Pitanje za doktoricu...

Gost
Kada je zena u drugom stanja, i to pri kraju trudnoce, 7, 8, 9 mesec da li je sira dole ( vargina naravno) nego inace? Meni se cini da jeste, ali stvarno ne znam...
Da li se sme voditi ljubav u trudnoci?
 
Da krenem prvo od seksualnih odnosa u trudnoci...sme da ima odnose do pred sam porodjaj,naravno sa prezervativom iz razloga da ne bi doslo do neke infekcije koja bi mogla da ugrozi trudnocu i bebu.
Znaci ako zena ima normalnu trudnocu nema razloga za apstiniranje ali...neke zene u trudnoci gube zelju a nekim se povecava zelja za seksom,tako da je sve do zene.
Sto se tice sirine vagine,pa tek posle porodjaja se moze govoriti o prosirenju ali to se adekvatnim vezbicama vraca u prethodnu velicinu.
 
A da ja vas pitam koliko cesto imate odnose?Ako nije previse indiskretno pitanje?!
To o cemu vi pricate pre ima veze sa tim koliko cesto imate odnose,koliko ste vi opusteni nego sa sirenjem vagine zbog trudnoce.
A moguce da vam je libido povecan pa imate i vecu zelju za seksom.
 
Sad ne toliko cesto, zadnjh mesec, mesec i po, jako, jako retko ( ali pre da cesto ne bas svaki dan ali... ), jer ja bas nisam raspolozena, i ne sad nego i inace, ali ipak moram da ispunjavam svoje "bracne duznosti", ne kazem da radim to na silu, ne radim nego... mislim da me razmete, tj. nadam se!
 
Pa o tome vam ja pricam,kad niste raspolozeni za seks onda vam je vagina i stegnuta a kad imate zelju vece je vlazenje i penis lakse ulazi u vaginu...nema to veze sa brojem partnera i trudnocom nego sa zeljom.
 
E pa stvarno vam na to pitanje ne mogu dati odgovor :oops: ali da,ako imate cesce odnose vagina je naviknuta,ako vi imate zelju onda ide jos lakse a mozda imate i pojacan vaginalni sekret koji jos vise vlazi vaginu pa sa tim i ulazak penisa je laksi...ima tu 300 faktora...
Stvarno ne znam sta da vam kazem,posle porodjaja ce biti veca vagina odnosno sira i treba ce malo vremena da se skupi,sta ce onda da radi...
Draga gospodjo gledajte vi kako da iznesete trudnocu do kraja,kako da rodite zdravo dete,kako na kraju krajeva vi da uzivate u seksu a ne brinite o izvrsavanju "bracnih duznosti"...onda ce sve lepo doci na svoje mesto.
 

Back
Top