prvi put(o vodjenju ljubavi)

Gost
Imam skoro osamnaest godina.Imam dečka i želela bih da da to uradimo,ali je problem sto je mene strah.Pokusali smo par puta ali kada dođe do trenutka kada on treba da uđe u mene,mene uhvati panika.Da budem precizna:strah me je da će me boleti isuviše i da će zbog toga izostati svako zadovoljstvo sa moje strane.
Pitanje:Da li postoji način da se bol ublaži(npr.neka određena poza ili sl.)?
 
polako.. strpljivo.. ne zuri...
verovatno su iskustva razna.. ali mogu ti reci da mene nije bolelo preterano mnogo.. niti je dugo trajalo (bol)... ali takodje nikakvog bitnog zadovoljstva nisam imala prilikom tog prvog puta (i jos mnogo puta nakon toga btw)
 
Eh, devojko. Imamo otprilike isti problem. Moj ce se sukoro resiti. Mogu ti jedino dati neke savete koje mi je dao jedan prijatelj.
Njegova devojka je takodje nevina (bila, vise nije:), i imali su problem sa time. I on je rekao da ju je malo bolelo, ali da je pozicija bila zgodna – ona gore!
Ja prosto ne mogu da zamislim kako je izgubiti nevinost u tom polozaju! Mislim da to nije bas zgodno, ali on kaze da je tako najbolje.
Sa druge strane, misionarska poza je najbolja za prvi put, ako vec nisi iskusna, jer se tu od zene ne zahteva mnogo.
Ali – moj savet je – koja god! je dobra. Jedna stvar je samo vazna u toj prici – da predigra traje duze vremena (mozda oko sat vremena, ne znam, meni vreme leti), i da za to vreme ne mislis o tome sta sledi. Opusti se potpuno, pusti osecanja da te vode. Nemoj imati strahove, niti stid zbog necega. Kad se potpuno opustis, e – onda te nece boleti!
Tako su bar pricale moje drugarice. Ako se ti brines kako ce to ispasti, onda ce te sigurno boleti. Ako se opustis – a to podrazumeva da opustis i vaginalne misice, a ne da ih grcis – sve ce proci bezbolno.
Tako bar mislim.
I zapamti – to ces pamtiti celog zivota – da li zelis da pokvaris sebi taj trenutak? Cega se plasis? Ma, to su 2-3 sekunde, a posle je sve u redu. Posle 10-ak godina ces se svega toga secati, i pitati se zasto si toliko panicila. To je jedan divan trenutak, i svecano oznacava pocetak tvog sexualnog zivota, koji ce iz dana u dan biti sve bolji.
Toliko od mene. Vidis kako ja lepo znam da pricam, a i sama sam veca kukavica od tebe! 8) Stvar je samo u stavu prema svemu tome…
Srecno!
:wink:
 
Slazem se se sneznom kraljicom... ali za gubljenje nevinosti najbolja poza je ako hoces da te ne boli ili manje boli da si ti gore, mozda ti deluje smesno i meni je veruj mi ali... Ozbiljno ta je poza najbolja za nevine devojke, i meni su mnogi rekli!!!
 
Ljudi imam problem! Mogu li od vas dobiti neki savet?
Imam 16 godina. Sa jednom devojkom sam lezao u krevetu i tu smo poceli da razmenjujemo osecanje. Nakon nekog vremena me je pitala za seks ja sam bio odlucan i mislio sam da je to pravi trenutak da izgubim nevinost,ali u trenutku kada sam trebao da udjem u nju oblio me je hladan znoj i nisam smeo,ne znam sta je to! Da li moze neko da me posavetuje o takvom strahu? Hvala u napred! :)
 

Back
Top