali :) tj ranije je palilo, sad bash i nemam potrebu jer mi uglavnom nishta ne zabranjuju
 

Back
Top