Zene koje upotrebljavaju ruke dok se ljube

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Muskarci dok se ljube uvek zeni gurnu ruku izmedju pantalona, pa stave prst u picu - sto znaci da muski imaju bolju sinhronizaciju udova, mada to je nebitno. Nego cam citao da zene koje dok se ljube sa muskarcem i ceskaju mu jaja u tom momentu, da su to zene koje su najvatrenije u krevetu.



Sta mislite, zasto je to tako? I zasto neke zene dok se ljube sa deckom, vise im ruke kao da nista ne rade?
 
Muskarci dok se ljube uvek zeni gurnu ruku izmedju pantalona, pa stave prst u picu - sto znaci da muski imaju bolju sinhronizaciju udova, mada to je nebitno. Nego cam citao da zene koje dok se ljube sa muskarcem i ceskaju mu jaja u tom momentu, da su to zene koje su najvatrenije u krevetu.



Sta mislite, zasto je to tako? I zasto neke zene dok se ljube sa deckom, vise im ruke kao da nista ne rade?

:confused: Šta mačak htela napisati?
 
Sta izvede, sinhronizovano lezi?

E bas sad strast, pa nije samo to. Mogla je mozda imati i anesteziju u rukama.

Ne, mislila sam konkretno na oral, pazi kada jedna ruka ceska jaja, druga ide gore-dole, uposli i jezik......................ufff, pa treba to znati i uvjezbati!

Anesteziju?:D Pa, ako cemo tako, moze onda biti bilo sta. Ja mislim da je nedostajuca strast!
 

Back
Top