POmoc za Srbe na Kosmetu

Ved_Ran

Aktivan član
Poruka
1.160
Хуманитарна акција у организацији Епархије рашко-призренске под називом „Један ЅМЅ за један оброк гладнима на КиМ“. Прикупимо заједно средства за рад народних кухиња на територији Косова и Метохије слањем СМС поруке на број 1033 (само у оквиру 064, 065 мреже).

Цена СМС поруке за препаид и постпаид кориснике износи 50 динара без ПДВ-а

Помоћ се може извршити и уплатом на жиро рачун: Косовско-Метохијска банка а.д. филијала Звечан, бр. 360-0012622700003-39, на име Епархије рашко-призренске, Манастир Грачаница, 38205 Грачаница, за Народне кухиње.



http://www.eparhija-prizren.com/default.asp?idvestep=2447
 
Хуманитарна акција у организацији Епархије рашко-призренске под називом „Један ЅМЅ за један оброк гладнима на КиМ“. Прикупимо заједно средства за рад народних кухиња на територији Косова и Метохије слањем СМС поруке на број 1033 (само у оквиру 064, 065 мреже).

Цена СМС поруке за препаид и постпаид кориснике износи 50 динара без ПДВ-а

Помоћ се може извршити и уплатом на жиро рачун: Косовско-Метохијска банка а.д. филијала Звечан, бр. 360-0012622700003-39, на име Епархије рашко-призренске, Манастир Грачаница, 38205 Грачаница, за Народне кухиње.



http://www.eparhija-prizren.com/default.asp?idvestep=2447


Ок...добро.:)
 
Nisam, imam 063 mrezu, ali sam odneo brdo stvari kad su crkva i Delije skupljale da nose na Kosmet i ucinicu sve sto mogu da pomognem ljudima dole, a ne poput tebe da kritikujem ljude koji pomazu drugim ljudima koji su u teskoj situaciji:!::?::!::?: :confused:
momak, nov si ovde pa neke stvari ne kapiraš;)
ne kritikujem ja one koji pomažu već one kojima su puna usta pomoći, a ne odvažuju se da pošalju jedan pišljivi sms, kao registra i ja, dozakani socijalisti:heart::D

a kolega koga sam direktno pitao za povratnu poruku, koji je mnogo duže sa nama od tebe, ali ovog puta sa 77. nickom po redu, bio je na netu, ali mi nije odgovorio.
mora da je i on 063:mrgreen:
 
momak, nov si ovde pa neke stvari ne kapiraš;)
ne kritikujem ja one koji pomažu već one kojima su puna usta pomoći, a ne odvažuju se da pošalju jedan pišljivi sms, kao registra i ja, dozakani socijalisti:heart::D

a kolega koga sam direktno pitao za povratnu poruku, koji je mnogo duže sa nama od tebe, ali ovog puta sa 77. nickom po redu, bio je na netu, ali mi nije odgovorio.
mora da je i on 063:mrgreen:


Nov jesam, ali mi je vrlo dobro jasno kako se ti ponasas, ne prihvatas nijedno misljenje koje nije kao tvoje, miniras svaku temu koja ti ne odgovara i napadas coveka bez razloga..
Kad sam ja bio na netu nekih par minuta kasnije nije bio online.
Da li je "kolega" poslao poruku nije ni bitno, jer ti to ne znas, kaze da jeste, ako laze njegov problem.
 
Nov jesam, ali mi je vrlo dobro jasno kako se ti ponasas, ne prihvatas nijedno misljenje koje nije kao tvoje, miniras svaku temu koja ti ne odgovara i napadas coveka bez razloga..
Kad sam ja bio na netu nekih par minuta kasnije nije bio online.
Da li je "kolega" poslao poruku nije ni bitno, jer ti to ne znas, kaze da jeste, ako laze njegov problem.

Ovo nerazumevanje već postaje dirljivo:heart::mrgreen:
mora da postoji neki uzrok.
jesi ti radikal ili SSDemokrata?:lol:
 
Zahvaljujem Rodnijevom burazeru na uspesnom drzanju teme koja bi trebala da bude lepljiva na ovako visokoj poziciji na forumu.8-)
Dell, patiJoto i socijalisto....pokazi svima kako to radi Jelena Susunova...8-)
Kad moderatori nece da zalepe ovu temu, ima ko ce da je drzi na vrhu!
Legendo!
Druze i borce!8-)
 
Хуманитарна акција у организацији Епархије рашко-призренске под називом „Један ЅМЅ за један оброк гладнима на КиМ“. Прикупимо заједно средства за рад народних кухиња на територији Косова и Метохије слањем СМС поруке на број 1033 (само у оквиру 064, 065 мреже).

Цена СМС поруке за препаид и постпаид кориснике износи 50 динара без ПДВ-а

Помоћ се може извршити и уплатом на жиро рачун: Косовско-Метохијска банка а.д. филијала Звечан, бр. 360-0012622700003-39, на име Епархије рашко-призренске, Манастир Грачаница, 38205 Грачаница, за Народне кухиње.



http://www.eparhija-prizren.com/default.asp?idvestep=2447

Jos uvek cekam odgovor na pitanje ko ce pomoci Srbima u Srbiji, u Vojvodini, Zapadnoj, Istocnoj, Juznoj Srbiji? Centralnoj Srbiji? :roll:
 

Back
Top