volis ga ,ali ne mozes

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Daca 94

Ističe se
Banovan
Poruka
2.522
da li vam se ikada dogodilo da vam je do nekoga bas stalo i skoro se upustite u nesto iako znate da ne smete zbog nekoga ili necega,i kako ste se tada osecali!
meni se recimo desilo da volim nekog decka o oduvek sam znala da ne smem biti sa njim a skoro da sam bila,skoro......................uzas
 
da li vam se ikada dogodilo da vam je do nekoga bas stalo i skoro se upustite u nesto iako znate da ne smete zbog nekoga ili necega,i kako ste se tada osecali!
meni se recimo desilo da volim nekog decka o oduvek sam znala da ne smem biti sa njim a skoro da sam bila,skoro......................uzas

Bila sam i ja ''volis ga ali, ne mozes'' ...Dve godine..:neutral:
 
moj drug trenutno jeste....meni se desavalo par puta ali sam se ohladio....a ovo za druga od skoro se lozi na ortakinju iz odeljenja a ona mi kao sestra....a dobri su drugovi i sad ***....ja ga savetujem da se oladi on pokusava al ne ide....
 
joj a ja jos uvek imam taj problem,mislila sam da mi se malo svidja bukvalno sam pocela da placem i govorim sebi kako ce proci,ma kakvi sad ga volim,ne mogu bez njega,tj mogu posto jesam skoro bez njega!
nista i ja tako mislila ma nista tu nece biti ne sme da bude,kad se vidimo popricacemo itd ma kakvi bre i on se nalozio na mene,i ko zna odkad je to nego me je pozvao kad sam pocela ja cudno da seponasam prema njemu,i od tada pa evo do sada ima skoro godinu dana mi se tako muvamo ,pozove me da se vidimo ja kazem necu,i posle nekog vremena opet ga okrenem dopisujemo se i opet me pozove da se vidimo i ga ga odbijem!
nije lako ni meni a ni njemu posto mislim da mu se stvrano svidjam ,iako shvaam da momci sve preuvelicavaju.............ne znam
 
joj a ja jos uvek imam taj problem,mislila sam da mi se malo svidja bukvalno sam pocela da placem i govorim sebi kako ce proci,ma kakvi sad ga volim,ne mogu bez njega,tj mogu posto jesam skoro bez njega!
nista i ja tako mislila ma nista tu nece biti ne sme da bude,kad se vidimo popricacemo itd ma kakvi bre i on se nalozio na mene,i ko zna odkad je to nego me je pozvao kad sam pocela ja cudno da seponasam prema njemu,i od tada pa evo do sada ima skoro godinu dana mi se tako muvamo ,pozove me da se vidimo ja kazem necu,i posle nekog vremena opet ga okrenem dopisujemo se i opet me pozove da se vidimo i ga ga odbijem!
nije lako ni meni a ni njemu posto mislim da mu se stvrano svidjam ,iako shvaam da momci sve preuvelicavaju.............ne znam



Eh...da...slichno kao i moja story.
Pa...to ''volim ga ali ne mogu...'' je naaajgore!
Ja volim tog lika vec jedno 1.5 ili 2 godine.
Stalno se dopisujemo i kada se dopisujemo sve je ok,i stalno me pita da li sam zaljubljena,dali imam dechka i sl.
rekao mi je da mi se svidjam i pored napisam shalim se!
Ali zajednichki drug koji sa njim provodi mnooogo vremena mi kaze da se on prema meni ponasha drugacije nego prema ostalim devojkama.
Ja ga tako ispaljujem oko sitnica (nesvesno,pa mi posle bude zao) i on nikada nije seo i osbiljno poprichao sa mnom.
Nekoliko puta je pokushao da mi pridje,nekoliko puta hteo da porazgovaramo nasamo ali sam ja uvek izbegavala te razgovore! Jednostavno se bojim da ako se skontamo,da ce me ispaliti posle dva dana! Verovatno bih tada u ochima drugih bila krava koja mi je bila josh jedan broj ali to mi je manje bitno od toga shto ja to ne bh podnela.
A i uvek se pitam shta to on vidi u meni,poed svih devojaka koje ga jure...:-|
Inache,Brooke (moja seka) je moj savetnik sa priruchnikom za ljubljenje (tako je zovem) i stalno mi govori kako nas dvoje treba da se smuvamo...heh,lako je njoj da kaze...treba pretvoriti iz rechi u delo....
Daco ne znam kako da ti pomognem...
 
Eh...da...slichno kao i moja story.
Pa...to ''volim ga ali ne mogu...'' je naaajgore!
Ja volim tog lika vec jedno 1.5 ili 2 godine.
Stalno se dopisujemo i kada se dopisujemo sve je ok,i stalno me pita da li sam zaljubljena,dali imam dechka i sl.
rekao mi je da mi se svidjam i pored napisam shalim se!
Ali zajednichki drug koji sa njim provodi mnooogo vremena mi kaze da se on prema meni ponasha drugacije nego prema ostalim devojkama.
Ja ga tako ispaljujem oko sitnica (nesvesno,pa mi posle bude zao) i on nikada nije seo i osbiljno poprichao sa mnom.
Nekoliko puta je pokushao da mi pridje,nekoliko puta hteo da porazgovaramo nasamo ali sam ja uvek izbegavala te razgovore! Jednostavno se bojim da ako se skontamo,da ce me ispaliti posle dva dana! Verovatno bih tada u ochima drugih bila krava koja mi je bila josh jedan broj ali to mi je manje bitno od toga shto ja to ne bh podnela.
A i uvek se pitam shta to on vidi u meni,poed svih devojaka koje ga jure...:-|
Inache,Brooke (moja seka) je moj savetnik sa priruchnikom za ljubljenje (tako je zovem) i stalno mi govori kako nas dvoje treba da se smuvamo...heh,lako je njoj da kaze...treba pretvoriti iz rechi u delo....
Daco ne znam kako da ti pomognem...


djetinjast nacin raZzmisljanja.....ako vec tako raZzmisljas ondaK ipak moZzda treba da sacekas sa bilo kojim oblikom veZze...
ili jednostavno prepusti se ......sve ce doci na svoje mjesto...;)
 
da li vam se ikada dogodilo da vam je do nekoga bas stalo i skoro se upustite u nesto iako znate da ne smete zbog nekoga ili necega,i kako ste se tada osecali!
meni se recimo desilo da volim nekog decka o oduvek sam znala da ne smem biti sa njim a skoro da sam bila,skoro......................uzas

A objasni mi molim te koji je razlog da ga voleš a da ne možeš...Ne razumem šta tu koči?
 
Slazem se...Ja ocu totalnu slobodu govora ovde,i goovrim kako jeste,istinu i suvu istinu...ali sta znam...ljudi danas zive u nekoj iluziji,ubedili su sebe da nije tako,pa kad im neko krene otvara oci,onda se pravi pametan...a i ovde ti je jedan u bunar idemo svi...iz iskustva...jedan me napadne,krenu svi...al to je ono,bolje da se prikljucim nego da ja budem predmet napada...al meni savrseno puc *****...
nego tema...ne kontam je bas posto nije dovrsena...ne znam koj je razlog zasto nisi moglad a ga volis
 
Ja vala rekoh negde vec da jedina stvar koju sam naucila na svojim gre4skama je da ne verujem muskarcima...ali ni da mi decko sad kaze 'danas je petak',ja cu da stavim prst na celo,razmislim,pa ipak proverim u kalendar da li je 5ak
 
Znaš šta ja mislim Daco
- prva mogućnost je da je taj što ti se sviđa od tvog brata ili sestre drug ili čak dečko...
-druga mogućnost da je to dečko od tvoje najbolje drugarice
-treće da je musliman ili tako neke etničke ili verske pripadnosti

postoji i četvrta mogućnost,ali mi reci da li sam pogodio neku od ovih...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top