Loznicki kafici

Poruka
83
Smoriste bre ljudi sa slikama grada, pisite o necemu drugom.....
E ovako kafic koji ja najvise gotivim je Intermeco ( kafic je ustvari most), ima da se jede sladoled, pica i palacinke, a uvek ima neki sladak decko za upoznavanje :)
Gta je po meni sranje ( a dosta njih ga hvale), najobicniji kafic...
Tajms su zatvorili, a to je bio najbolji kafic po meni... Tu sam stalno blejala sa caletom i redovno sam dobijala besplatno pice od gazde ( tatin prijatelj)
Mustang su koliko sam cula zatvorili, nazalost...
Sirano je takodje jedan od boljih kafica, skroz je sredjen u nekom starom fazonu, drvo, velike gvozdene kvake i ta sranja
Fokus vise ne radi, a u njemu sam prakticno odrasla, posto ga je drzao moj cale... Tu su se okupljalu najveci likovi iz grada
Holivud je diskoteka blizu moje stare kuce ali nisam isla sto godina... Posto cujem da su tamo sve neke kur.. a i stalno su neke tuce.....
U urbanu sam bila par puta, ali sam jos mala :( da bih isla tamo,... Tu vise dolaze ovi preko 20 god


To bi bilo od mene, Loznicani pisite...
 
Mustang?! Eee kad je to bilo!
Ne treba zaboraviti In. Petkom su karaoke, doduse malo kasnije oko 1h ali ume da bude stvarno super ako ima ljudi. Svi se do tad ponapijaju pa pevaju :D
Sirano me stvarno smorio, tamo sam izlazila vise od godinu dana ali brate sve neki matorci...
Tu je i Lipa, ali tamo stvarno dugo nisam bila, lepse je leti.
Pisite Loznicani gde vi izlazite
 
Loznicani dodjite veceras u In ima promoccija Becks piva i karaoke kao i svakog petka. A ko pobedi na karaokama dobija mp4 player :D Mada, ne treba mi konkurencija :confused:
U svakom slucaju bice dobro zezanje
 
Po meni, GTA, Intermezzo, Lipa, Shangrilla su ok kafici, tu i najcesce izlazim na pice... a za diskoteke, sta znam, ne volim da izlazim u Seizmos (Hollywood), lepse mi je u Urbanu, mada i u starom Undergroundu nije lose (Woodoo sadasnji)
 
Ja mislim da nemas sada takvo mesto...sve je postalo urbano i fensi...nigde ne mozes s mirom da se zarakijas bree....cak ni u loznici...sad svi gledaju ko je sta obukao i ko je s kim izasao...nema vise fokusa i zatvaranja kafica...pa blejanja u njemu do ujutro...nema ni dziletovog kafica u banji...i tamo smo zatvarali u 2,pa nastavljali do zore...ehhh,gde nas nije sve bilo...i po stolovima a i ispod njih...nema vise toga...cak ni u loznici...otiso je svak ko valja...
 
Dakle,najbolje mesto gde da zasednem kad dođem u LO?

Maco?
pa lepo ti kacica kaze......zasedaj gde hoces.....meni prakticno svugde isto......
zato smo mi(ekipa).....u zadnje vreme poceli da pravimo skupove po kucama.....napijes se kao covek i niko nista ne kaze:mrgreen:
mrzim one fensere po gradu.....samo zagledaju kako si se obukao,ogovaraju i tako to.....
a recenica koju najvise mrzim da cujem "kako je to ruzno kad se devojka napije"......zato su kucni skupovi zakon.....odabrano drustvo.....pijanka do zore......ali samo kad se ima gde......kad nema gde da se skupimo mi odemo onda u Woodo ili do Edonisa (tamo nam peva drugarica)......:cool:
 

Back
Top