TADIC BRANI SIPTARE U SOMBORU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mada je zanimljiva njegova teorija.Znaci po tome zabranjena je i kaznjiva ako propagiras da ne kupujes siptarsko a nije kampanja kupujte domace koju je vlada provodila.Posto u prevodu KUPITE DOMACE znaci ne kupujte recimo hrvatsku,svajcarsku,nemacku... cokoladu vec srpsku.
 
:confused:
Od koga to Tadic brani siptare u Somboru.
Akcija bojkota siptarskih pekara je legitiman vid protesta.
Tadic pokrece istragu......:confused::mad:.
Neka pokrene istragu ko nase ljude na Kosovu svaki dan maltretira.

Shto se tih pekara tiche, stvarno se generalno ne slazhem sa takvim protestom. Ovo je Srbija, shto znachi da su svi njeni drzavljani Srbi po drzavljanstvu. Shta su po nacionalnosti, boli me...
Tako da bi po ushima trebalo da dobiju svi nacionalisti. Kako srpski, tako i ostali.

I dalje me fascinira npr. Savez vojsvodjanskih Madjara, koji se chesto zhali na nacionalnu diskriminaciju. Shta li bi rekli da neko osnuje ovakav ili onakav Savez Srba.

Shto se tiche pekara ne slazhem se. Ali podrzavam u sluchajevima Albanaca iz Srbije koji su ishli na proslavu proglashenja nezavisnosti Kosova ili je na bilo koji nachin svechano obelezhavali taj dan.

Ne mogu da shvatim gradjanina bilo koje drzhave koji se raduje nesreci te iste drzhave. Ne shvatam motive boravka u toj drzhavi.
 
Mada je zanimljiva njegova teorija.Znaci po tome zabranjena je i kaznjiva ako propagiras da ne kupujes siptarsko a nije kampanja kupujte domace koju je vlada provodila.Posto u prevodu KUPITE DOMACE znaci ne kupujte recimo hrvatsku,svajcarsku,nemacku... cokoladu vec srpsku.

Mislim da taj slogan nisu patentirali Srbi. Jeste praljavo, ali i danas je to jedan od glavnih slogana americhke auto-industrije, koji cesh bar u prikrivenom obliku chuti u svakom drugom filmu.

Damn foreign cars!
 
Ja ne znam samo cemu tolika hajka na Tadica?!Zar nije vecina gradjana za njega glasala?A Demokratija je upravo u tome.Da se postuje volja vecine.Ti ljudi su srpski drzavljani i nemaju veze s Kosovom.Apsolutno podrzavam predsednika koji se jedini bori da se bar malo sacuva zdrav razum.Ako su Siptari divljaci ne moramo i mi da budemo...
 
Ja ne znam samo cemu tolika hajka na Tadica?!Zar nije vecina gradjana za njega glasala?A Demokratija je upravo u tome.Da se postuje volja vecine.Ti ljudi su srpski drzavljani i nemaju veze s Kosovom.Apsolutno podrzavam predsednika koji se jedini bori da se bar malo sacuva zdrav razum.Ako su Siptari divljaci ne moramo i mi da budemo...


Vecina gradjana su bile bas nacionalne manjine koje je kupio sa paketima od :
2lit.ulja
1kg.pirinca
1kg.soli
250gr.vegete ili zacina kako hoces.
To je demokratija.... izvini molim te.:mad::mad::mad::mad:
 
Ja ne znam samo cemu tolika hajka na Tadica?!Zar nije vecina gradjana za njega glasala?A Demokratija je upravo u tome.Da se postuje volja vecine.Ti ljudi su srpski drzavljani i nemaju veze s Kosovom.Apsolutno podrzavam predsednika koji se jedini bori da se bar malo sacuva zdrav razum.Ako su Siptari divljaci ne moramo i mi da budemo...

Ti ljudi nisu srpski drzavljani...oni rovare u Srbiji....ko kaze da nemaju veze sa Kosovom...covece svi tamo imaju kuce i porodice.

Ovde kupe lovu i nose je na Kosovo.
Svi do jednog placaju dodatni porez za teroriste.
U Hrvatskoj su svi pekari delili besplatno pecivo povodom nezavisnosti Kosova.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top