Ustedjevina

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Kojim poslom treba da se bavimo u Srbiji da bi imali ustedjevinu od 70000 hiljada eura, auto i stan.
Osim ako nekom to zena ne donese u miraz - oprostite poceo sam pisat fantazije
 
Kojim poslom treba da se bavimo u Srbiji da bi imali ustedjevinu od 70000 hiljada eura, auto i stan.
Osim ako nekom to zena ne donese u miraz - oprostite poceo sam pisat fantazije
.....i garažu od 16 kvadrata.
Prosto, prvo da budeš guverner Narodne banke, pa ministar finansija, pa ministar ekonomskog razvoja. Znači, kada tražiš posao - biraj.......ništa manje od ministra. 8-)
 
Mnogo patriJota nije verovalo da Dinkic ima toliko, mislili su da je malo. Ali uopste nije malo. Mislim da je to zaradio do sada. Velike su ministarske plate, a i guvernerske.
 
E ***** takvu drzavu. Prosek plate 200 eura a on ima 5000. Pa ako je drzava siromasna, onda je siromasna za sve njene gradjane, a ne za pojedine.

On bi mogao u odnosu na prosek koji je 200 eura, maksimalno imati 1000 i to je to.

Ovaj put se u potpunosti slažem s tobom

PS ipak ti politika bolje leži od pdf LJiS (i one teme što si tamo otvorio) :wink:
 
E ***** takvu drzavu. Prosek plate 200 eura a on ima 5000. Pa ako je drzava siromasna, onda je siromasna za sve njene gradjane, a ne za pojedine.

On bi mogao u odnosu na prosek koji je 200 eura, maksimalno imati 1000 i to je to.
Nije to nista... sada nakon gubika Kosova bice vem josh crnje... pocece price, kao pa nema ovo, nema ono, a prosjek plate u Srbiju ce da skoci na fantastichnih 210 eura.


Evo kod nas je prosjek 340, a Miljo rekao da ce biti oko 540 eura.
 

Back
Top