Susedna Hrvatska ProglaŠena NajaČom Silom Balkana

markoantonio

Početnik
Poruka
1
U komšiluku prevazišli sami sebe, po svetskim analizama Hrvatska je najuspešnija Balkanska država. Hrvatska je najbliža priključenju Evropi, ovih dana priključuje se "Severno Atlanski Pakt", dakle tvrdnje i anlize svetskih zvaničnika stoje. Šta vi mislite kako je susedna Hrvatska došla do stepena najsnažnije države regije u političkom, vojnom i ekonomskom smislu i dali je to dodro ili loše za Srbiju !?
__________________
SKANDINAVIZACIJA BALKANA KLJUČ JE USPEHA
 
SPerkovic_Putin_Mesic13.jpg


Pa pomagali im Vatikan, Nemačka, Amerika, Rusija...
 
Никако није дошла..само добар НАТО епп.
Војска им се распада..имају горе наоружање од нас..и + неки заливски синдром код њих...драговољци им се сваке недеље дигну у ваздух..ваљда прорадила савест због злочина које су починили над Србима
 
U komšiluku prevazišli sami sebe, po svetskim analizama Hrvatska je najuspešnija Balkanska država. Hrvatska je najbliža priključenju Evropi, ovih dana priključuje se "Severno Atlanski Pakt", dakle tvrdnje i anlize svetskih zvaničnika stoje. Šta vi mislite kako je susedna Hrvatska došla do stepena najsnažnije države regije u političkom, vojnom i ekonomskom smislu i dali je to dodro ili loše za Srbiju !?
__________________
SKANDINAVIZACIJA BALKANA KLJUČ JE USPEHA

A ti si ciji kloNJ?:mrgreen:
 
Никако није дошла..само добар НАТО епп.
Војска им се распада..имају горе наоружање од нас..и + неки заливски синдром код њих...драговољци им се сваке недеље дигну у ваздух..ваљда прорадила савест због злочина које су починили над Србима

To mene i najvise brine :neutral:tamo malo ,malo pa neki PTSP obolelili "branitelj " napravi neko sranje ozbiljnih razmera, a ovde iako je nasa vlast za vreme SPS tvrdila kako Srbija nije bila u ratu realnost je potpuno drugacija i ima hiljade i desetine hiljada ljudi koji su ni krivi ni duzni osetili pakao rata al opet nijedan PTSPovac da se pojavi.Barem javno da se pojavi i da je zvanicno evidentiran sto mi je izrazito sumnjivo,tj. sve ukazje da nasa drzava zataskava i krije takve slucajeve jer yebes mu mater posle toliko ratova i to uzaludnih i poraznih morao je neko da pukne psihicki da ga yebes .:-|
 
Tako што су напредовали, док смо ми таворили. А напредовали су, јер немају 5 колону.

Pa za početak imaju poštenije telekomunikaciono preduzeće.
Poništili gradjanima račune od virus-dialer-a.
Čak su blokirali te pozivne brojeve.

Naši znaju za to ali se prave majmuni dok ih EU ne opomene da dupliraju protok interneta ali su opet izvrdali da dupliraju upload.
 
To mene i najvise brine :neutral:tamo malo ,malo pa neki PTSP obolelili "branitelj " napravi neko sranje ozbiljnih razmera, a ovde iako je nasa vlast za vreme SPS tvrdila kako Srbija nije bila u ratu realnost je potpuno drugacija i ima hiljade i desetine hiljada ljudi koji su ni krivi ni duzni osetili pakao rata al opet nijedan PTSPovac da se pojavi.Barem javno da se pojavi i da je zvanicno evidentiran sto mi je izrazito sumnjivo,tj. sve ukazje da nasa drzava zataskava i krije takve slucajeve jer yebes mu mater posle toliko ratova i to uzaludnih i poraznih morao je neko da pukne psihicki da ga yebes .:-|
Тога код нас вероватно има, али у мањој мери..а и Божија Благодат Православне Цркве и исповес код исте лечи све..а не ПТСП
А то је више проблем злочина код хрвата...када се ратује по П.С нема проблема..али када се пале Српске куће по Далмацији и Крајини..све је могуће
 
U komšiluku prevazišli sami sebe, po svetskim analizama Hrvatska je najuspešnija Balkanska država. Hrvatska je najbliža priključenju Evropi, ovih dana priključuje se "Severno Atlanski Pakt", dakle tvrdnje i anlize svetskih zvaničnika stoje. Šta vi mislite kako je susedna Hrvatska došla do stepena najsnažnije države regije u političkom, vojnom i ekonomskom smislu i dali je to dodro ili loše za Srbiju !?
__________________
SKANDINAVIZACIJA BALKANA KLJUČ JE USPEHA
Политичка одлука.
 
Tako што су напредовали, док смо ми таворили. А напредовали су, јер немају 5 колону.


Имају...они су себи по нарави а и генски , пета колона...када немају Срба у близини наскачу једни на друге...јел'то беше тај птпс..?:rolleyes::lol:
 
U komšiluku prevazišli sami sebe, po svetskim analizama Hrvatska je najuspešnija Balkanska država. Hrvatska je najbliža priključenju Evropi, ovih dana priključuje se "Severno Atlanski Pakt", dakle tvrdnje i anlize svetskih zvaničnika stoje. Šta vi mislite kako je susedna Hrvatska došla do stepena najsnažnije države regije u političkom, vojnom i ekonomskom smislu i dali je to dodro ili loše za Srbiju !?
__________________
SKANDINAVIZACIJA BALKANA KLJUČ JE USPEHA


Zašto li nisam iznenađena ovim podatkom, koji je, sigurna sam, tačan?:roll: A tako i treba. Pamet uvek bude nagrađena, kad - tad. Glupost takođe.
 
Inace me ova tema ne zanima ali kad sam video da je Registra postirala morao sam da bacim pogled :)


Ауууу...докле је дошло...ниси ваљда очекивао нешто ново и другачије, наивчино...:lol:
Увек исто - увек преписано и научено напамет, а како би другачије...:roll:
 
Ауууу...докле је дошло...ниси ваљда очекивао нешто ново и другачије, наивчино...:lol:
Увек исто - увек преписано и научено напамет, а како би другачије...:roll:

Kome ti naivcino???? Nemoj da ti dodjem tamo ima da te pocepam ko svinja masan dzak :D:D:D:D
 
:D:D:heart: :kiss: Znam da se uopšte ne slažeš, ali je lepo što mariš.:D Volim korektne protivnike.

Ma nemam pojma ni o cemu je tema a iskreno i ne zanima me ali eto videh da si ti postirala pa rekoh ajde da vidim sta kaze Registra. :D:D:D
A to da se sa ovim sto si napisala ne slazem i nije tacno. Hrvati su pametni pa kod njih tipovi kao sto je Ceda,Biserko,Kandicka,Pera Lukovic......i sl. ne bi ziveli ni 24h.
Neces cuti ni jednog Hrvata da ce da pljuje po svojima zato sto su isterali nekog Srbina ili ubili.
Kod njih je drzava ispred svega i zato i jesu ispred nas.Mi i nemamo drzavu posto je mnogo onih koji to ne zele ( da Srbi imaju drzavu )
Zato svaka cast Hrvatima.Srbi treba da se ugledaju na njih u svakom pogledu.
 
Ma kakvi praznim. Gotova je.Nista je spasiti nece.
Nego moram neku temu o Tadicu da otvorim kasnije pa da se ti raspises a mi da uzivamo ;)


E ovo pod a) mi je baš drago. Tako i treba.:D

A o Tadiću... ma... on mi je mustra svoje vrste, ali trenutno bolji ne postoji, što uopšte ne znači da je on dobar. Mislim da su ostali za nijansu lošiji. Što nam i nije neka uteha, ali, 'ajde. Branim stav, ne Tadića.

I nemoj da mi uzvraćaš, znaš... ne znaš ti kakva sam ja kad poludim.:D
 

Back
Top