Da li nekad razmisljate o drugima?

Zefirra

Iskusan
Poruka
6.123
Da li ste ljubazni prema drugima? Da li razmisljate o svojim postupcima prema drugim osobama? Da li se osecate ruzno kad znate da su vashi postupci nekog povredili?
Da li ste nekad pohvalili nekoga, prosto njegov rad , a da vam nije bliski prijatelj ili voljena osoba?

Mala tema o vashoj savesti i empatiji...
 
Yeah, uvek sam ljubazan (prema osobama koje to zasluzuju), trudim se da ne povredjujem druge i da sagledam drugu stranu price... cesto pohvaljujem osobe oko mene, zasluzili su svojim trudom... cak i ako se ne slazemo najbolje... nazalost, ljudi me cesto koriste... i neke moje drugarice su odlucile da se bore protiv toga, ali cini mi se uzaludno... jednostavno ne mogu a da ne pomognem nekome...
 
ja sam uvek ljubazna i dobra prema drugima, ali nekad mi je krivo shto je to tako zato shto gledam druge oko sebe...... i svima uvek pomazhem i samo gledam da se drugi ne uvrede i da njima bude lepo..... da uvredim nekoga to i nije tako chesto, mozhda ponekad uradim neshto pa se drugi naljute (naravno) i tad mi bude krivo, ali kasnije shvatim da sam kreten zato shto sam to mislilia..... jer gledam svoje drushtvo i vidim stoke koje gledaju da samo njima bude lepo...... mrzim takve ljude....
 
Da li ste ljubazni prema drugima? Da li razmisljate o svojim postupcima prema drugim osobama? Da li se osecate ruzno kad znate da su vashi postupci nekog povredili?
Da li ste nekad pohvalili nekoga, prosto njegov rad , a da vam nije bliski prijatelj ili voljena osoba?

Mala tema o vashoj savesti i empatiji...

Trudim se da uvek budem ljubazna prema svima.To je osobina koju treba da posedujem kao buduca medicinska sestra i mislim da je posedujem....
Naravno da razmishljam o svojim postupcima prema drugim osobama.Grize me savest i kajem se kada uradim neshto ruzno ili ako nekog povredim jer kao i svi ljudi greshim...ne tako chesto ali greshim...
Uvek kazem svoje mishljenje osobi i koju prvi put vidim u zivotu pogotovu ako smatram da je njen rad ili bilo shta drugo za pohvalu...
Nadam se da sam odgovorila na sva pitanja.... ;)
 
eh sad zavisi.........nekad mi prosto dodje da budem jakooooo ljubazna i sve to ,npr u busu ne znam ni ja ,drugarica ne moze da me prepozna u takvim situacijama jer sam uvek hladna i mislim samo na sebe ali to nije uvek tako!
eh da ceto se kajem zbog svojih postupaka ovoga puta se izvinjavam mojoj drugarici mileni sto se izderem ko luda na nju kad nekog nesto pita ili kaze ja je oteram u p.m i kazem joj ,,aj mrs bre,okreni se ,, i to kazem tako glasno a posle mi jakooooo krivo!inace jako mogu da budem ljubazna i to i jesam,al ponekad ......uf
 
ja sam uvek ljubazna i dobra prema drugima, ali nekad mi je krivo shto je to tako zato shto gledam druge oko sebe...... i svima uvek pomazhem i samo gledam da se drugi ne uvrede i da njima bude lepo..... da uvredim nekoga to i nije tako chesto, mozhda ponekad uradim neshto pa se drugi naljute (naravno) i tad mi bude krivo, ali kasnije shvatim da sam kreten zato shto sam to mislilia..... jer gledam svoje drushtvo i vidim stoke koje gledaju da samo njima bude lepo...... mrzim takve ljude....


ee, ne provaljujem kako se*em ovde gore! shta napisa??
mora da je to zato shto sam taj dan imala pismeni iz srpskog!:roll:
 

Back
Top