Djelic

sead_man

Aktivan član
Poruka
1.399
Nije mi jasno zasto su se svi navrzli na njega zbog njegovog rada u Meridijan banci. Tacno je da on ima tih 11% akcija, ali da ima i malo ekonomski obrazovanih znali bi da se dobri strucnjaci zadrzavaju u firmi kroz uvlacenje u vlasnistvo (ovo se uci na prvoj godini vise ekonomske). Ta banka je NAJMANJE placena banka u srbiji. Banku je kupila francuska banka tako da nema ni govora da su te pare ukradene od gradjana kako kazu one lazovcine radikali jer je nju platila FRANCUSKA BANKA. Za akcije se ne zna da li vrede 11 mil. posto cenu formira trziste. Otkacite se od tog coveka!!!!!!!!
 
tacno je to za uvlacenje u firmu preko davanja akcija al da je to bio slucaj djelic bi morao da potpise ugovor da ce sledecih 20 godina raditi za tu firmu.

sobzirom da je on radio u istoj samo godinu i po dana to ovde nije slucaj.

djelic je te pare pokrao.
 
Mislis da se to tek tako moze uraditi? Ja za tih 20 god. nisam nikad cuo. Radio je vise od toga posto nisu bili u prosloj kostunijevoj vladi.U ostalom uzmi dokazi i prijavi nadleznima.
 
firme na zapadu daju akcije svojim zaposlenim da bi ih motivisali da ostanu privrzeni firmi na dugorocnom nivou tj na veoma dug period.

e sad jasno da je se u tom slucaju potpisuje ugovor izmedju firme i radnika i da u slucaju otkaza ili odlaska iz firme pre tog navedenog roka radnik gubi akcije.

generalno u firmama se radnici godisnje nagradjuju sa odredjenim brojem akcija a taj procenat raste iz godine u godinu. . jasno je kako god da okrenes nema TEORIJE da ti bilo koja firma dodeli akciej u vrednosti od 11 miliona eura za samo godinu i po dana.

djelic je za crediagricole radio tacno godinu i po dana.
 
Mislio sam da se malo razumes u ekonomiju...........
Odakle ideja da te akcije vrede 11 mil. din.
Kako se akcije kotiraju na trzistu toliko i vrede. Posto je to najmanje vredna banka u srbiji, kde to moze biti 11 mil.
 
pa hvala Bogu da covek nije ukrao, nego je skolovan i nalazio se na pozicijama koje ovi buzdovani mogu samo da sanjaju; osim toga, ljudi koji obiluju raznoraznim kompleksima i ne mogu da pruze druge argumente, izuzev najobicnijih lazi koje pale kod njihovih klasicnih biraca; najzad, sto ne tuze "lopove" pa da vidimo... nego nisu prsli da tuze pa da jos placaju nadoknade... to ti je Srbija
 
pa hvala Bogu da covek nije ukrao, nego je skolovan i nalazio se na pozicijama koje ovi buzdovani mogu samo da sanjaju; osim toga, ljudi koji obiluju raznoraznim kompleksima i ne mogu da pruze druge argumente, izuzev najobicnijih lazi koje pale kod njihovih klasicnih biraca; najzad, sto ne tuze "lopove" pa da vidimo... nego nisu prsli da tuze pa da jos placaju nadoknade... to ti je Srbija

:idea::idea::idea::idea::idea::idea::idea::idea::idea:

dzabe pokusavas da im objasnis.....
 
Tako je, a da pomenem, zavrsio je Harvard i Sorbonu, a sta je toma nikolic zavrsio?

Svakako,eminentni univerziteti su na ceni.
Jedno ste pozaboravili,najjednostavnije vrednovanje necijeg rada jeste samo da se okrene i pogleda iza sebe.
Dodticnom strucnjaku je dolazak u Srbiju bila kruna karijere.Nista ne bi postigao da nije dosao u Srbiju.
Ako je doticni strucnjak tolikog kapaciteta,zasto ga francuska banka nije isplatila u Francuskoj?
Ili zasto svoje ekspertske sposobnosti nije definitivno verifikovao u inostranstvu,
nego ga je vizionar doveo 2001. na platu od 500 DM.
E da samo kratka digresija...Strucnjaka ovakovog tipa ali mnogo jacih ima samo u BG da ne bi mogli stati u ceo vozni park GSP-a.
Gospodo,EUropejci,da li ste vi normalni.?
Da li vi mislite da vise iko normalan u ovoj zemlji slusa vase "tlapnje".?
 
Mislio sam da se malo razumes u ekonomiju...........
Odakle ideja da te akcije vrede 11 mil. din.
Kako se akcije kotiraju na trzistu toliko i vrede. Posto je to najmanje vredna banka u srbiji, kde to moze biti 11 mil.

akcije djelica vrede po njegovom licnom priznanju 11 miliona EURA a danas verovatno i vise.
 
Pa kad je takav magup sto nije uzeo(zaradio:roll:) 11mil u Chase ili CapitalOne banci, nego je dosao u bednu i propalu Srbiju da uzima milione i da vas vodi u eUropu ;) E Sejo Seade, mozda to kod baaaabeee u Turskoj tako ide, ali u Srbiji ce da robija posle 11tog :P


upravo tako . sto nije zaradio na zapadu te milione, svi znamo da se poslovi na zapadu placaju mnogo vise nego poslovi u srbiji . i sad ce neko da me ubedi da djelic koji nije uspeo da ustedi ni 500.000 eura u francuskoj, je navodno za samo godinu i po dana zaradio 11 miliona eura posteno U srbiji . aha kad bi se zezali :neutral:
 
upravo tako . sto nije zaradio na zapadu te milione, svi znamo da se poslovi na zapadu placaju mnogo vise nego poslovi u srbiji . i sad ce neko da me ubedi da djelic koji nije uspeo da ustedi ni 500.000 eura u francuskoj, je navodno za samo godinu i po dana zaradio 11 miliona eura posteno U srbiji . aha kad bi se zezali :neutral:

Procenio je da su mu troškovi života ovde niži nego u inostranstvu.
Dalje?
 

seselj_krajinaforce_03.jpg

Nevaspitano nagojeno kumče...

_40067483_draskovic203body.jpg

Kum pod dejstvom emocija što ih je kumče konačno napustilo...

_793896_dras300.jpg

Kuma ljuta što je kumče ljuštilo zid i jelo malter
 
A Vuk i Danica. E sto se njih tice mogu vam reci da sam jos davno za njih i to iz veoma pouzdanih izvora cuo da su narkici.A posto je ta osoba pouzdana nema razloga da sumnjam u to mada koga jos zanima Vuk Draskovic.Nije mi jasno sta su ovi zuti njega prihvatili u koaliciju.
 
A Vuk i Danica. E sto se njih tice mogu vam reci da sam jos davno za njih i to iz veoma pouzdanih izvora cuo da su narkici.A posto je ta osoba pouzdana nema razloga da sumnjam u to mada koga jos zanima Vuk Draskovic.Nije mi jasno sta su ovi zuti njega prihvatili u koaliciju.

Jel to rekao onaj četnički vojvoda što mu smeta kralj i što mu je kum narkoman a patrijarh Pavle izdajnik dok mu je Pahomije dobar?
 

Back
Top