ZAVERA ILI LUDILO

Пре свега, нико неће бити без посла, то су глупе флоскуле које не пролазе ни код ђака петака кад укљуће мозак.

Друго- пише ти у посту који си очито ''пажљиво'' прочитао колико зарађује Економиста у банци у Софији.

Hmmm nece biti bez posla u Srbiji?Gospodjice gde vi zivite ,u oblacima?Ako ste prijavljeni kod privatnika u Srbiji i zaradjujtete 200e,a pri tom vam neplaca penziono i sl., ili neku minimalu vi ste u stvari bez posla.Doce vreme za penziju a penzije nece biti.Kolika ce vam gospodjice biti penzija ako vam uplacuju minimalac ili uopste ne.To sto neko zaradi 200-300e u Srbiji neznaci da je zaposlen vec da je maksimalno iskoriscen.Sta ce biti sa radnikom u Srbiji ako na poslu recimo strada,izgubi neki od ekstremiteta?,koliko ce dobiti od poslodavca nadoknade?
Spustite se gospodjice na zemlju i manite se demagogije
P.S.Koliko zaradjuje ovog casa neki Bugar sluzbenik u banci je tipicno neozbiljan primer diskutovanja.Da ste rekli koliko je isti zaradjivao pre ulaska Bugarske u EU, i koliko ce zaradjivati kroz 5 godina je nesto sasvim drugo.Da je vas pitam koliko su zaradjivali sluzbenici banaka u Srbiji pre dolaska stranih banaka a koliko danas u tim istim stranim bankama?Manje ili vise gospodjice?
 
Brateeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, koja paranojaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...strava. :roll:

Треснеш и останеш жив - к'о у цртаном филму. Али ми нисмо у цртаћу па тако твоју виртуелну "дијагностику" задржи за себе...:mad:
Каква "параноја"??? Нити знаш шта је параноја - нити би умео да објасниш у чему то видиш у мом цитираном посту "параноју"??? :cool:
 
Porodice Srba kidnapovanih na Kosovu tužiće Karlu del Ponte
Autor: Tanjug | 23.03.2008 - 13:21

Udruženje porodica Srba kidnapovanih i ubijenih na Kosovu tužiće bivšu glavnu tužiteljku Haškog tribunala Karlu del Ponte zbog prikrivanja zločina nad kosovskim Srbima koje su Albanci kidnapovali i ubili, najavio je danas predsednik tog udruženja Simo Spasić.

"Del Ponte nam je 2004. u Hagu saopštila da ima informaciju da su svi kidnapovani Srbi sa Kosova kasnije pobijeni, ali nam je prećutala da zna da su im, pre nego što su ubijeni, izvađeni organi", rekao je Simić za "Dan".
Karla del Ponte je, u knjizi "Lov", koja početkom aprila treba da se pojavi u knjižarama u Italiji, objavila da je tužilaštvo tokom istrage zločina pripadnika Oslobodilačke vojske Kosova nad nealbancima saznalo da su ljudi nestali u sukobima u pokrajini korišćeni u operaciji krijumčarenja organa, pod pokroviteljstvom te organizacije.
"Del Ponte je sakrila istinu i prećutala informacije o teškim zločinima nad kidnapovanim Srbima, čime je pomogla zločin, iako je spisak imena nestalih i onih koji su ih kidnapovalih dobila 2001. godine, a nikoga nije uhapsila i zbog toga mora da odgovara", kazao je Spasić.

On smatra nedopustivim da glavni tužilac ima informacije o teškim zločinima koji se na Kosovu vrše nad Srbima, zna njihova imena, a nikoga ne uhapsi i ne spreči vađenje organa ljudima koji su kidnapovani na svojoj teritoriji, pred svojim kućama i na svojim imanjima.
"Del Ponte treba da objasni zašto nije osudila vođe OVK i sprečila da se našim najmilijim vade organi u Italiji, kada je imala informacije iz više izvora - od novinara Dojče Velea, Skaj njuza, BBC-ija koji su izveštavali o tome da OVK obezbeđuje prebacivanje otetih Srba u Albaniju", rekao je Spasić.
Del Ponteova je u knjizi navela da je Haško tužilaštvo do informacije o vađenju organa kidnapovanim Srbima došlo uz pomoć UNMIK-a a preko grupe pouzdanih novinara, koji tvrde da su kosovski Albanci u leto 1999. na kamionetima na sever prebacili 300 otetih Srba, kojima su povađeni vitalni organi radi prodaje na crnom tržištu širom Evrope. Ti zatvorenici bili su u kampovima na severu Kosova u mestima Kukeš i Tropoje.

Del Ponteova je opisala da je u jednoj baraci "žute boje" postojala soba, koja je služila kao operaciona sala u kojoj su albanski hirurzi vadili organe zatvorenicima. Izvađeni organi su, preko aerodroma Rinas kod Tirane, slati u hirurške klinike u inostranstvu, gde su korišćeni za presađivanje klijentima koji su to skupo plaćali.

Moja pretpostavka je da su ti klijenti najverovatnije bili iz SAD, Velike Britanije, Francuske, Italije i dr. zapadnih zemalja, a nikako iz Kine, Indije, Rusije, Severne Koreje ili Kube...

Šta vi forumaši mislite o tome???
 
Па да, знаш боље од Бугарина шта им је донела ЕУ.:lol:
То му и дође кључни проблем нас Срба сви знају све.:roll:

Tu ste gospodjice apsolutno u pravu 70% drzavljana Srbije neposeduje pasos ,a provereno zna kako se zivi u EU ;).I upravo ti koji neposeduju pasos i nikada nisu bili u EU znaju da ce Srbija propasti ako pridje EU.Ipak je to kljucni problem zar ne,tvrditi o necemu sto niste ni videli ,ni doziveli ,ni proziveli
 
Ахахахааааааааааа..... НИКАДА али НИКАДА НЕЋУ "ЖИВЕТИ У ЊОЈ"... само ти то не разумеш, не схваташ шта је љубав према слободи, шта је слобода уопште речено, не разумеш шта значи када се каже: слободан к'о птица на грани... никада нећу постати тај јЕвропски медиокритетски потрошач њихових свињарија, никада нећу пристати ни на лажне "предности" ни на лажне "вредности", никада нећу себи допустити да постанем апарат за фекалије тј.гов*а по систему: једеш, сере*... и пресрећан си...........н и к а д аааааааааааа.........

.

...ko sad da gledam i slusam Iliju Cvorovica :-(:-(:-(

"Jesam ja zatvaran samo zato sto sam vik'o: ziveo Staljin i bratska jednakost medju ljudima?! Jesam zato zatvaran?!... Ja sam drz'o njegovu sliku pet godina, k'o ikonu, i drzacu je, ponovo, kad-tad! Upamti: kad-tad! Necete uspeti dok je mene, dok je mog brata, dok je nas jos stotinu hiljada, vi necete... Vi... necete..."

Dusan Kovacevic, "Balkanski spijun"


300px-Balkanski_spijun_1.JPG
 
Komentar nedelje
Milenko Vasović | 23.03.2008
Karla u velikom zakašnjenju

Karla del Ponte je šokirala javnost, makar onu u Srbiji, objavljivanjem posrednih saznanja o monstruoznom zločinu Albanaca sa Kosova. Reč je o tvrdnji da su pojedinim Srbima i drugim nealbancima kidnapovanim na Kosovu u Albaniji vađeni organi i zatim prodavani pacijentima u Evropi. Ti osakaćeni nesrećnici su kasnije ubijani kako bi im i ostali organi bili izvađeni i prodati.
Dobro je što je Karla progovorila o tome makar i sada, ali je mnogo loše što je toliko ćutala, što nije sa mesta na kome se nalazila alarmirala sve da se utvrdi istinitost takvih tvrdnji. Da se krivci otkriju i kazne, da svet vidi kako pomračeni um nema nacionalno obeležje, ni kada je Balkan u pitanju.
Valjalo bi da donedavno glavna haška tužiteljka, makar i sa godinama zakašnjenja, objasni zašto je ćutala, zašto nije preduzela istražne radnje, zašto nije uputila vlasti u Beogradu da one istraže čitav slučaj.
Ni sada nije kasno zbog porodica, zbog pravde, zbog čovečnosti da Karla pomogne u otkrivanju zlikovaca. U suprotnom, ostaće utisak da svet nije briga za srpske žrtve, a zna se kome to najviše odgovara.
 
Tu ste gospodjice apsolutno u pravu 70% drzavljana Srbije neposeduje pasos ,a provereno zna kako se zivi u EU ;).I upravo ti koji neposeduju pasos i nikada nisu bili u EU znaju da ce Srbija propasti ako pridje EU.Ipak je to kljucni problem zar ne,tvrditi o necemu sto niste ni videli ,ni doziveli ,ni proziveli


Мало си обрнуо тезе...гарантујем да они који ИМАЈУ и пасоше и путовали су по тој јЕвропи и понајбоље знају како је и шта их "чека" тамо, те се и не примају к'о ћурке на празна обећања и отрцане пароле од стране жутих и сличних им.:lol:
 
Мало си обрнуо тезе...гарантујем да они који ИМАЈУ и пасоше и путовали су по тој јЕвропи и понајбоље знају како је и шта их "чека" тамо, те се и не примају к'о ћурке на празна обећања и отрцане пароле од стране жутих и сличних им.:lol:
Баш то!
Ко је био ( била н пута и свуда) и није оставило утисак ''меда и млека''.

А да не причамо о томе какав сценаријо спремају за нас.:cool:
 
Мало си обрнуо тезе...гарантујем да они који ИМАЈУ и пасоше и путовали су по тој јЕвропи и понајбоље знају како је и шта их "чека" тамо, те се и не примају к'о ћурке на празна обећања и отрцане пароле од стране жутих и сличних им.:lol:

I to je sva snaga vasih argumenata,curke zuti,..:D
Ako putujete, vi nedozivljavate,nekad napaljenim radikalima je potrebno crtati mada ni to nepomaze cesto.Jedno prosto pitanje za vas,ako imamo skoro milion Srba u dijaspori zasto niko od njih nehrli da se vrati u Srbiju iz te zle jEvrope kako vi kazete?Zar nije logicno pobeci iz goreg u bolje?Prave li razni emigranti redove pred ambasadama zemalja EU ili Srbije.
Vi garantujete da oni koji Imaju pasose znaju kako je tamo,na osnovu cega vi to znate?,gledali ste u pasulj?,solju kafe?Mora da su vam to na partijskom prenele kolega
 
...ko sad da gledam i slusam Iliju Cvorovica :-(:-(:-(

"Jesam ja zatvaran samo zato sto sam vik'o: ziveo Staljin i bratska jednakost medju ljudima?! Jesam zato zatvaran?!... Ja sam drz'o njegovu sliku pet godina, k'o ikonu, i drzacu je, ponovo, kad-tad! Upamti: kad-tad! Necete uspeti dok je mene, dok je mog brata, dok je nas jos stotinu hiljada, vi necete... Vi... necete..."

Dusan Kovacevic, "Balkanski spijun"


300px-Balkanski_spijun_1.JPG

А поређење ти је "мани га Мито" - нема благе везе... наравно као и твој клоЊирани ник, врхунац твојих аргумената је да покушаш да будеш духовит цитирајући Илију Чворовића и гурајући у "Илију Чворовића" СВЕ И СВАКОГА. Али ту мора да има некакве ВЕЗЕ, некакве ЛОГИКЕ - а код тебе је све БЕЗ ВЕЗЕ... да 'простиш.......
 
Баш то!
Ко је био ( била н пута и свуда) и није оставило утисак ''меда и млека''.

А да не причамо о томе какав сценаријо спремају за нас.:cool:

:D:D:DGospodjice obozavam vas, bili ste puno puta i svuda, i nije ostavilo utisak meda i mleka:D:D:DJeste li prosli malo po Srbiji?Na dvadest kuca dolazi jedna omalterisana i okrecena,znate li zasto gospodjice?,zato sto ovde tece med i mleko umesto para.Da ima para ljudi bi ziveli u zavrsenim kucama.Ovakom imaju meda i mleka pa nemoraju da zavrsavaju kuce ispred kojih parkiraju vozlia stara vise od 15 godina
 
I to je sva snaga vasih argumenata,curke zuti,..:D
Ako putujete, vi nedozivljavate,nekad napaljenim radikalima je potrebno crtati mada ni to nepomaze cesto.Jedno prosto pitanje za vas,ako imamo skoro milion Srba u dijaspori zasto niko od njih nehrli da se vrati u Srbiju iz te zle jEvrope kako vi kazete?Zar nije logicno pobeci iz goreg u bolje?Prave li razni emigranti redove pred ambasadama zemalja EU ili Srbije.
Vi garantujete da oni koji Imaju pasose znaju kako je tamo,na osnovu cega vi to znate?,gledali ste u pasulj?,solju kafe?Mora da su vam to na partijskom prenele kolega

Алоооооо.... па ИДИ И ТИ У ДИЈАСПОРУ човече, зашто мене масираш ДА ЈА У РОЂЕНОЈ ЗЕМЉИ БУДЕМ У ДИЈАСПОРИ... е, свашта...:roll::roll::roll:
 
Мало си обрнуо тезе...гарантујем да они који ИМАЈУ и пасоше и путовали су по тој јЕвропи и понајбоље знају како је и шта их "чека" тамо, те се и не примају к'о ћурке на празна обећања и отрцане пароле од стране жутих и сличних им.:lol:

Ne nego će da se primaju na radikalska obećanja koja kažu da će nas saradnja sa Rusijom dovesti do blagostanja. :D Smešno, da ne može biti smešnije. Kad budeš obišla makar trećinu zemlja zapadne evrope (ne Bugarsku i Rumuniju u ovom trenutku) i Rusiju, pa napravila poređenje, znaćeš o čemu pričamo.
 
Hmmm nece biti bez posla u Srbiji?Gospodjice gde vi zivite ,u oblacima?Ako ste prijavljeni kod privatnika u Srbiji i zaradjujtete 200e,a pri tom vam neplaca penziono i sl., ili neku minimalu vi ste u stvari bez posla.Doce vreme za penziju a penzije nece biti.Kolika ce vam gospodjice biti penzija ako vam uplacuju minimalac ili uopste ne.To sto neko zaradi 200-300e u Srbiji neznaci da je zaposlen vec da je maksimalno iskoriscen.Sta ce biti sa radnikom u Srbiji ako na poslu recimo strada,izgubi neki od ekstremiteta?,koliko ce dobiti od poslodavca nadoknade?
Spustite se gospodjice na zemlju i manite se demagogije
P.S.Koliko zaradjuje ovog casa neki Bugar sluzbenik u banci je tipicno neozbiljan primer diskutovanja.Da ste rekli koliko je isti zaradjivao pre ulaska Bugarske u EU, i koliko ce zaradjivati kroz 5 godina je nesto sasvim drugo.Da je vas pitam koliko su zaradjivali sluzbenici banaka u Srbiji pre dolaska stranih banaka a koliko danas u tim istim stranim bankama?Manje ili vise gospodjice?
Знаш, твој проблем је што немаш развијену перцепцију.
Зато, не можемо даље дискутовати, не гледамо из истог угла нити истом ширином.
Извињавам се.
 
Znaš kako se kaže bolje sam nego u lošem društvu. Što se tiče rebeke, ona je rekorder krstarice u smajlijima i ispraznim komentarima. Što se tiče priče o Bugarskoj - glupost.
Probajte malo da živite u EU, pa će vam se onda možda razbistriti pred očima. Na primer, Italijani imaju besplatno lečenje, a moj suprug ne potroši ni trećinu svoje male penzije.
Prema tome, prvo probajte pa onda kritikujte kada već, ionako, ne umete da ponudite ni jednu jedinu pametnu alternativu EU.


Како? Већ сада имаш мужа пеМзионера... па ондаК си и ти у некој врсти "мировине"...хехехе...
 
Знаш, твој проблем је што немаш развијену перцепцију.
Зато, не можемо даље дискутовати, не гледамо из истог угла нити истом ширином.
Извињавам се.


Браво...ово би био и мој одговор свима, па да се не понављамо.:lol:
 
:D:D:DGospodjice obozavam vas, bili ste puno puta i svuda, i nije ostavilo utisak meda i mleka:D:D:DJeste li prosli malo po Srbiji?Na dvadest kuca dolazi jedna omalterisana i okrecena,znate li zasto gospodjice?,zato sto ovde tece med i mleko umesto para.Da ima para ljudi bi ziveli u zavrsenim kucama.Ovakom imaju meda i mleka pa nemoraju da zavrsavaju kuce ispred kojih parkiraju vozlia stara vise od 15 godina

А па ти пријатељу не познајеш Србију!
Када се кућа омалтерише и окречи онда мораш да је пријавиш за плаћање пореза, док год је неомалтерисана, то је "кућа у изградњи"!

Баш ми те је жао ако си окречио кућу;)
 
Ne nego će da se primaju na radikalska obećanja koja kažu da će nas saradnja sa Rusijom dovesti do blagostanja. :D Smešno, da ne može biti smešnije. Kad budeš obišla makar trećinu zemlja zapadne evrope (ne Bugarsku i Rumuniju u ovom trenutku) i Rusiju, pa napravila poređenje, znaćeš o čemu pričamo.
Obećanja su slična kod svih...nego da mi smanjimo broj političara,a takođe i ostalih parazita,i radimo nešto ozbiljno?Posla i para ima,i bilo je i ranije,pitanje je samo ko vas krade i koliko i da li ''zakonita'' krađa nije krađa nego potpada pod zakone tržišta?
 
Алоооооо.... па ИДИ И ТИ У ДИЈАСПОРУ човече, зашто мене масираш ДА ЈА У РОЂЕНОЈ ЗЕМЉИ БУДЕМ У ДИЈАСПОРИ... е, свашта...:roll::roll::roll:

Pod kojom sifrom se vodi tvoja bolest mitke?Ko tebe smara?Zasto mislis da si tolika velicina pa da zbog tebe neko zeli da odvoji 5min.vremena?Sto se deres mitke?, drmnuo te jelenko posle rucka pa si u ekstra patriotskom rapolozenju, u tvom rodjenom stanu,za tvojim rodjenim kompom:D
 
Такође, а ишла сам...итекако ишла по тој јЕвропи.:lol:

п.с. Па овај ник се уби од хваљења како живи тамо негде у јЕвропи иако се никога то не "дојмљује", те користи сваку прилику да ...потсети...хвали, шта ли...а не избива са форума од разноврсности живота тамо негде...:mrgreen:

Тако је и једна на једном другом форуму...те она у јАмерици...те ради 3 посла...те студира 3 факултета...те авиони, камиони, а при том 24/7 присутна на дотичном форуму...оно и да има 5 лаптопова, не прави паузу ни за ВеЦу...:mrgreen:

Док је људи не провалише преко ИП адресе да се "јавља" из неких Пржогрнаца...и тако...:lol::mrgreen:

п.с. Суров си Мито...овај ник је већ бар петшеснаест пута написала да си јој ти омиљени овде.:mrgreen:
Миссим, ето већ једном си обратио пажњу...похвално...и тако је чак ни њени не зарезују нешто.:)

Greškom odoh na stranu sa ovim bisernim komentarom.
Vidi ovako taj nik, sam što se hvali, jeli ja? Spominjem Italiju i nastaviću :mrgreen:, da utuvim u glavu i takvima kao što si ti, da nisu svi koji su otišli iz Srbije za to da Srbija s krene npr. u novi kosovski boj, ili, za to Srbija bude izolovana, siromašna i nesrećna kao do sada. Niti da smo svi prokuženi zato što smo Srbi u toj neprijateljskoj EU.
Drugo, obrati se administratoru za moju IP adresu ako te interesuje.
Treće Eremita jeste već godinama moj omiljeni forumaš. Moj favorite, moja stvar :mrgreen:
Četvrto, nemam blage ko su ostale osobe koje ovde navodiš, a ni ne interesuje me.

Peto, postujem samo na Krsti, dok mi ne dosadi. Kad mi dosadi, izbrišem nalog, pa isparim na duže. Nekada sam smarala yahoo i opaljenu, davno, davno...
Šesto, neš' verovati - i ja imam laptop :mrgreen::mrgreen::shock:

Ovo je peti - šesti put da se patriotske snage bune protiv laptopova. E to je stvarno - paranoja, proglasiti mašinu veleizdajnikom verovatno.
I tek da se zna - ja sam uvek solista :mrgreen:
 
Pod kojom sifrom se vodi tvoja bolest mitke?Ko tebe smara?Zasto mislis da si tolika velicina pa da zbog tebe neko zeli da odvoji 5min.vremena?Sto se deres mitke?, drmnuo te jelenko posle rucka pa si u ekstra patriotskom rapolozenju, u tvom rodjenom stanu,za tvojim rodjenim kompom:D


Цццццц...аргументовано...ал' к'о и увек...то вас тако издириговали...кад немате ништа конкретно, а вала ни конКРЕВЕТно, одмах ударите по "дијагнозама" и "увредама"...:lol::lol:

Хоћеш да ја вас мало "дијагностицирам ", ааа? Ево шапнула ми наша Севиља...ваша "болес' се зове парафренија..кад вам је већ то пара...пара...итд...омиљено..:mrgreen::mrgreen:
 

Back
Top